Ugrás a tartalomhoz


Vista Codec Pack probléma


10 válasz érkezett a témában

#1 pocla

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 17 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. September 30. 04:33 AM

Csáo! nem tudtam eldönteni hova irjam a problémam, de sztem mind1.
Nha Szval kezdem az elejéröl: VistaCodecPack-ot használtam be is vált egy db-ig mig nem minden progival amivel videot akarok lejátszani fehér a kép (a DreamScene-t se tom emiatt látni), hang van meg minden csak fehér a kép. (nem tom miért de a winamp az jo)
Letöröltem a codecpackot, ujrainditottam sokszor, divx-et probáltam de semmi ugyanolyan még mindig és ez nagyon idegesit.
Légyszives ha vki tudja a problémára a megoldást segitsen örök hálám üldözné.
üdv pocla

#2 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. September 30. 09:17 AM

Valószínûleg nem törölt le minden kódeket teljesen. Ennek megtevéséhez itt van pár program a teljesség igénye nélkül: RadLight Filter Manager, Directshow Filter Manager, DllRegSvr, Codec Sniper.

Óvatosan "klikkelgess"

#3 pocla

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 17 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. September 30. 15:46 PM

Nha köszi a codec_sniper porgi-t probálom, de nem vágom melyik lehet a probléma, elmentettem txt-be hátha vágod melyik lehet a probléma.
http://pocla.extra.hu/codec.txt

#4 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. September 30. 16:01 PM

elsõ körben, ahova "broken"-t ír, azokat távolítsd el, utána meglátjuk :D

#5 pocla

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 17 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. September 30. 16:11 PM

Megprobáltam másik progit is, rendszergazdaként is inditom de nem enged semmit törölni (semmit sem csinál mikor rákattintok h del)

#6 pocla

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 17 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. September 30. 16:37 PM

pls segitsen vki miért nem lehet törölni ami broken, mert a codec-nél alul van sok file ami lehet nem kéne...

#7 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. September 30. 17:37 PM

nézd meg, hogy nem azért nem csinál-e semmit, mert a kérdéses fájlok nem találhatók a gépen..

Itt vannak még programok, amelyek megoldhatják a problémát, és itt egy leírás a manuális eltávolításhoz


Érdekes.. Nincs feltelepítve semmilyen kódekem, alig használt Vistáról van szó (1 napos), és nekem is mutat broken-t...

#8 pocla

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 17 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. September 30. 22:37 PM

Nha re! Ujratelepitettem a gépet ugyis ráfért. Azt szeretném akkor megkérdezni, hogy melyik codecpackot ajánlod? BSPlayer-t és winampot használok csak ugyh nem kell nagyon bonyolult, csak Vista kompatibilis legyen. DivX?

#9 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 01. 11:21 AM

Én csak egy DivX-et vagy Xvid-et szoktam felrakni.

#10 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 01. 15:41 PM

Én meg az MSW.hu-s kodek csomagot:)

#11 Lalo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 01. 16:51 PM

Csak egy jó tanács: kiméld meg a gépedet a kodek pakkoktól! Inkább olyan lejátszót használj melyhez nem kell ilyen "média ölõ" csomag. Még a DivX elmegy, de igazából már arra sincs szükséged. Próbáld ki a GomPlayert, nem kell hozzá semmi és szinte mindent lejátszik (még flv állományt is!). Külön érdeme, ha nem boldogul, akkor saját honlapjáról tölt le hozzá kodeket és nem közös könyvtárakba pakolja, hanem a sajátba. Fõleg akkor mellõzd a pakkokat ha esetleg videószerkesztõ programmal is akarsz dolgozni, mert azokat biztos hanyat vágja.





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó