←  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Windows 7

fotója increduluszoltan 2009.Jun.20.

Sziasztok!
honnan lehet letölteni a Windows7-et?
üdv!
Válasz

fotója csontos 2009.Jun.20.

Dátum: increduluszoltan

Sziasztok!
honnan lehet letölteni a Windows7-et?
üdv!
A Microsoft hivatalos oldaláról.
http://www.microsoft...-7/default.aspx
Válasz

fotója increduluszoltan 2009.Jun.20.

Dátum: csontos

Dátum: increduluszoltan

Sziasztok!
honnan lehet letölteni a Windows7-et?
üdv!
A Microsoft hivatalos oldaláról.
http://www.microsoft...-7/default.aspx
köszönöm!:D
Válasz

fotója csontos 2009.Jun.20.

Erre voltál/volt kiváncsi, vagy bővebben?
Válasz

fotója Sandro 2009.Jun.20.

A Microsoft oldaláról csak a 7100 build (RC1) tölthető le jelenleg. A most elérhető verzió a 7260 x86, ami már majdnem RTM. Az elődöket nézve a 7229 buildhoz van magyar nyelvi fájl is. Ezek eredeti ISO-k, nem VHD-ból készültek.
Válasz

fotója mila 2009.Jun.20.

Szép napot mindenkinek!
kérdésem az lenne, hogy a 7260 rtm-hez lesz e magayar pac?
Köszi előre is a választ.
Válasz

fotója szasza 2009.Jun.20.

Még nincs is kész az RTM, tehát alapból nem lehet a 7260-as verzió a végleges. Ez a build, csak RTM-re jelölt verzió.
Válasz

fotója bluefish 2009.Jun.20.

Sziasztok
Van 1 problémám .Kábeles Diginetem van és nem tudom beállítani,hogy magától kapcsolódjon netre. Mindig bekel írni a felh.nevet és a jelszót. Nagyon idegesítő! PLS help valaki :)
Válasz

fotója tomyboy2 2009.Jun.20.

Melyik buildet használod, mert az RC utáni változatokban (valamelyik buildben viszont már kijavították) van 1 olyan hiba, hogy nem jegyzi meg a felhasználó nevet meg a jelszavat.
Válasz

fotója bluefish 2009.Jun.20.

Dátum: tomyboy2

Melyik buildet használod, mert az RC utáni változatokban (valamelyik buildben viszont már kijavították) van 1 olyan hiba, hogy nem jegyzi meg a felhasználó nevet meg a jelszavat.


7135-ös és honosítva is van.
Válasz

fotója tomyboy2 2009.Jun.21.

Dátum: bluefish

Dátum: tomyboy2

Melyik buildet használod, mert az RC utáni változatokban (valamelyik buildben viszont már kijavították) van 1 olyan hiba, hogy nem jegyzi meg a felhasználó nevet meg a jelszavat.


7135-ös és honosítva is van.
Utána néztem, és csak 7137-es build-ről találtam hírt, de szerintem ugyanúgy érvényes a 7135-re is.http://win7.buzz.hu/...es_a_kovetkezo/
Válasz

fotója Riccardo_G 2009.Jun.21.

nekem is digi-s netem van és eddig ami fent volt összes bulid megjegyezte :) annyi hogy nem automatán kapcsolódok ha nem manuálisan, de megjegyezte, szal nem kellett nekem beírogatni dolgokat

Dátum: tomyboy2

Dátum: bluefish

Dátum: tomyboy2

Melyik buildet használod, mert az RC utáni változatokban (valamelyik buildben viszont már kijavították) van 1 olyan hiba, hogy nem jegyzi meg a felhasználó nevet meg a jelszavat.


7135-ös és honosítva is van.
Utána néztem, és csak 7137-es build-ről találtam hírt, de szerintem ugyanúgy érvényes a 7135-re is.http://win7.buzz.hu/...es_a_kovetkezo/
Válasz

fotója LeviTech 2009.Jun.21.

7229.0.090604-1901_x86fre_client_en-us_OEM_Ultimate-t használom, van hozzá magyar MUI

Senkinél nem jött elő a 2 óránkénti leállás?
Válasz

fotója DDs 2009.Jun.21.

Nekem is a 7229-es build van de semmi ilyesmit nem tapasztaltam.
Válasz

fotója Mobi 2009.Jun.21.

Nálam sem fordult ez még elő.
Válasz

fotója Patty 2009.Jun.22.

Srácok!

Patrick vagyok, magyar, de olasz országban élek évek óta, mindig is Vistám volt,csakis nagyteljesítményű laptopon vagy deskopon de néha így is meghalt az OS-em! Szeretem a vistát annak ellenére hogy rengeteget eszik, maga a testre szabhatósága nekem jobban tettszik mint amit XP gépeken láttam!

Nem vagyok egy nagy lángelme, az informatikai ismeretem egyenlő a 0-val, tehát segítség!!!!!!!!!

A windows 7-et a legújabb demon tools-al raktam fel, de eleve úgy inditott hogy rengeteg programot nem talált, 6-szor ( !!!!!! ) írt ki errort a frissítésekre 3 óra latt, és vagy 9-szer indult újra magától!

A probémám mágis a mezei ismereteim miatt vannak!

1: a start menüre rengeteg elemet nem tudok kitűzn!

2: a tálcára mint gyorsikont egyáltalán nem tudtam kirakni, mivel ez a Mac-es stílusú slide cucc van! tanácsot kérnék mit is tudnék tenni!

Köszönöm figyelmeteket!
Válasz

fotója attila00 2009.Jun.22.

Sziasztok!

Valaki tud a Windows 7 Ultimate x86 build 7260-hoz Hun MUI-t?

Köszönöm
Válasz

fotója drpalcsi 2009.Jun.22.

----------------
Én két hete ezt használom és még nem volt vele semmilyen gondom .
Nem szedtél be vélettlenűl valamilyen vírust ? :)
Válasz

fotója Patty 2009.Jun.22.

drpalcsi!

Nem, a microsoft oldalát használtam, és a letöltő kezelővel jött le!

mivel mint mondtam nem vagyok nagy pc maniac, ezért demon tools-al indítottam el, a telepítés alatt 2-szer indult újra minden fajta jelzés nélkül, ami ,ég nem is volt gond, de miután fent volt, és bebootolt, onnantól kezdve szinte majdnem minden lehetésges ponton elbukott!

1: nem támogatott 14-16 drivert

2: az update 6 alakollmal írt ki errort, és nem tudtam még csak lelüni sem!

3: kb 9-szer indult újra a rendszer egy egyetlen szó nélkül!
Válasz

fotója drpalcsi 2009.Jun.22.

Patty !
Szerintem töltsd le újra és ne démonnal telepítsd, hanem írd ki lemezre ISO-ban, és utána a lemezről próbáld telepíteni.
Telepítés közben úgy 4-5-ször újraindítja magát, de utána nekem szinte minden progit és hardvert elfogadott /média lejátszók,
nyomtato /HP.Discjet/ MP4-es lejátszó /Grunding/ webkamera/Logitech/ stb.
Én innen töltöttem le :http://thepiratebay.org/torrent/4948150/Windows_7229_X86
Válasz