Ugrás a tartalomhoz


Windows 7


3055 válasz érkezett a témában

#1941 wix

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 17 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 10. 16:36 PM

Dátum: bluefish

akkor ez valami tákolt szar?

Na igen ez kb. annyira eredeti mint annó a Furkó Antivírus volt, ha emlékszik még valaki rá.
kép

#1942 honnybear

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 27 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 10. 17:08 PM

Még a neve is rossz :shock:

#1943 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 10. 17:11 PM

Most miért bántjátok szegény Torko-t? :shock: A gépemen még az ő általa készített OEM verzió van fent, és maga a tökély. Nem hogy örülnétek, hogy egy hazafi gondol a saját hazájára, és magyarosítja, nem úgy mint külföldön, akik szeretettel bele tesznek 1-2 dolgot.
kép

#1944 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 10. 17:14 PM

Nem torko-val van itt a baj, hanem egyszerűen az, hogy nem erdeti, nem gyári, és az ilyenek elvből nem megbízhatóak. Úgy értem, ha én magamnak tákolnám össze, (mert megtehetem), akkor sem szívesen használnám. Egyedül az XP SP integrálásban bízok meg (itthoni), de az egyéb frissítések integrálásában sem.

#1945 Riccardo_G

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 10. 18:16 PM

az, meg is szakítottam a letöltést :shock:
ja és nincs valakinek nCore meghívója a számomra? :D

#1946 gthomek

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 272 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 10. 18:43 PM

A Torko féle változat ezzel készült:



http://isohunt.com/t...nt_details/1133 ... ab=summary

#1947 falu

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 18 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 11. 18:31 PM

Tudtátok, hogy van néhány rejtett téma a Windows 7-ben?
Falu

#1948 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 11. 18:39 PM

Dátum: falu

Nekem nincsenek rejtett témák, de nem is használnám, mert van 1 jó háttérképem. :shock:
kép

#1949 devil666

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 251 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 11. 19:20 PM

Nekem megvannak az új témák.(Ultimate)
Nagyon szépek.
Köszi a tippet!
:shock:
Lenovo Q45 motherboard,2x2GB Kingmax DDR3 1333Mhz,Core2Duo E6750,ATI HD 3850/256Mb GDDR3,Creative X-Fi,Thermalthake V3 Black Tower..

#1950 bluefish

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 173 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 11. 20:55 PM

Valaki tudna segíteni?
Elszállt az összes USB-portom azt írja,hogy levan tiltva. Eszköz kezelőben pedig semmi ilyesmit nem ír,ott minden rendben.
:shock:

#1951 bluefish

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 173 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 11. 21:02 PM

lehet a Biosba vmi kilet lőve? Azt sem tudom ott minek kell bekapcsolva lennie :shock: Inteles alaplap

#1952 bluefish

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 173 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 11. 21:41 PM

Dátum: bluefish

Valaki tudna segíteni?
Elszállt az összes USB-portom azt írja,hogy levan tiltva. Eszköz kezelőben pedig semmi ilyesmit nem ír,ott minden rendben.
:shock:

Biosba nem állitotam semmit el

Bármit bedugok az USB-be aztírja levan tiltva, de az eszközkezelőben semmi sárga háromszög nincs sehol.

#1953 djrobaa

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 151 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 11. 22:09 PM

Dátum: bluefish

Dátum: bluefish

Valaki tudna segíteni?
Elszállt az összes USB-portom azt írja,hogy levan tiltva. Eszköz kezelőben pedig semmi ilyesmit nem ír,ott minden rendben.
:shock:

Biosba nem állitotam semmit el

Bármit bedugok az USB-be aztírja levan tiltva, de az eszközkezelőben semmi sárga háromszög nincs sehol.


Van másik rendszer a gépeden? Azzal is kikéne probálni. Vagy csinálj egy bios resetet.
My Computer: Asus M3N-Ht Deluxe/HDMI; AMD Phenom II X4 940 Black Edition; 2*2Gb OCZ Platinum DDR-2 1066Mhz AMD Edition; Zotac Geforce GTX 260 192sp 896MB; Samsung DVD-RAM; Samsung 700 GB HDD; Corsair PSU-520HX; Raidmax Smilodon házikó...

#1954 bluefish

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 173 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 11. 22:18 PM

Dátum: djrobaa

Dátum: bluefish

Dátum: bluefish

Valaki tudna segíteni?
Elszállt az összes USB-portom azt írja,hogy levan tiltva. Eszköz kezelőben pedig semmi ilyesmit nem ír,ott minden rendben.
:shock:

Biosba nem állitotam semmit el

Bármit bedugok az USB-be aztírja levan tiltva, de az eszközkezelőben semmi sárga háromszög nincs sehol.


Van másik rendszer a gépeden? Azzal is kikéne probálni. Vagy csinálj egy bios resetet.


Látod igy szeretlek =)

Köszönöm

#1955 djrobaa

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 151 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 11. 22:33 PM

Miért is?? :shock:
My Computer: Asus M3N-Ht Deluxe/HDMI; AMD Phenom II X4 940 Black Edition; 2*2Gb OCZ Platinum DDR-2 1066Mhz AMD Edition; Zotac Geforce GTX 260 192sp 896MB; Samsung DVD-RAM; Samsung 700 GB HDD; Corsair PSU-520HX; Raidmax Smilodon házikó...

#1956 honnybear

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 27 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 12. 07:54 AM

Windows 7 MSDN ALL VERSION X86,X64.
http://www.rdi-board.../showthread.php ... 47&page=90

#1957 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 12. 08:13 AM

Maradok a saját Windows 7-nél (Torko 7600 OEM). Nekem ez bevált. A BIOS-ban pedig 2 dolgot is lehet bekapcsolni, az egyik az usb-t lehet ki és bekapcsolni (angol nevét nem tudom), a másik a Legacy support, ami azt erredményezi, hogy ha be van kapcsolva, akkor 2.0-ás sebességen fog kommunikálni, ha ki van kapcsolva, akkor 1.1-en.
kép

#1958 manó

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 88 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 12. 08:14 AM

Sziasztok!Újra feltenném a kérdést mert igaz kaptam egy tanácsot a jobb klikkről de azt már próbáltam és nem müxik.Lenne egy olyan problémám,hogy a mappán belül teszem feljebb vagy lejjebb szeretnék helyezni valamit nem bele csak két dolog közé.Ezt,hogy tudom elérni mert a vistában volt ilyen és nagyon hasznos dolog de itt akármit csinálok nem tudom elérni.Segítsetek ha lehet mert nálam ez elengedhetetlen funkció volt .Köszi előre is!

#1959 gyomosz

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 12. 11:16 AM

Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy kiírta az óra mellett, hogy az "audio szolgáltatás nem fut"
Valamint az lenne még az én kérdésem hozzátok, hogy a képeket én nem tudom megnézni, mert full rózsaszinbe nyitja meg, csak ha kirakom teljes képernyőre, diavetitésre, akkor jo, az alap win fényképnézegetőbe full rózsaszin...

Szerintetek !??!?!

KÖszönöm szépen előre is

SziasztoK!

#1960 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 12. 11:37 AM

Dátum: gyomosz

Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy kiírta az óra mellett, hogy az "audio szolgáltatás nem fut"
Valamint az lenne még az én kérdésem hozzátok, hogy a képeket én nem tudom megnézni, mert full rózsaszinbe nyitja meg, csak ha kirakom teljes képernyőre, diavetitésre, akkor jo, az alap win fényképnézegetőbe full rózsaszin...

Szerintetek !??!?!

KÖszönöm szépen előre is

SziasztoK!
Vagy nincs feltéve driver (általában Realtek), vagy a Windows audio szolgáltatás nem megy. Ebben az esetben: Start menü: kereséshez beírni, hogy szolgáltatások -> a szolgáltatásokon belül megkeresni a Windows Audio szolgáltatást, és berakni automatikus indításra. A másik problémára asszem színprobléma lesz, de erről majd a többiek tudnak majd többet mondani.
kép





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó