Ugrás a tartalomhoz


Gmail, Youtube, Google Fiók


3 válasz érkezett a témában

#1 tomboy013

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. July 05. 10:46 AM

Hali!

Ebben segítsen nekem valaki ha tud =D : Most csináltam gmail.com-os e-mail címet. Van egy vipmail.hu-s címem amihez tartozik egy google fiók és youtube profil is. Egyszerre nem tudok bejelentkezni a gmail-be és a youtube-ra mivel a youtube profil ugyebár a vipmailessel van összeköttetésben. Ez hol tudnám módosítani? a gmail-es címet szeretném hozzárrendelni a youtube-os profilhoz hogy ne kelljen folyton bejelntkezni. De egyszerűen nem engedi az e-mail beállításoknál. Azt írja hogy nem tartozhat hozzá gmail fiók. Próbáltam már a google fióknál átállítani az vipmail-es címet gmail-re, de nem engedi módosítani az elsődleges címet. Viszont néztem hogy alapból a gmail-es címhez is tartozik egy google fiók amihez max új youtube fiókot tudnék létrehozni csakhogy én a régit szeretném használni, mert van egy jó pár videóm feltöltve. Lehetséges egyáltalán hogy össze tudom kapcsolni a már meglévő youtube fiókot a gmail-el??? Az is a problémám főként hogy egy böngészőben nem lehet 2 google profilt megnyitni mert az 1-ig automatikusan kijelentkezik, szóvál párhuzamosan nem tudok bejelentkezni youtube-ra meg gmailre mert ugye mindkettőhöz tartozik egy-egy google fiók is :S

#2 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. July 05. 15:00 PM

Helló!

Youtube-on a Beállítások\Fiók kezelése alatt van egy olyan, hogy "A fiókhoz kapcsolt Google Fiók módosítása". Ezt már nézted?

Idézet

Módosíthatod az ehhez a YouTube-fiókhoz társított Google Fiókot egy másik, már meglévő, vagy egy teljesen új Google Fiókra.


#3 tomboy013

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. July 06. 07:40 AM

Néztem, és szét is tudtam választani a google fiókot a youtube fióktól, de mikor újat akartam hozzárendelni (a már meglévő gmaileset) akkor az összekapcsolásnál azt írja ki a youtube főoldalán hogy: "Az ismeretlen YouTube-felhasználó frissítése nem sikerült." szóval nem értem én ezt....

#4 tomboy013

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. July 06. 07:53 AM

Na megoldódott a probléma. Az volt a bökkenő hogy a youtube-ra a google fiókomon keresztül jelentkeztem be nem a sima youtube felhasználónevemmel és jelszavammal. Úgy is szétválasztotta a fiókokat de valamiért nem kapcsolta új google fiókhoz, bár azt nem értem miért de mindegy.... A lényeg hogy sikerült végre





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó