←  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Windows 7

's Photo cobydick 2009.May.28.

Windows 7 Build 7137 kikerült...Május 21-i build...Még nem tudom, kiszivárgott-e, mert a viennaos.net oldalon láttam a képet...Az az oldal pedig orosz. :lol: De nagyon valódinak tűnik...
Quote

's Photo tomyboy2 2009.May.28.

Ha ilyen gyorsan növekednek a számok, akkor hamar elérhetjük a 7200 (RTM) változatot. :lol:
Quote

's Photo tomyboy2 2009.May.28.

Dátum: cobydick

Windows 7 Build 7137 kikerült...Május 21-i build...Még nem tudom, kiszivárgott-e, mert a viennaos.net oldalon láttam a képet...Az az oldal pedig orosz. :lol: De nagyon valódinak tűnik...
Azok akik szeretnek kísérletezni:http://www.9down.com...-Leaked-107525/
Egy rar fájlt tölt le, amiben benne van a torrent, és azt kell megnyitni.
Quote

's Photo Sandro 2009.May.28.

win7 7137 letölthető torrentként a wzor.info-ról is. Onnan szinte mindíg jó (hibátlan és nem fake) programokat lehet letölteni.
Quote

's Photo increduluszoltan 2009.May.28.

Sziasztok!
Hol tudom letölteni a Windows 7-et(Hu),és mi kell a telepítéséhez?Van fent hozzá kód,vagy generálni kell a kódot?
Mik a tapasztalatok,használható már,vagy még nagyon kiforratlan?
Jelenleg vista van a gépemen.
Üdv mindenkinek!
Quote

's Photo Beast99 2009.May.28.

Valaki segítsen nekem pls.... van egy Sound Blaster Digital live 5.1 hangkártyám. Hogyan tudnám telepíteni a win7 alá, mert az eredeti telepítő lemezt eldobja az install shield. Létezik-e olyan driver ehhez a típushoz amivel meg is szólal az összes hangfal (többszöri próbálkozásra feltelepült driverrel csak 2.1 van ) win7 alatt.
Quote

's Photo vlevi 2009.May.28.

Dátum: increduluszoltan

Sziasztok!
Hol tudom letölteni a Windows 7-et(Hu),és mi kell a telepítéséhez?Van fent hozzá kód,vagy generálni kell a kódot?
Mik a tapasztalatok,használható már,vagy még nagyon kiforratlan?
Jelenleg vista van a gépemen.
Üdv mindenkinek!

7100-ast a Microsoft oldaláról is letöltheted. Ott kapsz hozzá rendes szériaszámot is, amivel használható 1 évig.
Rajtam kívül már sokan felrakták, és a tapasztalatok szerint ez valóban egy működő Windows. Már a legelső kiadott béta is jól működött, igaz azóta sokat változott, de nem romlott el.
Akinek most Vistája van, annak szerintem ez egy kötelező darab, XP tulajdonosoknak nem feltétlenül. Csak ha úgyis újra akarja rakni a gépét, és/vagy ki akar próbálni valami újat.
Én ugyanazaon a gépen használom, amin korábban XP volt, és nem látom lassabbnak. Talán memória még férhetne bele egy kevés, de amúgy az Aero felületen nem látom, hogy nagyon erőlködne, tehát egy 2.8-as P4 1Giga rammal simán elviszi. Nem úgy, mint a Vistát :lol:
Quote

's Photo vlevi 2009.May.28.

Dátum: Beast99

Valaki segítsen nekem pls.... van egy Sound Blaster Digital live 5.1 hangkártyám. Hogyan tudnám telepíteni a win7 alá, mert az eredeti telepítő lemezt eldobja az install shield. Létezik-e olyan driver ehhez a típushoz amivel meg is szólal az összes hangfal (többszöri próbálkozásra feltelepült driverrel csak 2.1 van ) win7 alatt.
Na, mondjuk ilyen problémám nekem is van. De nekem eddig is csak sztereó hangszóró volt rajta, tehát nem zavar. Ettől függetlenül a probléma valóban létezik, csak megoldást nem találtam még rá.
Quote

's Photo Sandro 2009.May.28.

Win 7 7137 x64 build telepítve, magyar nyelvi packkal együtt. Változást eddig nem tapasztaltam, de mintha egy picit gyorsabb lenne a rendszer. A nyelvi fájl telepítése után találkoztam néhány angol felirattal, de található benne valami ismeretlen nyelvű szöveg is (valószínüleg fordítási, vagy betűtípus konvertálási hiba).
Quote

's Photo tomyboy2 2009.May.28.

Dátum: Sandro

Win 7 7137 x64 build telepítve, magyar nyelvi packkal együtt. Változást eddig nem tapasztaltam, de mintha egy picit gyorsabb lenne a rendszer. A nyelvi fájl telepítése után találkoztam néhány angol felirattal, de található benne valami ismeretlen nyelvű szöveg is (valószínüleg fordítási, vagy betűtípus konvertálási hiba).
Ha tudsz, akkor rakj fel néhány képet, kiváncsiak vagyunk rá. :lol:
Quote

's Photo HorCsa 2009.May.28.

Dátum: Beast99

Valaki segítsen nekem pls.... van egy Sound Blaster Digital live 5.1 hangkártyám. Hogyan tudnám telepíteni a win7 alá, mert az eredeti telepítő lemezt eldobja az install shield. Létezik-e olyan driver ehhez a típushoz amivel meg is szólal az összes hangfal (többszöri próbálkozásra feltelepült driverrel csak 2.1 van ) win7 alatt.

Megoldás a Creative Labs kX Project 3538-as verziójú drivere.
http://download.kxpr...v3538m-full.exe innen lehet leszedni.
1. El kell távolítani az SB drivert/eszközt teljesen. Törölje a drivert az adatbázisából is, hogy ne ismerje fel rebootkor és ne telepítse automatikusan vissza.
2. a letöltött drivert telepítsd fel (kxdrv3538-full.exe).
3. A kxmixer.exe-nek Vista sp2 kompatibilitást kell adni, nem admin joggal, és akkor automatikusan el tud indulni bootkor.
4. Nálam reboot után nem tudott elindulni automatikusan a mixere. Át kellett írnom az autorunban (registryben), hogy ne a %windows%system32kxmixer.exe-t indítsa, hanem a %program files% mappában lévőt (alapértelmezésben ez a "C:Program FileskX Audio Driver3538kxmixer.exe").
Ugyan a win7 hang beállításainál nem tudjuk beállítani az 5.1-t, de a driver mixerében be lehet állítani. Teszeltem wmplayerrel, mplayerc-vel, és winamp-al.
A driver exkluzív módot igényel (így is állítja be magát a win7 beállításaiban), ezért egyszerre csak egy program használhatja, máskülönben hibaüzenet lesz és a köv. újraindításig nem is lesz "szép" hang :lol: .
Próbálkoztam a kX Projekt legújabb driverével is (3541), de ott nem tudtam beállítani az 5.1-es hangzást. Viszont az összes kimenet külön-külön látszódott a win7 mixerében.
Quote

Vendég_FSzabolcs_* 2009.May.29.

Dátum: Bootor


Nem tudunk németül, bátya! :) :lol:
Quote

's Photo tbalint3 2009.May.29.

Sziasztok.
Azt szeretném tudni, hogy honnan lehet letölteni magyar nyelvi csomagot a Windows 7 build 7137-hez?
Quote

's Photo khtinfo 2009.May.29.

Sziasztok!

Ma már 3x megpróbáltam letölteni a hivatalos ("microfos") oldalról a win7 64 -es verziót, de a végén ez a hibaüzenet fogad "file is corrupt". Töltsem le megint a további szöveg folytatás...

Nincs valakinek egy használható oldala, ahonnan a legfrissebbet letölthetem?

Természetesen kulcsot kaptam rendesen, csak maga az iso marad fenn...

Előre is 1000 köszi...
Quote

's Photo gthomek 2009.May.29.

7137.0.090521-1745_x86fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULFRER_EN_DVD.iso

Ez hivatalos lehet?

Amúgy a német oldalon valóban azt írják hogy készülőben a Windows 7 SP1 ...
Quote

's Photo csontos 2009.May.29.

Dátum: gthomek

7137.0.090521-1745_x86fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULFRER_EN_DVD.iso

Ez hivatalos lehet?

Amúgy a német oldalon valóban azt írják hogy készülőben a Windows 7 SP1 ...

Hivatalosnak semmikeppen se hivatalos, en felraktam, sok eszreveheto valtozas nincs szamomra.
Quote

's Photo Vagabond 2009.May.29.

Sziasztok!

Letöltöttem a magyarítást a win 7-eshez, de nem tudom, hogyan kell telepíteni. :lol: van egy .cab file benne. azzal mit csináljak? köszi....
Quote

's Photo bluefish 2009.May.29.

Dátum: tomyboy2

Nos az eredeti oldalról leszedtem, és tényleg működik. Aki nem tudná, hogy hogyan kell feltelepíteni, annak egy kis segítség:
1. Letöltöd a nyelvi csomagot
2. kicsomagolod úgy, hogy megkapd az XXX.cab fájlt (az x bármely betüt jelenti)
3. Ezután bemész a Vezérlőpultba, ott kiválasztod a nyelv telepítés és távolítását
4. először kiválasztod a telepítést
5. másodjára az egyéb helyről pontot
6. majd kiválasztod azt az cab fájlt amit kicsomagoltál
7. bejelölöd azt, hogy az üdvözlő képernyő nyelve is változzon meg
8. elindítod
9. és újra indítod a gépet.
Quote

's Photo drpalcsi 2009.May.29.

Nagyon köszönöm a segítséget, már két napja kínlódok a nyelvi csomag telepítésével !
Ki sem kellett bontani és már installálta is!
Üdv: drpalcsi :lol:
Quote