Ugrás a tartalomhoz


Felbontás probléma


3 válasz érkezett a témában

#1 tomboy013

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. December 12. 21:26 PM

Helló!

Akadt egy olyan problémám hogy ki akartam próbálni mennyit növedkedne a sebessége a Modern Warfare 2-nek ha a videókártya beállításnál átállítom a minőséget teljesítményre. Ki is próbáltam de azt vettem észre hogy letette a játék felbontását 640x480-ra 960x600-as felbontásról. Aztán vissza akartam állítani(miután a videó kártyánál visszaállítottam a minőséget) de eltűnt az opciók közül a 960x600-as felbontás. Aztán most a Dirt 2-őt akartam 960x600-ra állítani de ott is eltűnt. Esetleg valakinek ötlet hogyan lehetne megoldani. Egy Nvidia 9600m GT videókarim van ha az segít. Jah és a képernyő beállításnál sincs ott a 960-as beállítás..

#2 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. December 12. 23:55 PM

ez azért van, mert a monitorod nem támogatja ezt a felbontást..

#3 tomboy013

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. December 13. 00:30 AM

1 éve használom a gépet és eddig támogatta mert eddig olyan felbontásba volt szinte mindegyik game. Azóta van mióta átállítottam a minőségről teljesítményre és vissza.

#4 tomboy013

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. February 19. 12:55 PM

Akinek Nvidia karija van segítsen már. Hozzáadtam az Nvidia vezérlőpultban a felbontás módosítása menüpontban a 960 x 600-as felbontást és így már be lehet állítani a játékoknál is. De ez csak addig működik amíg újra nem indítom a gépet, mert utána egyszerűen eltűnik. Hogy lehetne azt megcsinálni hogy ottmaradjon a felbontás???





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó