Ugrás a tartalomhoz


Dühöngő


85 válasz érkezett a témában

#41 ViktorBeres

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 182 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 16. 19:59 PM

Na köszönöm az eddigi segítséget, de sikerült megoldani a rundll32.exe problémát, már működnek a menük. Most már csak egy Windows Vistás "Resources" mappára van szükségem amiben megvan minden fájl a Vista témához, és az aero felülethez. Nagyon hálás lennék annak aki elküldené nekem egy emailban a vberes@gmail.com címre.
Előre is köszönet!
Viktor

#42 ViktorBeres

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 182 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 16. 21:40 PM

Kedves Bootor!
Nagyon szépen köszönöm a megoldást jelentő email-t. Megoldódott minden probléma a rendszerrel kapcsolatban. Jó tudni, hogy ha baj van akad olyan ember aki segít. :wink:
Viktor

#43 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. April 16. 21:46 PM

Olyan ember mindig akad, feltéve ha "megérdemled" (L'Oreal, mert megérdemlem)

#44 veryfery

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 51 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. May 11. 17:07 PM

Úgy látom itt is értelmes moderátorok vannak, lehet húzni innen is.............velem ne szórakozzon senki nyálgép önelégült egyén, hogy törli a teljesen normális hozzászólásomat! Légy oly kedves tisztelt Delete úr és töröld a nickemet is!

#45 gthomek

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 272 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 03. 12:44 PM

Itt mennyire ordenáré módban lehet megnyilvánulni? Lenne 1 szép kis eset ...

#46 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 03. 14:05 PM

Max kicsillagozzuk ;) De azért ne a csillagok háborúja legyen az eset :)

#47 gthomek

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 272 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 03. 15:11 PM

Szóval a nagyon kedves udvarias és aranyos szupportos "emberekről" lesz szó.

Adott egy elég bivaly gép: Core2 Quad Q6700, 8GB ram, 4x 750GB HDD Raid 0,1-ben, Asus P5K premium alaplap Geforce 9800GTX 1024MB szóval elég dúrva. kimondottan játékra rendelték.
Az oprendszer Vista 64bit Ultimate dobozos SP0 -val érkezett.
Szépen felraktam az ügyfélnek a Vistát, 19 perc alatt volt fent!!!! Nagyon ment, na mondom akkor még a drájverek nélkül feltolom rá az SP1-et, az is elindult azt írta 1 óra .. hmm több mint 3x annyi mint a telepítés maga.
Már több mint 3 óra telt el, szorgosan indulgatott újra aztán egyszer csak közölte hogy a hall.dll nem tölthető be.
Na baszki ... hívom az ms szupportot mert a termék ugyebár DOBOZOS! 13 perc automata után végre felvette egy szopós ribanc, elmondom neki mi a szitu, erre azt mondja a szopógép kapcsol egy kollegát aki ehhez ért, de szerinte ez nem az ms problémája, hanem azé aki a gépet összeállította, mondom neki te kurva ez nem OEM szargeci hanem a rohadék szájbabaszott dobozos szarotok!
Mondja jó kapcsol de szerinte ez akkor sem az ms ügye, 9 percig vártam mire 1 anyabaszó kis buzi beleszolt hogy tessék, neki is elmondom mi a faszom van.
Azt böfögi erre az a tahó hogy először frissítsek BIOS-t majd próbáljam meg a már SP1-es Vistát telepíteni a gépre.
Mondom ember itt a szar pista dobozban SP0 hogy a telebaszott anyádba tegyek rá már már eleve 64bit SP1-et te fasz ???
Mert ugye a 32bit-es Vista alatt nem sikerül a 64bit-es integrálás...
Erre azt nyögi a kis szarrágó igazából a telepítés a számítógép gyártójának a feladata, ők a már telepített működö Vistára adnak szupportot.. IGEN ?? AKKOR BASSZÁTOK SZÁJBA BILL RETKES ANYYÁT !!!

Most a faszi gépén egy tört SP1 64bit van mert csak angol nyelvűt tudtam letölteni az meg baszott az SP0-ás magyar kulcsra ...

UI:
Minden szupportos egy nagy rakás szar!!!

#48 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 03. 15:35 PM

Az természetes, hogy az SP1 utólag több ideig települ, mint maga az OS települt. Ez a 3x annyi idő normális. A 19 perc elfogadható. Viszont a 3 óra már sok. Nem lehet, hogy "rosszul lett összerakva" az adott gép (BIOS beállítás, vmi jumper?!), vagy tényleg HW hibás (RAM, HDD, Alaplap stb.).

"Erre azt nyögi a kis szarrágó igazából a telepítés a számítógép gyártójának a feladata, ők a már telepített működö Vistára adnak szupportot" - De az SP0-ás Vista már telepítve van, tehát jár a support, de mondom, ez szerintem sem az "MS hibája". Nem tudom mi értelme lenne esetleg a 32bites Vistat is felrakni rá (ugye az van, ha dobozos), 4GB-tal, vagy egy x64 xp-t, tesztjelleggel. Esetleg egy memória tesztet futtatni.

Amúgy az a dobozos Vista Ultimate nem olcsó, kár lenne ennyiben hagyni. A kulcs nyelv és "bit" független. (Viszont, ha Ultimate, azt egyszerűen lehet magyarítani -> Extras.)

Esetleg: vLite-tal integráld az SP1-et, és úgy telepítsd (64bit alatt).

Mellesleg, hogy fut most a Vista, stabil a gép?

#49 gthomek

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 272 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 03. 19:28 PM

Na ott tartok hogy a gép stabil és nagyon megy, gyorsabb a 64bit-es mint ugyanezen a gépen a 32-es 4GB-val, van olyan Crysis 1600x1200 minden fullon hogy a 64-es 37% volt gyorsabb !!

Lehúztam a magyar nyelvi csomagot, mostmár magyar , az a nagy kérdés hogy ha kicserélem a kulcsot az eredetire mi lesz ?

UI:
Nem szivesen adom ki a kezemből ezt a gépet, mert piszkosul hasít ... 6GB -apró kép meg mp3 átmásolása 134mp -volt mobil rack -re !!!!!!
UI2:
A Nokia N95 8GB használható readyboost -ra ;))))))))
a 64bit SP1 nagyon-nagyon megtetszett .....
UI3:
a 8GB ram nagyker ára: 32000 !!!!!! Geil modulok !!! 1066MHz

#50 mrphoenix

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 29. 07:57 AM

Idézet

a 8GB ram nagyker ára: 32000 !!!!!! Geil modulok !!! 1066MHz

Ezen jót röhögtem... ezaz vegyed csak a tucatnyi gigabájtot, a visztának az kell... :lol:

A Linux meg elpörög 1GByte-al is... Swap-ot meg max. 40-50megát használ... nem abból is gigabájtokat...

Aki szeretné megismerni nézzen be a http://phoenix_art.extra.hu/ címre. :)

#51 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. September 01. 20:10 PM

Nem tudom, hogy ki volt a WCG (World Cyber Games) showban, de én is ott voltam, és én hülye, odaadtam a pontkezelőnek a pontgyűjtő lapot. Nos azért kellene, mert benne van 1 poszter, ami nagyon kell. Tehát akinek megvan, és nem kell a pontgyűjtő füzete, az adja már oda nekem.

Köszönettel

Tamás
kép

#52 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 10. 22:28 PM

Dátum: tgabor

Ha a Windows helyett a Linux lenne a vezetõ OPrendszer akkor is ugyanez a helyzet állna elõ..eredetiségvizsgálat stb...Én csak arra lennék kíváncsi hogy ha a Linux igyenes oprendszer vagy ahogy magát hívja "szabad szoftver" akkor mibõl élnek ?? a fejlesztõk gondolom nem ingyen készítik..vagy igen ?

szia a szabad szoftvert a következő nagy céget támogatják amd intel ibm novell redhat megfogsz lepődni részben a microsoft is(mono project pl) a sun az nvidia nokia google hp(főként hw adományokkal) pl meg még egy csomó cég

a linuxot részben a fenti vállalatok is fejlesztik kivéve a microsoftot.Meg egyébként alegtöbb fejlesztőnek van fő állása is és csak hobyként fejleszti a linuxot Ajánlom figyelmedbe Eric S Raymondtól a katedrálist és a bazárt a fenti témát boncolgatja.:D
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#53 Phade

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 35 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. April 15. 19:05 PM

Kaptam egy aranyos vírust!
win32/virut.nbm így hívják az aranyom!
Nem tom levekarni valaki segítene már 5 virusírtó + trojan remover dolgozik rajta :)
We shall know no Fear!!!

#54 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. April 15. 19:29 PM

Dátum: Phade

Kaptam egy aranyos vírust!
win32/virut.nbm így hívják az aranyom!
Nem tom levekarni valaki segítene már 5 virusírtó + trojan remover dolgozik rajta :)
Utána jártam: és ezt a 2 oldalt találtam (az elsőt valaki ajánlotta):
http://www.emsisoft....tware/download/
http://novirusthanks...l-instructions/
Remélem valahogy le tudod szedni a vírust.
kép

#55 Phade

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 35 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. April 16. 15:21 PM

Köszönöm a segítséget!
Elmesélném a kis történetem okuljatok(nem tom én mért nem tanulok :) )
Gondoltam kipróbálom az Eset 4.0 antivirust vagy a Eset smart security 4.0-át!
Igen ám de ezekhez nem volt működő Username/Password párosom!
Gondoltam akkor szedek le torrentről crackelt verziót kipróbálni!
Fel is raktam minden szép és jó,megcrackeltem de nem frissít,nosza akkor töröljük!
Gondoltam én erre a hiba üzenet" végzetes hiba történt a telepítés során" mert mért ne :D
5 órán próbáltam levekarni,nem ment,pöppet már ideges voltam, le is feküdtem aludni!
Másnap nem idegesen fél óra + némi gondolkodás és le is szedtem!
Felraktam a Nod 3.0 VERZIÓT ERRE KÖSZÖNÖM SZÉPEN VÍRUS VÍRUS HÁTÁN!
Juhééé
negyed óra alatt meguntam,raktam új opot!
Minden szép és jó,gondoltam persze!
Aha hát fennmaradt :D
Mindegy most 5 vírus írtó dolgozik a gépen ezt nem tudtam leszedni:
http://www.emsisoft....tware/download/
"0"-ra törlöm a vinyóm,aztán új op,azt majd meglássuk :D
"hibádzik a forrásfájl!
We shall know no Fear!!!

#56 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. April 16. 16:44 PM

Mikor tanuljátok már meg végre, hogy nem kell Nodot használni? Ugye, Dimitryj? :)
kép
i like the sparkle in your eyes!

#57 Dimitryj

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 106 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. April 16. 16:53 PM

Dátum: LoRenZo

Mikor tanuljátok már meg végre, hogy nem kell Nodot használni? Ugye, Dimitryj? :D

Én márt régóta nem használok olyant :)

#58 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. April 16. 17:28 PM

Hát igen, már rég óta az Avast-ot használom, és semmi, de semmi probléma nincs vele. Esküszöm, hogy egyre több az olyan program, amely alternatívan lehet használni ugyanarra a feladatra, mint a nagy fizetős programokat. Pl.: Nod32->Avast, Nero->Infra recorder, Photoshop->Gimp, Rar->7zip, Everest->SIW, stb... :)
kép

#59 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. April 16. 17:39 PM

Dátum: LoRenZo

Mikor tanuljátok már meg végre, hogy nem kell Nodot használni? Ugye, Dimitryj? :)
No de csak nem a NOD hibája, hogy nem volt hozzá kulcsa és krekkelnie kellet? :D

#60 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. April 16. 17:50 PM

Persze, lehetne ingyenes is végül is... attól még nem teljesítene jobban :)
kép
i like the sparkle in your eyes!





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó