Ugrás a tartalomhoz


Win XP és Win7 egy gépen nem virtuális módban.


36 válasz érkezett a témában

#1 goldman

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 30 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 11. 10:29 AM

A problémám a következő, van néhány programom ami még Windows 98-hoz készült, néhány XP-hez, amiket még mindig használok, mert jók! :D
A gépemben Intel Core 2 Duo E 7500 proci ketyeg. Szeretném kihasználni a 64 bit adta lehetőségeket (memória kezelés) mert a memóriák ára örömkeltően esik. :) No meg van néhány 64 biten futó alkalmazásom is. :)
Kipróbáltam a VirtualBox lehetőséget is de nem felelt meg az elvárásaimnak. Főleg zeneszerkesztő progikat használok és a VirtualBox-ban nem a gazdagép hangkarija, hanem egy virtuális akármi szól. Olyan is!! :roll:
Az USB stikkel védett program már telepítéskor hibajelzéssel leált. Az adatlemez elérése is komplikált. :D
Kérdésem, hogyan lehet felrakni egy gépre egy teljes értékű Windows XP-t és Windows 7-et, hogy bármelyiket is futtatom (külön-külön) lássák az adatlemezt (írják olvassák) valamint az eredeti vasat használják.
Várom az ötleteket, javaslatokat és ha van ilyen a tapasztalatokat.
Előre is köszönet mindenkinek a segíteni szeretne!

#2 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 11. 11:56 AM

Hát, én szeretnék segíteni... :) Az a Win7-ben lévő XP-mód az nem jó? Vagy mik azok a programok, amik nem futnak Win7 alatt?
kép
i like the sparkle in your eyes!

#3 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 11. 13:41 PM

Tudsz multibootot csinálni. Felosztod a vinyót úgy, hogy legyen külön partició a Win7-nek és az XP-nek is, aztán először feltelepíted az XP-t, majd után a 7-et. Indításnál választani tudsz, hogy melyiket szeretnéd használni.

#4 goldman

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 30 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 11. 15:29 PM

Dátum: LoRenZo

Hát, én szeretnék segíteni... :) Az a Win7-ben lévő XP-mód az nem jó? Vagy mik azok a programok, amik nem futnak Win7 alatt?
Ez a megoldás fel sem merült mert a procim, Core2 Duo E7500 nem támogatja a hardveres virtualizációt! :roll:
Egyébbként amit olvastam a témában ez csak annyival jobb a VirtualBox-nál, hogy az ide telepített programok indíthatók a gazdagépről is. :)

Megoldásnak valószínű a @male javaslatát fogadom el, be kell szereznem egy nagyobb vinyót hiszen ami most van az csordultig telt. :D
Azért a merevlemez árak is a kapacitásukhoz mérten lefelé másznak. Két rendszerparticio megpakolva progikkal és rengeteg adat..adat..adat! :D

Sok-sok THX a segítségért!!!

#5 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 11. 15:41 PM

Hát, ennyiből használhatnál simán csak XP-t is... Vagy valami nagyon nyomos okod van rá, hogy kell a 7 is? Nem magával a 7-tel van bajom, hanem, hogy akkor minek mellé XP? Csak azért, mert a 12 éves szomszéd gyereknek is az van, és nehogy jobban értsen hozzá, mint Te? :) Komolyan... Jó, talán ha áttérsz 64 bites rendszerre, akkor XP esetén lehetnek némi komplikációk (nem feltétlen, nálam épp vannak), de épp a napokban teszteltem egy nagyon stabil, agyon-tweakelt, mindenféle 3rd party szoftvertől mentes(!) x86-os XP-t (VirtualBox-ban), mindent működésre tudtam bírni, amit használok élesben is, abszolút nem volt semmi komplikáció. Ha nem lenne 4GB ramom, akkor tutira ezt használnám. Ha viszont Neked is több ramod lesz, mint 3gb, és 32bites XP-t teszel fel, akkor ennek már megint annyi értelme van, mint 2 WIN32 alapú rendszernek egymás mellett... Akkor érdemes 2 rendszert élesben használni, ha eltérő platformokról van szó... Azért ne legyünk már ennyire telhetetlenek... Persze, azt csinálsz, amit jónak látsz, de biztos vagyok benne, hogy 1 OS-sel is tökéletesen le tudnád fedni a problémáid (talán csak jobban utána kéne nézni, hogy adott OS-en miért nem megy az, ami). Bocs, ha túl offenzívnek tűntem, nem állt szándékomban.
kép
i like the sparkle in your eyes!

#6 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 11. 16:59 PM

Vagy nézd meg, hogy a programokból van-e frissebb változata, mert a frissebb programoknál kevesebb a valószínűsége, hogy valami nem fog menni.
kép

#7 goldman

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 30 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 11. 17:28 PM

Nem nem nemvoltál túl offenziv LoRenZo, sőt örülök hogy értelmes és hasznos vita kerekedik a felvetésemből.
A lényeg; zenék szerkesztésével és készítésével foglalkozom. (Háttér zene, kiséret, karaoke stb.)
Van néhány régebben készült, de jól működő (kedvelt) progim amik nem hajlandók csak XP-én futni. :) Természetesen van ami 64 biten is fut. :roll:
A gépemen már most több van 3 GB memóriánál. Az alaplap ASUS P5QC, kezeli a DDR2 és DDR3 memoriát. Szűkös anyagi helyzetem miatt kétmagos procival kezdtem. Tulajdonléppen egy régebbi gépemet ujítgatom, amiből a végén csak a ház marad. :D
Meglepő, de az XP-s progik van ahol jobban használhatók mint hip-hop, rap és más zajkeltők bűvöletébenn született friss társaik. De a VirtualBox-ban csak az MS DirectSound-nak nevezett valami szólt, nem lehetett használni az USB MIDI be/kimenetet és még sokminden mást sem.
Ha minden proram hibátlanul futna a Win7-ten, eszembe nem jutna az XP-é nyavalyogni. Azt azért már látom, mem úszom meg két teljes oprendszer nélkül. :)

#8 die nadel

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 430 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 11. 17:33 PM

Akkor miért nem használsz csak egy 64-bites XP-t? Akkor minek a Windows 7?
Gigabyte GA-EP31-DS3L, Dual Core E5200 2.53GHz, HD4650 512MB DDR2, CSX 4096MB (2x2048MB) DDR2 800Mhz, WD Caviar Blue 250+500GB Sata2, Chieftec 400W, Windows 7 Enterprise SP1 x64

#9 goldman

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 30 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 11. 18:00 PM

Dátum: die nadel

Akkor miért nem használsz csak egy 64-bites XP-t? Akkor minek a Windows 7?
Hmmm! Érdemes megfontolni, praktikus lenne. De.... beleszerettem a Win7 dizájnba. :) :D :)

#10 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 11. 18:22 PM

7-es dizájn van már XP-re is. De Neked most az a fontosabb, hogy működjenek a dolgok, nem? Egyébként mondhatnál pár konkrét programnevet is, amikkel gondod van 7 alatt, hátha van rá neten valami gyógyír. Ha nincsenek adataid a rendszermeghajtón - csak remélni merem, mert azok oda nem valók -, akkor azt mondom, formázd le a particíót, és tegyél fel gyorsan egy XP-t, nézd meg, hogy boldogulsz vele (pesze, ne a külsejét szabd meg az első lépésekben). Ha minden szép és jó, akkor meg hanyagold a hetest. Nekem sincs még fent, és nem azért, mert bajom lenne vele. Csak még nem találkoztam olyan programmal, ami ne futott volna el több, mint elégségesen a jó, öreg XP-n :) (Ráadásul nekem ugyebár x64-es van, és nem egyszer hallottam már "nagy emberektől", hogy milyen rossz a driverkezelése. Lehet, hogy tényleg rossz, és csak azért nem veszem észre, mert nem tudok máshoz viszonyítani, de driverek területén sincs okom panaszkodni igazából - hozzá kell tenni, hogy drága vasat szereztem be annak idején, talán jobban odafigyelnek ezekre a gyártók support terén, vagy nem tudom...)
kép
i like the sparkle in your eyes!

#11 goldman

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 30 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 11. 19:02 PM

Meg fogsz lepődni LoRenZo, de egy jól beálított nem buherált 32 Bites XP-vel nyomulok, nincs is vele semmi gondom. A 64 Bites a nagyobb memoriakezelés miatt kellene. Mint említettem volt zenebonálok és ma már előfordul 3-4 GB-os hangszer is. Ha nem fér a memoriába a swap fájlba rakja és szaggat.
Az említett progiknak már nincs támogatása,(Pl: Onyx Arranger) van amelyiknek a gyártója is megszünt. (Pl: Evolution SoundStudio) De bolondbiztosan lehet vele harmonizálni, kiséretet készíteni.
Most a hozzászólások alapján két lehetőség látszik.
1. 64 Bites XP
2. Két oprendszer.
Kérdés melyik adja a jobb használhatóságot, és melyik kiméli jobban a zsebemet. :lol: :lol: :lol:

#12 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 11. 19:15 PM

Oké, értem már. A sorrend szerintem jó lesz, stresszeld egy kicsit az x64-es XP-t (mondjuk 1 hétig), ha nem tud eleget tenni az elvárásaidnak, akkor lépj tovább a második pontra.
kép
i like the sparkle in your eyes!

#13 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 11. 22:08 PM

Dátum: goldman

A problémám a következő, van néhány programom ami még Windows 98-hoz készült, néhány XP-hez, amiket még mindig használok, mert jók! :D
A gépemben Intel Core 2 Duo E 7500 proci ketyeg. Szeretném kihasználni a 64 bit adta lehetőségeket (memória kezelés) mert a memóriák ára örömkeltően esik. :lol: No meg van néhány 64 biten futó alkalmazásom is. :lol:
Kipróbáltam a VirtualBox lehetőséget is de nem felelt meg az elvárásaimnak. Főleg zeneszerkesztő progikat használok és a VirtualBox-ban nem a gazdagép hangkarija, hanem egy virtuális akármi szól. Olyan is!! :(
Az USB stikkel védett program már telepítéskor hibajelzéssel leált. Az adatlemez elérése is komplikált. :lol:
Kérdésem, hogyan lehet felrakni egy gépre egy teljes értékű Windows XP-t és Windows 7-et, hogy bármelyiket is futtatom (külön-külön) lássák az adatlemezt (írják olvassák) valamint az eredeti vasat használják.
Várom az ötleteket, javaslatokat és ha van ilyen a tapasztalatokat.
Előre is köszönet mindenkinek a segíteni szeretne!

guest addons tool kell neked:) virtualbox esetén:)
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#14 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 11. 22:11 PM

No megnéztem ezt a két programot, és érdekes dolgot tudtam meg. Az Onyx Arranger elfut a 7-en (64 biten, mivel az van nekem), de a Evolution SoundStudio nem hogy a 7-en, hanem a 64 bites XP-n nem fog futni, annál az oknál fogva, hogy az adatok egyes részei 16 bites, és 16 bites eszközöket, adatokat nem lehet megnyitni. Ellenben a 32 bites 7-en lehetséges, hogy elfut, de ekkor le kell mondanod a memóriákról.

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: zeneeditor.png

kép

#15 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 11. 23:42 PM

Guest Addons-szal se megy sokra, mert max. sztereóban fog szólni a cucc, és révén, hogy zenéről van szó, ez nem képezheti a kompromisszumok részét az ő esetében szerintem. A lemondás a memóriáról se a legjobb dolog. Virtuális memóriával már régóta nem élek, de mindig is úgy voltam vele, hogy egy "pihenő" (általában szemetes) lemezre (tehát a lemezen van a hangsúly - ha van rá lehetőség) szoktam tenni, hogy ne lassítsa be huzamosabb használat esetén a rendszert. Egy köztes utat tudok még elképzelni: mindenképp egy x64-es hostra ráhúzni egy x86-os virtuális gépet (VirtualBox-ot javaslom én is, természetesen Guest Addons-szal, OS-nek pedig jobbat nem is tudnék elképzelni, mint azt a szupergyors XP-t, amire utaltam korábban), amit a 16 bites programok használatára alkalmaznál (ha nincs legalább egy 32 bites alternatíva arra a programra), ott dolgoznál, és amikor kész vagy, akkor áthúzod a hostra a munkád, hogy tesztelhesd - nem tudom, ez mennyire macerás megoldás, abból a szempontból is, hogy a munkafolyamat közben mennyire szükséges rendszeren belehallgatni. A másik része pedig, hogy talán ehhez se ártana 2 HDD, a másolások miatt (azt tudom, hogy a munkához sok memória kell, azt viszont nem, hogy a mennyi adatot kellene így megmozgatnod...), mivel úgy gyorsabb ez a folyamat. A virtuális gép mindenképp XP legyen, a hostnál azt válaszd, amelyik Neked szimpatikusabb (ha feltételezzük, hogy nincs tárhely korlát).
kép
i like the sparkle in your eyes!

#16 goldman

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 30 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 12. 10:03 AM

Örülök hogy ilyen sgítőkész kis csapat jött össze egy inkább zenész mint PC mano gondjainak megoldására.
Bevallom én még nem raktam a gépemre Win7-t. A Vistát kipróbáltam és úgy vágtam ki ahogy a macskát szokták. :lol:
A VirtualBox-ban a silány hangzást lehetne javítani hogy a gazda gépen ujra játszom. Ez macerás de nem lehetetlen. :lol:
Ami alapvető gond, a szerkesztésekhez egy Roland szintit (keyboard) is használok. VirtualBox-ban sem audio, sem MIDI módban nem tudtam felveni. Már hülyét kaptam anyit kinlódtam de nem megy. Megjegyzem az adatlemez megtalálása, megnyitása sem volt egy diadal menet. :lol:
A hangszerelést, harmonizálást, akordmenetet MIDI-ben készítem és softversyntikkel rakom át audióba. A kedvencem a Steinberg Hypersonic2 USB kulcsos védelemmel, már nem támogatott! Azért egy 6-8 órás buliban verni a billentyűket az nem semmi, kell egy kis sumákolás. :(
Az hogy mindenképpen szeretném megtartani ezeket az öreg szoftvereket, hiszen ezekkel kezdtem és olyasmit tudnak ami pont kell nekem. Van egy progim (EMC StyleWorks) ami az ismert gyártók, Yamaha, Korg, Roland, Wersi stb. ritmus kiséreteit konvertálni tudja, kedvemre módósíthatom (Evolution SoundStudio II-ben amit tulajdonképpen egy Evolution nevü keyboard-hoz készítettek.) Vannak persze olyanok amik futnak a Win7-ten, Band-in-a-Box, FruityLoops, Cubase, Sonar amikkel csodálatos felvételeket lehet készíten, szoktam is, de pont azt nem tudják amiből nekem a legtöbb kell. :D
Elnézést hogy így belemásztam a szakmai részbe, de így könyebb lesz megérteni és kibontani a gubancomat.

#17 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 12. 11:36 AM

Dátum: goldman

Örülök hogy ilyen sgítőkész kis csapat jött össze egy inkább zenész mint PC mano gondjainak megoldására.
Bevallom én még nem raktam a gépemre Win7-t. A Vistát kipróbáltam és úgy vágtam ki ahogy a macskát szokták. :lol:
A VirtualBox-ban a silány hangzást lehetne javítani hogy a gazda gépen ujra játszom. Ez macerás de nem lehetetlen. :lol:
Ami alapvető gond, a szerkesztésekhez egy Roland szintit (keyboard) is használok. VirtualBox-ban sem audio, sem MIDI módban nem tudtam felveni. Már hülyét kaptam anyit kinlódtam de nem megy. Megjegyzem az adatlemez megtalálása, megnyitása sem volt egy diadal menet. :lol:
A hangszerelést, harmonizálást, akordmenetet MIDI-ben készítem és softversyntikkel rakom át audióba. A kedvencem a Steinberg Hypersonic2 USB kulcsos védelemmel, már nem támogatott! Azért egy 6-8 órás buliban verni a billentyűket az nem semmi, kell egy kis sumákolás. :D
Az hogy mindenképpen szeretném megtartani ezeket az öreg szoftvereket, hiszen ezekkel kezdtem és olyasmit tudnak ami pont kell nekem. Van egy progim (EMC StyleWorks) ami az ismert gyártók, Yamaha, Korg, Roland, Wersi stb. ritmus kiséreteit konvertálni tudja, kedvemre módósíthatom (Evolution SoundStudio II-ben amit tulajdonképpen egy Evolution nevü keyboard-hoz készítettek.) Vannak persze olyanok amik futnak a Win7-ten, Band-in-a-Box, FruityLoops, Cubase, Sonar amikkel csodálatos felvételeket lehet készíten, szoktam is, de pont azt nem tudják amiből nekem a legtöbb kell. :P
Elnézést hogy így belemásztam a szakmai részbe, de így könyebb lesz megérteni és kibontani a gubancomat.

annyi az egész hogy ott felrakod az alaplapodhoz tartozó meghajtókat ha a szintetizátornak is van akkor azt is. a guest addon azért kell hogy vboxon keresztül elérd a valódi hw elemeket. esetleg még jöhet a kvm(kernel szintü virtualizáció de az csak linuxban van windowsban meg még nem jutottak el odáig) vagy hackintos ha már zenét akarsz. Cubase meg ezek mennek osx-en is érdemes egy apple féle rendszerbe beruházni . igaz drágák a rendszereik de behozzák az árukat ha nem hobbyként csinálod lehet hogy meg leszek kövezve itt nekem az a véleményem hogy windows alkalmatlan arra hogy studio munkára használják hiába van rá sok ilyen jellegű program egyszerűen a kernel késleltetése olyan nagy hogy esetleg másnál csúszhat a hang osx-nél ez nem gond mert a kernel pont ilyen igényekre lett megtervezve. linuxot használok de nem javaslom mivel a fenti programokat szoktad meg de lehet hogy van alternatíva rá amit hasonló módon kell kezelni. :( Egyébként meg aláírásomban ott is van hogy miért mivel nekem valós idejű kernelvan (soft real time) így audio video nem gond. :D az osx-et meg azért javaslom mert a fenti programok vannak osx-re is. :)
szóval ez csak egy javaslat volt. http://apple.hu/ :)
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#18 jaxi80

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 14. 12:51 PM

Dátum: goldman

Dátum: LoRenZo

Hát, én szeretnék segíteni... :lol: Az a Win7-ben lévő XP-mód az nem jó? Vagy mik azok a programok, amik nem futnak Win7 alatt?
Ez a megoldás fel sem merült mert a procim, Core2 Duo E7500 nem támogatja a hardveres virtualizációt! :(
Egyébbként amit olvastam a témában ez csak annyival jobb a VirtualBox-nál, hogy az ide telepített programok indíthatók a gazdagépről is. :lol:

Megoldásnak valószínű a @male javaslatát fogadom el, be kell szereznem egy nagyobb vinyót hiszen ami most van az csordultig telt. :D
Azért a merevlemez árak is a kapacitásukhoz mérten lefelé másznak. Két rendszerparticio megpakolva progikkal és rengeteg adat..adat..adat! :lol:

Sok-sok THX a segítségért!!!

Nem azért, de szerintem támogatja a processzorod a virtualizációt: http://hu.wikipedia....ntium_Dual-Core legalábbis ez alapján

#19 goldman

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 30 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 14. 15:34 PM

Dátum: Black Bird


annyi az egész hogy ott felrakod az alaplapodhoz tartozó meghajtókat ha a szintetizátornak is van akkor azt is. a guest addon azért kell hogy vboxon keresztül elérd a valódi hw elemeket. esetleg még jöhet a kvm(kernel szintü virtualizáció de az csak linuxban van windowsban meg még nem jutottak el odáig) vagy hackintos ha már zenét akarsz. Cubase meg ezek mennek osx-en is érdemes egy apple féle rendszerbe beruházni . igaz drágák a rendszereik de behozzák az árukat ha nem hobbyként csinálod lehet hogy meg leszek kövezve itt nekem az a véleményem hogy windows alkalmatlan arra hogy studio munkára használják hiába van rá sok ilyen jellegű program egyszerűen a kernel késleltetése olyan nagy hogy esetleg másnál csúszhat a hang osx-nél ez nem gond mert a kernel pont ilyen igényekre lett megtervezve. linuxot használok de nem javaslom mivel a fenti programokat szoktad meg de lehet hogy van alternatíva rá amit hasonló módon kell kezelni. :lol: Egyébként meg aláírásomban ott is van hogy miért mivel nekem valós idejű kernelvan (soft real time) így audio video nem gond. :( az osx-et meg azért javaslom mert a fenti programok vannak osx-re is. :D
szóval ez csak egy javaslat volt. http://apple.hu/ :)
Bevallom nem próbáltam felrakni a vasak saját meghajtóit (van még mit tanulnom) az első eredmények elvették a kedvemet. :D
Amit a Mackintos-ról írtál valaha igaz volt, ma már csak mítosz. A Windows-ban a hangkártya és a driver együtt határozza meg a késleltetést, a Steinberg cég ASIO illesztője nagy áttörést hozott. Ráadásul a teljes digitális feldolgozással a meglévő késleltetés egyszerűen kompenzálható. Tapasztalatom szerint 40-60 ms alatti késés nem halható. :) Ennél alacsonyabb értéket még a Creative Audigy kártyái is tudnak (ASIO4ALL illesztővel) pedig nem ilyen célra, csak zene halgatásra készültek. :lol:
Ismerek olyan hangkártya gyártó reklámot amelyik 0 késleltetésű monitorozást igér, ami persze nem igaz, de olyan alcsony hogy több sáv egymásután való felvételénél sem halható. (Az emberi fül nem digitálisan működik :lol: )

#20 goldman

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 30 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 14. 15:48 PM

Dátum: jaxi80

Nem azért, de szerintem támogatja a processzorod a virtualizációt: http://hu.wikipedia....ntium_Dual-Core legalábbis ez alapján
A Wikipedia hasznos, de nem mindig autentikus forrás. Az INTEL szerint, no meg az MS által készített "hardverdetectiontool" nevű kis progi szerint nem tudja a "Core2 Duo E 7500" a hardveres virtualizációt.(Ja még a BIOS is csatlakozik, hogy nem!) :lol:





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó