Ugrás a tartalomhoz


Frissítés Windows XP-ről Windows 7-re


15 válasz érkezett a témában

#1 adryka28

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 14. 11:54 AM

Olyan kérdésem lenne hogy a meglévő windows xp professional operációs rendszerről hogyan tudok átváltani windows 7 re.Tehát hogyan tudom azt letölteni a gépemre lehetőleg magyar verzióban.Anélkül hogy magát a szoftvercsomagot meg kellene vennem.Egyáltalán melyek a windows 7 rendszerkövetelményei?
Köszönöm előre is a segítségeteket!

#2 N0RB3RT

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 17 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 14. 12:06 PM

Szia

Kezdésnek futtasd le ezt,

http://www.microsoft...de-advisor.aspx

warezban nem tudok segiteni, nekem jogtiszta rendszerem van

#3 die nadel

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 430 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 14. 19:43 PM

Ment PÜ! :D
Gigabyte GA-EP31-DS3L, Dual Core E5200 2.53GHz, HD4650 512MB DDR2, CSX 4096MB (2x2048MB) DDR2 800Mhz, WD Caviar Blue 250+500GB Sata2, Chieftec 400W, Windows 7 Enterprise SP1 x64

#4 thomas434

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 143 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 15. 15:29 PM

A Microsoft által a napokban közzétett előzetes Windows 7 kiadás nem támogatja a Windows XP rendszerekről történő frissítést - így a még mindig a Redmond által tavaly nyugdíjba küldött operációs rendszert futtatók felhasználók csak beállításaik és alkalmazásaik elvesztése mellett frissíthetnek a legújabb Windows szériára. Ez azért rendkívül fontos, mert erősen úgy tűnik, hogy a legtöbb felhasználó ki fogja hagyni a Vista jelentette köztes lépcsőt, és közvetlenül a Windows 7-re akar majd áttérni jelenleg használt Windows XP-jéről.

A Microsoft az üggyel kapcsolatban nyilatkozó illetékese szerint, bár a most kiadott béta valóban nem támogatja az XP-ről történő frissítést - hanem kizárólag a Vista-t futtatók számára tartja fenn ezt a lehetőséget -, azonban még nem született végleges döntés azt illetően, hogy mi kerül a Windows 7 végleges változatába; ennek megfelelően az sem kizárt, hogy Redmond az XP különböző változatairól történő frissítés lehetőséget is beépíti majd a rendszerbe. A béta egyébként a Vista-n belül is csak az SP1-gyel frissített változatról hajlandó frissíteni, tehát az áttéréshez az esetleg a Vista eredeti változatát futtató felhasználók is kénytelenek lesznek először az első szervízcsomagot a rendszerre telepíteni.

Ráadásul a Microsoft szerint a frissítés amúgy is csak amolyan úri huncutság, és a friss, új telepítés az igazi. "Mindig is azt javasoltuk az embereknek, hogy tiszta telepítést végezzenek, mert ez a legbiztosabb módszer", érvelt a szóvivő.

#5 thomas434

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 143 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 15. 15:30 PM

Frissítés Windows XP rendszerről Windows 7 rendszerre

http://windows.microsoft.com/hu-hu/wind ... -windows-7

#6 thomas434

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 143 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 15. 15:31 PM

Windows 7 upgrade XP-ről és Vistáról

http://www.geeks.hu/tippektrukkok/09112 ... s_vistarol

#7 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 15. 20:58 PM

Frissítés menete: XP->Vista->7. Így megoldható.
kép

#8 die nadel

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 430 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 16. 11:39 AM

Igazán nem akarok kötekedni, de gyorsabb és egyszerűbb egy tiszta telepítés. :D
Gigabyte GA-EP31-DS3L, Dual Core E5200 2.53GHz, HD4650 512MB DDR2, CSX 4096MB (2x2048MB) DDR2 800Mhz, WD Caviar Blue 250+500GB Sata2, Chieftec 400W, Windows 7 Enterprise SP1 x64

#9 Viktorio

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 236 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 16. 12:36 PM

és ha csak beállításokat akarsz átvinni az xp-ről:
http://www.microsoft...&displaylang=hu
AMD Phenom BE 2 X4(3100MHz), Gigabyt GA-MA790X-UD4,OCZ Reaper HPC Edition PC2-9600 1200 Mhz DDR2 4x1, Sapphire 4850, Os:WinVISTA

#10 Psychotape

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 22 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. May 16. 13:35 PM

Én pl tegnap frissültem 7re megint xp-ről :D
kép
kép
kép
kép

#11 Vendég_FSzabolcs_*

  • Vendégek

Elküldve: 2010. July 05. 11:52 AM

már magyarul is jön a spambot :lol:

#12 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. July 05. 16:41 PM

Dátum: FSzabolcs

már magyarul is jön a spambot :lol:
A legjobb megoldást már leírtam az észrevételek topikba. Captcha kódot kellene alkalmazni minden regisztrálónak, mivel ezek robotok, ha jól tudom.
kép

#13 eszkari

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. November 01. 09:50 AM

Sziasztok!

Sok-sok olvasgatás, tájékozódás után én frissítettem Win XP Pro rendszerem Windows7-re. Ez tavaly december elején történt, azóta is kifogástalanul működik minden, egyetlen programot kellett cserélnem, és az a Nero 7 volt.

#14 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. November 01. 10:12 AM

Dátum: eszkari

Sziasztok!

Sok-sok olvasgatás, tájékozódás után én frissítettem Win XP Pro rendszerem Windows7-re. Ez tavaly december elején történt, azóta is kifogástalanul működik minden, egyetlen programot kellett cserélnem, és az a Nero 7 volt.
Nos igen, a Nero 7-ből azt hiszem az utolsó változata tökéletesen működik a 7-en. De ha rám hallgatsz, akkor egy ingyenes cd író programra válts, hiszen ugyanazt a feladatot meg tudod csinálni, ráadásul mivel nem rak fel minden csicsát, így jóval kevesebbet is foglal.
kép

#15 eszkari

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. November 01. 17:51 PM

Szia tomyboy2!

Annyira egyetértek Veled, hogy nincs is fent semmilyen író program, mert a Win7 beépített írója kiválóan és tökéletesen működik.

#16 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. November 01. 17:58 PM

Az is jó, csak nem tud lemezt másolni, ahhoz még kell egy külső program, de fájlok és zenék kiírásához tökéletes (ja még iso fájlokat is ki tudja írni).
kép





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó