Ugrás a tartalomhoz


Windows 7


3055 válasz érkezett a témában

#141 iceman90

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 29. 08:26 AM

Dátum: Bootor

Dátum: iceman90

Akinek sikerült a GTA 4 gamét elindítania Seven altatt, az legyen szives leírni a módját, mert nekem nem nagyon jön össze, :(
Szerintem csak Vista Sp1 és XP Sp3 alatt megy. De ha valaki megoldotta, dobjon pár sort, nagyon megköszönném! :)

Sikerült elindítani. Telepíteni tudtad? Windows XP SP2 kompatibilitást válaszd ki az exe-ken, majd a telepítés után a GTAIV.exe-re Windows 2000 kompatibilitás kell, úgy elindul.
Telepítve van de:

A GTAIV.exe-n a Compatibility módot változtattva az alábbiak a hiba üzenetek:

Windows 95--------> GTA IV FATAL ERROR: WS10
windows 98--------> GTA IV FATAL ERROR: WS10
windows NT-------->GTA IV FATAL ERROR: WS10
windows Xp--------> GTA IV FATAL ERROR: RMN40
windows Vista------>GTA IV FATAL ERROR: RMN40
windows 2000------>GTA IV FATAL ERROR: WS10
Hogyan tovább?........
Konfig:GIGABYTE GA-MA78GM-S2H,AMD Phenom 8450 X3 AM2+, 2xKINGMAX TinyBGA 2048Mb DDR2 1066Mhz, GAINWARD 9481-BLISS 9800GT 512MB PCIE

#142 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 29. 11:35 AM

LaunchGTAIV.exe
GTAIV.exe
RGSCLauncher.exe
RGSC.exe

Ezekkel zongoráztam, de most már nem tudom, hogy melyiket hogy állítottam, mert próbálgattam ám én is mindent.:) A Windows 7-es HDD meg most nincs rákötve a gépre. De azt hiszem a gtaiv.exe-nél volt 2000, a többi xpsp2. A DVD-ről tényleg sikerült mindent feltenned? MS Visual 2005-tel is kellett trükközni a telepítésekor (XPSP2).

#143 iceman90

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 13 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 30. 14:23 PM

Dátum: Bootor

LaunchGTAIV.exe
GTAIV.exe
RGSCLauncher.exe
RGSC.exe

Ezekkel zongoráztam, de most már nem tudom, hogy melyiket hogy állítottam, mert próbálgattam ám én is mindent.:) A Windows 7-es HDD meg most nincs rákötve a gépre. De azt hiszem a gtaiv.exe-nél volt 2000, a többi xpsp2. A DVD-ről tényleg sikerült mindent feltenned? MS Visual 2005-tel is kellett trükközni a telepítésekor (XPSP2).
Hali!
Beálítottam úgy ahogy írtad, de nem oké, az MS visual-t meg feltette átállítás nélkül.
Elárulod azt az ősi titkot(pontos beállítás) amivel elindulna :D :D :D
köszi azért idáig is mindenért! :(
Konfig:GIGABYTE GA-MA78GM-S2H,AMD Phenom 8450 X3 AM2+, 2xKINGMAX TinyBGA 2048Mb DDR2 1066Mhz, GAINWARD 9481-BLISS 9800GT 512MB PCIE

#144 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 31. 14:34 PM

Letöltöttem, kipróbáltam (természetesen virtuális környezetben), és bár vannak 1-2 új dolgok, de majdhogynem ugyanaz, mint a Vista. (Bár a háttérképeket kiszedtem, így a Vista-ra is kitehetem őket :D ).
kép

#145 rozoli

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 148 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 01. 14:31 PM

Majdhogynem olyan, mint a vista, hiszen az alapok onnan vannak.
Viszont:
Én máris találkoztam egy hibával:
vodás modemem van a nethez. usb-s. telepítem, felmegy hiba nélkül, elindul, minden okés. Aztán ha a gépet újra indítom a modem programja is elindul, viszont a modemhez nem tud csatlakozni. Csak pörgeti a procit 80%-on vagy 25 percig. És nem lehet vele mit csinálni, csak ha reinstall és újra telepítem a modemet. Ez valyon mitől lehet?

#146 rozoli

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 148 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 02. 14:53 PM

Dátum: rozoli

Majdhogynem olyan, mint a vista, hiszen az alapok onnan vannak.
Viszont:
Én máris találkoztam egy hibával:
vodás modemem van a nethez. usb-s. telepítem, felmegy hiba nélkül, elindul, minden okés. Aztán ha a gépet újra indítom a modem programja is elindul, viszont a modemhez nem tud csatlakozni. Csak pörgeti a procit 80%-on vagy 25 percig. És nem lehet vele mit csinálni, csak ha reinstall és újra telepítem a modemet. Ez valyon mitől lehet?


Probléma megoldva. A hiba az én készülékemben van. A területi lokalizáció miatt van.
Nekem kimondottan tetszik a tálcán lévő ikonok és működésük. Tök jó.
Ha nyitva vannak ablakok és ráviszem az egeret a tálcán lévő ikonokra, az ablakok a desktopon előugranak, áttűnnek.
Kevesebb memóriát, pontosan 571megát eszik üresben nálam a 4gigából, míg a vista nálam üresen 1150megát foglalt. Gyorsabb, nem gondolkodik mint az XP.

#147 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 02. 18:03 PM

Ti mit csináltok a Windows Vista-val, hogy mindig több mint 1 GB ramot foglal? Én csak játékok futtatásával (C&C 3, GTA SA, stb...) futtatásakor tudok csak 1 GB fölötti értéket elérni? Jelenlegi futtatott programok (a tálcán lévő cuccokat is beleszámítva): WLM9, oldalsáv, defender, Bluetooth támogatás, Avast, sok hülye szolgáltatás :D ,Firefox 3.0.5, feladatkezelő :) ) A képet mellékelem, mint bizonyíték. :) (a gyorsítótárazott rész szabad memóriahelynek számít).

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: foglalás.jpg

kép

#148 Riccardo_G

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 02. 19:01 PM

Nekem kifejezetten tetszik az új tálca! :D
Igaz még nem tettem fel a rendszert, csak le van töltve!

#149 zsocam

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 02. 20:21 PM

Én fölraktam a notimra, és idáig nagyon tetszik, tökéletesen működik.
Azonban a mobilom nem ismeri fel. :D Valaki föl tudta telepíteni a Nokia PC Suite-ot?

#150 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 02. 20:23 PM

A mobilod nem ismeri fel a Win7-et?:D

#151 zsocam

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 02. 20:34 PM

Jogos!
Nem, a Win7 nem ismeri föl a Nokia E51-emet, pedig szeretném modemként használni!
Tudsz segíteni?

#152 gthomek

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 272 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 03. 08:05 AM

Esetleg tudja valaki hogy mi lesz a végleges Win7 build száma? Egyre több heylről hallom hogy a build 7000 a végleges ezek után csak kisebb módosítások vannak hátra vagyis build 7000.1234.45.67 tehát alapjában ez a verzó már végleges? Azt lesz a legtöbb újítás hogy a béta verziójú progik IE8 Mediaplayer 12 is elérik a nem béta szintet és kész az új rendszer ?

#153 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 03. 10:18 AM

Dátum: gthomek

Esetleg tudja valaki hogy mi lesz a végleges Win7 build száma? Egyre több heylről hallom hogy a build 7000 a végleges ezek után csak kisebb módosítások vannak hátra vagyis build 7000.1234.45.67 tehát alapjában ez a verzó már végleges? Azt lesz a legtöbb újítás hogy a béta verziójú progik IE8 Mediaplayer 12 is elérik a nem béta szintet és kész az új rendszer ?
Félig igaz, mert ezek a kis programok akkorra már nem béta-k lesznek, hanem a véglegesek + egyéb újdonságok, amik már benne vannak, vagy épp a tervező asztalon vannak. A build számot sajnos nem tudom megmondani, de a 7000 build szám alapján akár 7.0-ás Windows is lehetne.
kép

#154 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 03. 13:13 PM

A Vista RC 5600 volt, a végleges 6000. Szerintem 7500-ig itt is el fognak menni (Ki tudja 7700?). És hol van még a nyár, vagy a 2. félév. Amúgy meg mit számít.

#155 rozoli

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 148 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 04. 12:18 PM

Hali!
Az mitől lehet, hogyha valamilyen médiával foglalkozó programot kezdek futtatni (pl. Média Player, konvertáló, dvd-készítő), akkor a gadget kiakad, bezár, majd ujra akarja magát indítani. Újraindul, de ugyanúgy kiakad, ha fut a médiakezelő program, amit elindítottam.
Erre valakinek valami ötlet?

#156 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 04. 15:01 PM

Van vmi "médiás" gadget-ed kint?

#157 Riccardo_G

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 04. 15:56 PM

feltettem! ritka jó!
olyan gyors mint a most használt xp-m! és ez még csak jobb lesz!
egyértelmű, ha jön váltok rá!
ilyen sem volt még, de eredetiben fogom megvenni!
nah még 1 kérdés hogy itt a 7 esetében is várhatók kül. féle kiadások mint a vista-nál?
home, home premium, business stb..)???

#158 zsocam

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 04. 15:59 PM

Igen, tudtommal lesz Home, Professional és Ultimate.
A különbségeket nem tudom, de a Prof. a Vita Businesshez lesz hasonló!

#159 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 04. 16:05 PM

igen

#160 Riccardo_G

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 04. 17:44 PM

hát ha ez a beta ultimate ilyen jól fut, akkor a home az mégjobb lesz! :D





4 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 4 vendég, 0 anonim felhasználó