Ugrás a tartalomhoz


Halodó 1Tb-S Wd Hdd


2 válasz érkezett a témában

#1 Piszi

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 53 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. June 05. 03:44 AM

Sziasztok,

A napokban elkezdett fagyni a gépem egyszer kétszer bedobott egy kékhalált, de semmilyen hdd hiba üzenetet nem kaptam sem a smart tól sem a windowstól majd letöltöttem a WD ellenörző programját és az meg közölte, hogy too many bad sectors és le halt a gép majd újraindítottam be bootoltam a telepítőlemezről ami egyből elkezdte javítani a lemezhibákat, de látszólag nem sikerült neki. majd bedugtam az Ubuntu-s HDD-m és ránéztem a WD-re ami közölte, hogy hibát észlel megnéztem a smart adatokat ahol írta is, hogy mi a baja csak nem tudom mit lehet azzal kezdeni. Csatoltam egy képet az smart-os hibáról Ubuntu alatt. Remélem tud valaki segíteni mit lehet ilyenkor tenni azon kívűl, hogy visszaviszem mert kb 2 vagy 3 hónapos a cucc.

Előre is köszönöm a segítséget.

kép
Asrock P55 PRO, Intel i5 650, 4GB-1600/DDR3, AMD HD6790 1GB-DDR5, Corsair 420W, Arctic Alpine Pro, 2TB WD, ...

#2 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. June 05. 08:59 AM

Állítólag egy teljes formázás sokat segít a bad sectorokon, de nem próbáltam, így nem tudom ezt megerősíteni, de egy próbát megérhet: HDD Low Level Format.

#3 devil666

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 251 Hozzászólás:

Elküldve: 2011. June 15. 20:20 PM

Üzenet megtekintéseIdézés: male - Dátum: 2011. June 05. 08:59 AM

Állítólag egy teljes formázás sokat segít a bad sectorokon, de nem próbáltam, így nem tudom ezt megerősíteni, de egy próbát megérhet: HDD Low Level Format.


Hello.
BAD Sector javitásban a HDD Regenerator az ász program....
Lenovo Q45 motherboard,2x2GB Kingmax DDR3 1333Mhz,Core2Duo E6750,ATI HD 3850/256Mb GDDR3,Creative X-Fi,Thermalthake V3 Black Tower..





2 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó