Ugrás a tartalomhoz


Dühöngő


85 válasz érkezett a témában

#61 Vendég_FSzabolcs_*

  • Vendégek

Elküldve: 2009. November 14. 06:47 AM

Miért van az, hogy csak úgy kitörlitek az ember hozzászólását amikor azt csak jó szándékból írtam (ebben a topikban: viewtopic.php?t=580&view=unread#unread ) :) :?:
Azt hiszem eddig érdekelt csak ez az oldal engem...
köszi :D
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Linkelje be valaki a törlési linket a profilomhoz mert nem találom a felhasználói vezérlőpultban :D

#62 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. November 14. 11:26 AM

Nem a releváns topicba írtad a hozzászólást, és most nem volt kedvem áthelyezeni, bocs. Van külön Firefox topic.

#63 Vendég_FSzabolcs_*

  • Vendégek

Elküldve: 2009. November 14. 11:30 AM

Hol van itt a profiltörlés menüpont vagy hasonló amivel meglehet szüntetni a tagságot :) :?:

#64 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. November 14. 11:48 AM

De sértődékeny vagy... Késő hajnal néztem a postot, elég macerás áthelyezni ebben a szar phpbb-ben, töröltem, úgyis csak egy link volt, gondoltam majd beírod megint, de már a jó helyre. (Azt mondtad, jót akartál, hát akkor érdemes pont a megfelelő topicba írni, akiket érint a probléma, tehát a firefoxosoknak a firefox topicba, így logikus, nem de? Higgadj le, és gondold át racionálisan a helyzetet.)

#65 Vendég_FSzabolcs_*

  • Vendégek

Elküldve: 2009. November 14. 13:26 PM

Jól van, de nekem ez úgy jött le (meg talán másnak is ha csak így törlik a kommentet, vagy az is lehet hogy nem olvasok Gyik-ot biztos abban ez benne van), hogy törölve lett és kész szó nélkül mintha spam kommentet vagy linket írtam volna be. Mind1, nem lényeg már..

#66 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. November 14. 13:35 PM

Ha nem megfelelő helyre, nem megfelelő módon (stílus, "hangnem", offtopic (mostanában sok az ilyen!), stb) írsz, akkor ne lepődj meg, ha áthelyezzük, átalakítjuk, töröljük. Ha megfelelően használod a fórumot, akkor biztosan nem fog ilyen retorzió érni :?:

#67 Vendég_FSzabolcs_*

  • Vendégek

Elküldve: 2009. November 14. 14:31 PM

Oké akkor most már tudom miért lett törölve és így nem haragszom, de csak úgy szó nélkül azért más...

#68 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. November 14. 16:39 PM

Dátum: FSzabolcs

Oké akkor most már tudom miért lett törölve és így nem haragszom, de csak úgy szó nélkül azért más...
Ne aggódj, nekem is már töröltek jó egy néhány szólásomat, sőt át is raktak egy néhányat. Ha 1 hozzászólás off topik, és úgymond "lényegtelen (pl. 1 link)", vagy illegális, akkor általában törlik a hozzászólást, Ha viszont már több hozzászólás van hozzá, akkor átteszik (kivéve ha illegális). Szóval ez legyen a legkevesebb okod arra, hogy mérges legyél. :?:
kép

#69 die nadel

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 430 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. November 28. 10:56 AM

Csak azt nem értem, hogy miért kell mindent pénzben kifejezni. Gusztustalan! :lol:
Az oldalon található információ és tanulási lehetőség pénzben nem kifejezhető, hiszen mindenkinek más és más értéket (és nem anyagi értékről beszélek) képvisel.
Vagy mindenkinél fejezzük ki forintban a képviselt értéket (kapott jó tanácsot, felhalmozott tudásanyagot) és átlagoljunk.
Gigabyte GA-EP31-DS3L, Dual Core E5200 2.53GHz, HD4650 512MB DDR2, CSX 4096MB (2x2048MB) DDR2 800Mhz, WD Caviar Blue 250+500GB Sata2, Chieftec 400W, Windows 7 Enterprise SP1 x64

#70 Viktorio

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 236 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. November 29. 15:48 PM

Dátum: die nadel

Csak azt nem értem, hogy miért kell mindent pénzben kifejezni. Gusztustalan! :?:
Az oldalon található információ és tanulási lehetőség pénzben nem kifejezhető, hiszen mindenkinek más és más értéket (és nem anyagi értékről beszélek) képvisel.
Vagy mindenkinél fejezzük ki forintban a képviselt értéket (kapott jó tanácsot, felhalmozott tudásanyagot) és átlagoljunk.

hát kisfiam jobb ha már most megszokod a világon a pénz mozgat mindent persze az az oldal nagy ökörség hogy így felbecsüli menniyt is ér egy weblap még csak tájékoztató jellege sincs de ez van :lol:
AMD Phenom BE 2 X4(3100MHz), Gigabyt GA-MA790X-UD4,OCZ Reaper HPC Edition PC2-9600 1200 Mhz DDR2 4x1, Sapphire 4850, Os:WinVISTA

#71 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. November 29. 15:53 PM

Dátum: Viktorio

Dátum: die nadel

Csak azt nem értem, hogy miért kell mindent pénzben kifejezni. Gusztustalan! :?:
Az oldalon található információ és tanulási lehetőség pénzben nem kifejezhető, hiszen mindenkinek más és más értéket (és nem anyagi értékről beszélek) képvisel.
Vagy mindenkinél fejezzük ki forintban a képviselt értéket (kapott jó tanácsot, felhalmozott tudásanyagot) és átlagoljunk.

hát kisfiam jobb ha már most megszokod a világon a pénz mozgat mindent persze az az oldal nagy ökörség hogy így felbecsüli menniyt is ér egy weblap még csak tájékoztató jellege sincs de ez van :lol:
Maximum egy jót nevetni rajta! :?:
kép

#72 die nadel

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 430 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. November 29. 16:36 PM

Dátum: Viktorio

hát kisfiam ...
:?: :?: :lol:
Ez jó, ez tetszik. De először kérdezd meg, hogy tegezhetsz-e. :lol: :lol: :lol: :lol:

Dátum: Viktorio

.... a világon a pénz mozgat mindent ...
Már akinél "kisfiam"! Nálam a pénz csak egy szükséges dolog, de nem az a fő irányvonala az életemnek.
Én még olyan korban nőttem fel (szerencsére), hogy az emberi értéke sokkal többet számítottak mint a pénz (pedig nem voltunk gazdagok, sőt ...).
Bár ez nem is feltétlenül kor inkább környezet függvénye.
Ma már a pénzt tekintik istennek a legtöbben. Hányni tudnék tőlük.
Gigabyte GA-EP31-DS3L, Dual Core E5200 2.53GHz, HD4650 512MB DDR2, CSX 4096MB (2x2048MB) DDR2 800Mhz, WD Caviar Blue 250+500GB Sata2, Chieftec 400W, Windows 7 Enterprise SP1 x64

#73 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. November 29. 19:38 PM

Dátum: die nadel

Dátum: Viktorio

hát kisfiam ...
:?: :?: :lol:
Ez jó, ez tetszik. De először kérdezd meg, hogy tegezhetsz-e. :lol: :lol: :lol: :lol:

Dátum: Viktorio

.... a világon a pénz mozgat mindent ...
Már akinél "kisfiam"! Nálam a pénz csak egy szükséges dolog, de nem az a fő irányvonala az életemnek.
Én még olyan korban nőttem fel (szerencsére), hogy az emberi értéke sokkal többet számítottak mint a pénz (pedig nem voltunk gazdagok, sőt ...).
Bár ez nem is feltétlenül kor inkább környezet függvénye.
Ma már a pénzt tekintik istennek a legtöbben. Hányni tudnék tőlük.
Nos igen, a pénzen tudsz mindent megvenni, erre mondok is példákat.
Egy jó számítógép:100 000 Ft
Egy téli kabát: 8 000 Ft
Egy téli szalámi: 2 000 Ft
Egy emberi szeretet: felbecsülhetetlen
Erről ennyit. :)
kép

#74 gthomek

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 272 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. November 30. 10:43 AM

muhaha

az emberi élet felbecsülhetetlen ??? hol élsz ember ? Egy nőt megvehetsz 250k-ért és utána te futtatod, ha orvoshoz mész valóban felbecsülhetetlen, mert ha nem adsz neki felbecsülhetetlen mértékű pénzt szarnak a szádba.
Én február óta nettó 75000-ért dolgozom napi 10-12 órát, azért csökkent a pénzem 60%-al mert válság van, az anyabaszó rohadék tulaj persze idén nyáron is 3 hetet rohadt a ribancával ibizán, dec20-jan5 között pedig svájcban sielget az a szarhalom.
Ebből a nettó 75k-ból 33k a lakás törlesztője, 20k a rezsi, havi 18k a kaja, és 5k körül van a fogkrém,mosópor egyéb szarok, 76k a 75-ből ... vagyis kénytelen vagyok teszkós fogkrémet, mosóport, szappant, tusfürdőt, mosogatót vagyis SZART használni, szóval az "emberélet felbecsülhetetlen" dumáktól okádnom kell. A kocsimat el kell adnom jövőre ha a pénzem nem lesz minimum 120k nettó. ugyanis nem tudom fenntartani.
Március óta keresek jobb melóhelyet, de itt a délalföldön nem lehet csak olyan munkát találni (ha nincs jó ismerős, cimbi, haver) amiből egyszerűen nem lehet megélni.

#75 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. November 30. 11:25 AM

Sajnos én is tudom, és érzem a helyzetet, jelenleg munkát keresek, és addig, míg nem találok, addig nem lesz pénzem. Jelenleg pedig a munkáltató elküldi a munkavállalóit, hisz őket is éri a válság. Egyébként az előző hozzászólásom egy régi Visa reklámból volt.
kép

#76 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. November 30. 12:03 PM

@thomek:
szerintem ne nevezzük nőnek azt, akit 250k-ért megvehetsz :lol:

Budapestet (és a nagyobb városokat) nem szereted vagy van egyéb indokod ott élni?

#77 gthomek

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 272 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. November 30. 13:10 PM

szeretem Pestet, csak az a kis légypiszoknyi gond hogy itt hódmezőn vettem lakást, mert itt 7millából megúsztam a másfélszobás laksásnak hívott 35 négyzetméteres lukat, míg Pestem, 12 milla alatt nem találtam, és az is olyan állapotban volt hogy disznókat nem tartottam volna benne.
Szóval nem tudok Pestre menni, mert ide köt a lakás, kiadni is próbáltam 28k-ért kivennék vagyis 5k-val kevesebbért mint a törlesztője, tehát szopó, visszamenni nem akarok anyámékhoz Mártélyra mert a valóságos periféria. Na ott semmi munka nincs.
Még 8 évig kell fizetnem a törlesztőt.
Az önkormányzatnál meg nincs ismerős, pedig jó lenne, mert a válság ellenére az "Informatikai Előadó" akiből 3db van 225k bruttót keresnek azzal, hogy neteznek meg töltögetnek, a főnökük a "Főelőadó" 450k-keres , mondjuk az a bélféreg a rablómester "úr" évfolyamtársa volt a jogon. Elvégzett egy 6 hónapos IT tanfolyamot és főnök lett, engem aki 12 éve vagyok a szakmában nem vettek fel mondván nincs vezetési tapasztalatom.... hánynom kell ezektől.

#78 gthomek

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 272 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. April 21. 14:22 PM

Ma adtam el a komcsimat ... 2001-es évjárató VW passat volt, találjátok ki mennyiért kelt el ! :lol:

A durvább része a dolognak hogy január 02-óta nem találok munkát, ma voltam szeged a Szilánk-nál, rendszergazdát kerestek, 77500 volt a nettó fizetési ajánlatuk, az utazási költségeimhez nem tudnak hozzájárulni, így a bejárás: hódmező->szeged 25 km-es dolgozó bérlet 25150, helyi bérlet 6500 vagyis 31150 csak a beutazás, 33000 a lakás törlesztője, ha azt mondom hogy napi 500 forintért kajálok, akkor az +15000 tehát a költségeim 76150... és lehet hogyha engem választank el kell vállalnom ezért az alamizsnáért. Szégyen hogy itt tartunk.

#79 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. April 21. 16:43 PM

A munkába járást tudtommal a munkáltatónak kell állnia. Sajnos többet nem tudok hozzáfűzni.

#80 gthomek

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 272 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. April 21. 17:43 PM

Sajnos már nem így van, ugyanis az általa adott támogatás is adóköteles juttatás 2010.01.01-től .. meg persze nem kötelező vidékit felvenni, lehet hogy nem marad más mint a hódmezővásárhelyi teszkóban az éjszakai árú feltöltő pozíció, ami 6 órás munka így a nettója 60650 forint.





3 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 3 vendég, 0 anonim felhasználó