Ugrás a tartalomhoz


Windows Media Player 11


34 válasz érkezett a témában

#21 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 16. 20:36 PM

Én zenére winampot használok, amúgy WMP11 (de ilyen megközelítõleg soha nincs :))

#22 Dj MiZo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 16. 21:28 PM

Dátum: Dj MiZo;1664

iTunes

Zenére és rádióra iTunes-t, videóra Media Player Classic-ot, CD ripelésre WMP11-et, és AAC+ rádiókhoz Winamp-ot.:)

De a választás a tiéd, hasonlítsd össze a képességeiket, melyik jön be neked jobban, stb.

#23 GrassMAN

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 54 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 17. 11:26 AM

Nézõpont kérdése. Ha semmi spec dolgot nem akarsz akkor a WMP11 jó mindenre (majdnem). Én DVDt ezen néztem, + sima avit is. Dual dubos avit viszont nem tud rendesen lejátszani ezért kényszerültem váltani. Az vele a baj (furcsán hangzik) hogy azt akarták h mindent lejátszon (ez nem is lenne baj) csak közben az lett az eredmény h mindent tud 1 kicsit és semmire nincs kiélezve a dolog.
Ha kimondottan a kettõ közül akarsz választani akkor én inkább a Winampot mondanám.

#24 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 17. 18:09 PM

Vista alatt 3 héten át próbáltam a WMP11-et megszeretni... Sikertelenül. Maradtam a WinAMP-nál (audió) és a WMP Classic-nál videók esetén.

#25 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 18. 17:41 PM

Minek 20 fajta média lejátszót felrakni a gépre, használjátok a WMP-11-et az mindenre jó. Csak DivX-et tegyétek fel, és mindent meg tudtok nézni.
kép

#26 Wittmann

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 8 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 18. 17:52 PM

MPlayer a legjobb
mindent lejátszik feltelepitett codecek nélkül
audióra meg Winamp
a WMP 11-rõl meg az a véleményem hogy egy nagy kalap sz@r

#27 rozoli

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 148 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 18. 18:04 PM

Azért a h264-es kódolású filmet a sima divx nem játsza le.
Hát nekem eddig bejött a mp11. A régebbi verziói nem szuperáltak.

#28 bela

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 10 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. February 27. 09:15 AM

Sziasztok!
Az MP 11-et hogy lehet rendesen letakarítani az xp-ről?...Ismerősömnek az MP 10 kellene inkább.
Köszi előre is!

#29 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 10. 23:30 PM

Hogyan lehet berakni a régebbi vizuális elemeket (pl. X jelöli a helyet, stb...) a WMP11-be, mert mind xp-nél, mind Vista-nál nincsen? Amúgy Vista-m van.
kép

#30 manó

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 88 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 05. 16:00 PM

Sziasztok!Segítsetek ha tudtok.Van egy olyan funkció a wmp-nél,hogy minilejátszóként jelenjen meg a tálca jobb oldalán.Miként lehet lerakni a tálcára mint mini lejátszót mert nekem ez nem sikerül.Hol lehet beállítani ezt.Visatám van.Előre is köszi!!

#31 manó

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 88 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 05. 16:31 PM

Dátum: manó

Sziasztok!Segítsetek ha tudtok.Van egy olyan funkció a wmp-nél,hogy minilejátszóként jelenjen meg a tálca jobb oldalán.Miként lehet lerakni a tálcára mint mini lejátszót mert nekem ez nem sikerül.Hol lehet beállítani ezt.Visatám van.Előre is köszi!!
Közben sikerült!

#32 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 06. 18:16 PM

Dátum: Bootor

OGG fájlt hogyan lehet lejátszani vele (WMP11)? Hiába van feltéve a kodek.

Update: azaz egyes ogg-ket lejátszik, másokat nem. Pl. GTA San Andreas zenéi OGG-ben vannak meg, és azok közül van amelyiket lejátsza, van, amelyiknél leáll a WMP...

Vista codec packban benne van az ogg is így wmp11-el is lejátszható lesz az ogg.
link: http://www.softpedia.../progDownload/A ... 55586.html
Linuxon alapban van ogg. De megoldás a vlc is ilyen estben.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#33 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 06. 19:35 PM

Dátum: Black Bird

Vista codec packban benne van az ogg is így wmp11-el is lejátszható lesz az ogg.
link: http://www.softpedia.../progDownload/A ... 55586.html
Linuxon alapban van ogg. De megoldás a vlc is ilyen estben.

A kódek csomagokkal vigyázni kell, mert csinálhatnak egy kis gabeszt. Múltkor én is feltettem az ogg kódekket, és volt aminek csak a videóját, és volt aminek csak a hangját játszotta le (X-Blades játéknál próbáltam). Ha mindenképpen meg akarod hallgatni, akkor Super converter, és átkonvertálod MP3-á. A X-Blades soundtrack-ok is ogg-ben voltak, de én átkonvertáltam mp3-á (48Khz; 320 kbit/s) és tökéletesen szólnak.
kép

#34 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 07. 15:13 PM

Dátum: tomyboy2

Dátum: Black Bird

Vista codec packban benne van az ogg is így wmp11-el is lejátszható lesz az ogg.
link: http://www.softpedia.../progDownload/A ... 55586.html
Linuxon alapban van ogg. De megoldás a vlc is ilyen estben.

A kódek csomagokkal vigyázni kell, mert csinálhatnak egy kis gabeszt. Múltkor én is feltettem az ogg kódekket, és volt aminek csak a videóját, és volt aminek csak a hangját játszotta le (X-Blades játéknál próbáltam). Ha mindenképpen meg akarod hallgatni, akkor Super converter, és átkonvertálod MP3-á. A X-Blades soundtrack-ok is ogg-ben voltak, de én átkonvertáltam mp3-á (48Khz; 320 kbit/s) és tökéletesen szólnak.

Igen amire te gondolsz ogg-os videora az ogg-theoraval van tömörítve(legtöbbször) xp alatt nekem működött az xp codec pak és wmp11-el így tudtam ogg-ot is lejátszani a videot is beleértve:).vagy másik lehetőség az ffmpeget felrakni éws akkor mindent letudsz játszani video és audios dogokra gondolok:) .Én is a 320kbit/s-es mp3-akat szeretem. :D Ubuntu alat én pl ilyen célra a Sound Converter nevű progit használom tud flac vaw ogg mp3-ba konvertálni az ubuntus csomagtárolókban benne van alapból így nem kell sokat szöszölnöm vele.Pl a Nexuis Sauerbraten meg ezeknek a zenéi is ogg-ban vannak az ID-és játékok zenéi meg wav-ban található. Az Over Speed zenéi meg mp3-ak de berakhatsz ogg-os zenéket is.A fenti dolgokat csak érdekességként írtam le. )
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#35 Veriga

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 9 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. July 14. 21:15 PM

Sziasztok!
A következő hiba üzenete kapom( mióta letöltöttem a Vista2 packot) a Media Player 11-re:
"A Windows Media Player problémát észlelt a felszínfájllal kapcsolatban. Ezt az okozhatja, hogy a felszínfájl nem érvényes."
Hang van "csupán" videó megjelenítés nincs! Hogyan tudom eltávolítani és újra telepíteni?
Vagy valami jó kis tanácsot ha tudnátok :D
:D Tudom Winamp,VLC,Real Player stb!! De nekem ő kelll!!! :D





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó