Ugrás a tartalomhoz


Unreal Commander - Ingyenes fájlkezelõ


9 válasz érkezett a témában

#1 falu

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 18 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. August 11. 19:11 PM

Az Unreal Commander egy ingyenes fájlkezelõ szoftver Windows 9x/NT/XP/Vista operációs rendszerekhez. A legfrissebb magyar verzió letölthetõ innen: http://uncom.extra.hu
Falu

#2 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. August 11. 20:26 PM

Ez ilyen Total Commander másolat? :) Amúgy jók az ingyenes alternatívák, szükség van rájuk... Bár nem hiszem, hogy ez el fogja hódítani a Total Commandertõl a trónt, de azért biztos jó :) Köszi a linket

#3 erix31

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 60 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. August 12. 08:15 AM

Tuti ez a Commander, fõleg hogy free, de én nem találom a kicsomagolás gombot vagy feliratot, már pedig azt használnám rendesen.

#4 falu

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 18 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. August 12. 08:26 AM

Azt én sem találtam, de a fejlesztõ (Max Diesel) szerint lesz majd benne olyan is. Jelenleg úgy tudsz kicsomagolni, hogy belépsz a csomagolt fájlba (dupla klikk vagy enter) és kimásolod belõle ami kell.
Falu

#5 falu

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 18 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 05. 13:44 PM

Elindult az Unreal Commander Felhasználói Fórum, ami egyszerû regisztráció után az alábbi linken elérhetõ:
http://uncom.extra.hu/?q=ucforum
Falu

#6 falu

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 18 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 08. 21:33 PM

A mai napon (2007.10.08) megjelent az Unreal Commnder 0.92-es verziójának a frissítése (build 592)

Magyar nyelven letölthetõ innen
Falu

#7 falu

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 18 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 24. 12:51 PM

2007.10.18-án megjelent egy újabb verzió: Unreal Commander 0.92 (buld 597)
http://uncom.extra.hu
Falu

#8 nido

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 13. 11:53 AM

Sziasztok!

Biztosan jó lesz majd egyszer. De a jó öreg TC még sokáig állja a sarat. Ezen még nagyon sokat kell finomítani!

A TC ÖRÖK licensze sem utolsó ám! Ha valaki veszi a fáradságot é megnézi mennyibe kerül külföldön, még lehet rá is szánja magát ( MO-i ár felét sem éri el!)

#9 Lalo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 13. 18:07 PM

Így igaz! Én már több éve vásároltam a TC-t és azóta használható a key. Így is lehet, ellentétben azokkal akik a legkisebb módosítás után már frissítési pénzt kérnek.

#10 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 13. 18:30 PM

A fejlesztőnek valószínűleg nem csak a TCMD-ből van pénze, vagy annyian megvásárolták már, hogy simán megengedheti ezt magának :oops: Egyébként én 1-2 verzióra adnám a kulcsokat (Tehát a TCMD 6-os key nem jó a 7-essel vagy a 8-cassal). Ezt mondjum megtoldanám annyival, hogy aki fél évvel az új verzió előtt vásárol, az megkapja a következő verziót is. Ezt barátinak gondolom, főleg ha nem is olyan drága programról van szó. Ja és ezt csak akkor, ha ezzel kéne megkeresnem a mindennapi kenyeremet, egyébként könnyen lehet, hogy ingyenes lenne (magánszemélyeknek és iskoláknak) :D





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó