Ugrás a tartalomhoz


Windows 7


3055 válasz érkezett a témában

#2041 dotty

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 22. 19:45 PM

Üdv. Mindenkinek!

A következő a problémám!

Felraktam a "végleges" (rtm) Win7-et,az eddigi verzióknál,telepített mindent,de most hiába telepíti a hangkártya drivert az csak a külső hangszórón szól és a jack kimenetre nem megy hang!

A gépem egy noti amilo 1705li.

Ha valakinek van valami ötlete azt szívesen megköszönném!

Üdv

#2042 vlevi

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 92 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 22. 19:56 PM

Sosem fogom megérteni, miért jó valakinek, ha a start menüben a összevissza sorrendben van minden. A Vista start menüjében ez az egy dolog tetszett, hogy végre névsorban vannak a dolgok. Gondolom csak a megszokás miatt ragaszkodnak hozzá sokan. De azoknak ajánlom a Win3-as program managert :lol:
kép

#2043 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 22. 20:01 PM

Vlevi, ezt hol lehet letölteni?


Dotty, próbáld meg ezt feltenni, hátha ezzel működik majd rendesen: VIA HD Audio Driver Package 7.300A
kép
i like the sparkle in your eyes!

#2044 vlevi

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 92 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 22. 20:14 PM

Dátum: LoRenZo

Vlevi, ezt hol lehet letölteni?


Dotty, próbáld meg ezt feltenni, hátha ezzel működik majd rendesen: VIA HD Audio Driver Package 7.300A

Szerencsére ez csak egy kép :lol:
Asszem XP alatt még volt Progman.exe, Vista és 7 alatt már nincs.

#2045 Riccardo_G

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 23. 00:42 AM

Dátum: vlevi

Sosem fogom megérteni, miért jó valakinek, ha a start menüben a összevissza sorrendben van minden. A Vista start menüjében ez az egy dolog tetszett, hogy végre névsorban vannak a dolgok. Gondolom csak a megszokás miatt ragaszkodnak hozzá sokan. De azoknak ajánlom a Win3-as program managert :lol:
kép

ott is névsorba lehetett rakni őket (xp) csak ugye manuálisan keleett, én is mindig azt toltam, de én meghülyültem volna ha nem abc sorrendben lettek volna a telepített programok a start menüben :lol: vista meg 7 már hála isten automatikusan megcsinálja ezt :lol:

#2046 vlevi

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 92 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 23. 09:03 AM

Én is így vagyok vele. A t****m tele volt azzal, hogy állandóan rendezgessem az ikonokat. A vista-s menüben ráadásul van keresés, szóval, ha nem akarom megkeresni a Movie Makert, mert fogalmam sincs, hova van rakva, csak beírom a keresőbe.

#2047 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 23. 09:20 AM

Dátum: Riccardo_G

Dátum: vlevi

Sosem fogom megérteni, miért jó valakinek, ha a start menüben a összevissza sorrendben van minden. A Vista start menüjében ez az egy dolog tetszett, hogy végre névsorban vannak a dolgok. Gondolom csak a megszokás miatt ragaszkodnak hozzá sokan. De azoknak ajánlom a Win3-as program managert :lol:
kép

ott is névsorba lehetett rakni őket (xp) csak ugye manuálisan keleett, én is mindig azt toltam, de én meghülyültem volna ha nem abc sorrendben lettek volna a telepített programok a start menüben :lol: vista meg 7 már hála isten automatikusan megcsinálja ezt :lol:
Na és a file manager? Az is egy jó program volt.
kép

#2048 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 23. 10:11 AM

Vicces-vicces, ugyanis a movie makered simán indítható futtatásból. Fogadok, hogy gyorsabb, mint a keresésed. Mellesleg saját gyorsindító eszköztárat is lehet tenni az óra mellé, a legszükségesebb ikonokkal. Arról meg nem is beszélve, milyen szépen el lehet rendezni egy klasszikus start menüt. De valószínűleg ehhez is felsőfokú végzettség kell már, mert az emberek 99,7%-a nem képes erre. Ha tele van a start menüd minden hülyeséggel, akkor meg ne csodálkozz. Gondolom, mind a 32 programra aktívan szükséged van. Ez már tipikusan az a jelenség - amit már korábban is megemlítettem -, hogy azért teszed a keyfile-t a TC könyvtárába, mert rohadt sok időt elvesz, míg megnyomod a 3-as gombot... Akkor csak örüljetek a start menütöknek. Jah, és ha már az ábécé sorrendről beszélünk, ahhoz nem árt ismerni az ábécét. Különben ugyanúgy nem ér semmit a rendezésed :P Arról meg nem is beszélve, ha úgy hagyod a progamokat, ahogy belekerülnek a start menübe - jópárszor odatolják a készítő nevét a program neve elé. Nna akkor már megint csúszás van. Igazából nem is nyúlok a start menümhöz. Szép kicsi a klasszikus nézettel, és amúgy is klasszul berendezkedtem. Van egy ikonom az asztalon (lomtárnak hívják magyarul - tiszta béna neve van, még jó, hogy angol a rendszerem :P ), van két gyorsindító eszköztáram (nem 70 ikonnal), azokkal bőven elvagyok. Start menübe már csak akkor megyek, ha nagyon unatkozom, és nem tudok mit kezdeni a rengeteg szabadidőmmel :P

Aki még nem találta volna ki, XP-t használok. És nem azért, mert fanatikus vagyok, hanem azért, mert minden megy rajt, aminek mennie kell. A barátnődet se cseréled le, mert meglátsz egy másik szép lányt, vagy igen? Egy kalap kb.. A célnak mindegyik megfelel :lol: Használjatok akkor felőlem 3x akkora ikonokat, nehogy megvakuljatok a fókuszálásban. Sőt, rakjátok tele az asztalt mindennel, mert olyan szépen néznek ki a nagy ikonok. De azért legyenek meg ugyanazok a start menüben is, mert hátha valaki ott keresné azokat :lol: És a gadgetekre is igaz az állítás: minél több, annál jobb :P (nem is értem, hogy tudtam életben maradni eddig is azok nélkül). Lassan már repülőgép szimulátor fog betöltődni a Windows helyett, olyan szép lesz :lol:

Nem utolsó sorban pedig Win3.11-el kezdtem. Azért tértem át a Win95-re (hozzá kell tennem, elég későn), mert csak azon futott a Tomb Raider. No komment. :D
kép
i like the sparkle in your eyes!

#2049 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 23. 10:32 AM

Nos igen, sok igazságot írtál le. Nálam úgy van elrendezve, hogy az asztalon a Számítógép és a lomtáron kívül csak játékok szerepelnek. A többit bepakolom a start menübe, és ha valamit meg kell keresnem, akkor a keresősávba csak elkezdem gépelni a keresni valót, és ha megtaláltam, akkor már indítom is el a programot. A tálcán egy IE, intéző, 2 Media Player (egyik 64 bites), és egy Windows Live Messenger (nem zavar, hogy ott van). Ami automatikusan elindul, az a Alcohol 52%, MagicISO, a Windows Live Messenger, és az Avast. más nem is fut. Szóval jól be van lőve a gépem. :lol:
kép

#2050 Riccardo_G

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 23. 14:00 PM

nah most nekem igy néz ki az asztal és a start menü :lol: se ikonok se gadget-ek és a start menü sincs telepakolva :lol:
ennyire van szükségem :lol: feleslegesen nincs fent semmi, ja még az office 07-et teszem még fel azt jónapot

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

#2051 Riccardo_G

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 23. 17:46 PM

nah így véglegesen minden fel van téve, és nem is kell más :D

http://kep.ivpicture.hu/171635.jpg

#2052 gnczip

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 57 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 23. 21:30 PM

Végül is, jó annak, aki ennyiből meg tudta oldani. (Hogy csak az alapot használja)
Nekem már 36 "telepített" program van rajta, és még csak a Microsoft Drivereket használom.
Valami hülye betegsége lehet a Media Player-nek, de nekem soha nem játszott le egy filmet sem külön kodek nélkül.
Az audió CD-ket addig nem akart megírni ez a 12-es, amíg a nero-t fel nem toltam mellé.
Ott vannak a biztonsági szoftverek, mert a Vista se ért sokat a dupla tűzfallal, a 7-ben is ugyan az van, tehát vírusírtó minimum kell.
Jah, meg jó lenne valami game is.... Úgyhogy megint ott fogok kikötni, mint az XP-vel, hogy 147-nél megállj lesz.... -remélem.

#2053 Riccardo_G

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 24. 00:14 AM

http://www.mydigital...sdntechnet-iso/

#2054 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 24. 12:57 PM

Egyes hírforrásokkal ellentétben nem augusztus 21-én, hanem csak 2009. október 1-én lesz hivatalos magyar Windows 7 telepítő iso. :D

#2055 Riccardo_G

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 24. 14:21 PM

én eddig aug. 31.ről tudtam, azért néztem kicsit a 21.-dikei dátumodra :D

Dátum: Bootor

Egyes hírforrásokkal ellentétben nem augusztus 21-én, hanem csak 2009. október 1-én lesz hivatalos magyar Windows 7 telepítő iso. :D


#2056 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 24. 14:31 PM

Hm, hát én meg 31-et sehol se láttam, csak 21-et:D De Vista SP2 effekt... a magyar verzió 3 hónappal később, mint az rtm bejelentés... de jó...

#2057 Riccardo_G

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 24. 14:39 PM

majd kiderül ja, várunk ahogy eddig is :D
amúgy bőven elvagyok az angol home premiummal :D

#2058 DDs

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 80 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 25. 12:26 PM

Egy lépéssel előrébb, már biztos észrevették hogy felkerült a magyar súgó. :D
Gigabyte GA-EX58-UD5, Intel Core i7 920 (@ 3.10Ghz), Geil 3 GB RAM (@ 1600 Mhz), Sapphire HD 5850 1 GB, Kingston SSD 64 GB + WD 320 GB HDD + WD 500 GB HDD, Windows 7 Ultimate x64

#2059 Csakis

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 25. 15:54 PM

http://computerworld.hu/megis-lesz-windows-7-upgrade-europaban.html


#2060 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 25. 23:58 PM

Az augusztus 21-re ígért összes (maradék 30) nyelv közül ezek tölthetők eddig le MSDN-ről: kínai, arab, bulgár... 3 darab... mert, hogy kínai és arab... de bulgár???

További letölthető nyelvek:
angol, német, francia, olasz, spanyol, japán





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó