Ugrás a tartalomhoz


Internet Explorer 8


128 válasz érkezett a témában

#21 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 28. 07:02 AM

Letölthető az Internet Explorer 8 beta 2!

#22 Dj MiZo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. September 08. 22:42 PM

Itt egy érdekes cikk:
IE 8: többet eszik, mint a Windows XP
"A Microsoft böngészőjének következő változata igencsak erőforrás-éhes. (...) Persze nem szabad elfelejteni, hogy az alkalmazás még mindig BÉTA állapotban van."
Na most akkor miről is beszélünk... bár tény, ami tény.

#23 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. September 09. 06:46 AM

Elsőre tényleg furcsa, hogy erőforrás zabáló, de ha jobban megnézzük, akkor azt olvashattuk, hogy 1 fül/processz technológiát használja, így nem kell csodálkozni azon, hogy 6 db iexplorer.exe és pár száz MB-ot foglal a memóriában. Egyébként meg azért kell ez a technológia, mert ha 1 oldal befagy, akkor ne vigye el az egész böngészőt.
kép

#24 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. September 17. 18:18 PM

Beta 2 magyarul.

#25 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 17. 22:21 PM

Huh, ez az IE8 nagyon tetszik. Szerintem nagy sikere lesz. Most megint kicsit foglalkoztam vele, és a számos újításnak köszönhetően engem kezd meggyőzni. Mostanában (pár hete) FF3-at használtam IE7 helyett, és meg kell hogy mondjam, FF3 jobb, mint az IE7, de az IE8 visszavág rendesen.

#26 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 18. 13:06 PM

Dátum: Thibczy

Gondoltam én is erre, de nem jött össze aa dolog, az XP-s verziójú 7-est meg nem lehet telepíteni Vistára

Szia Az azért nem jön össze mert a vistaban alapból az ie7 van meg a vista az a windovs 2003 server kernelét használja(a 32 bites is) a windows xp meg a windows 2000 kernelére épül.

#27 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 18. 14:08 PM

Dátum: Black Bird

Szia Az azért nem jön össze mert a vistaban alapból az ie7 van meg a vista az a windovs 2003 server kernelét használja(a 32 bites is) a windows xp meg a windows 2000 kernelére épül.

Ebben egészen biztos vagy? Server 2003 az NT 5.2 a Vista NT 6.0.

#28 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 26. 23:39 PM

Letölthető az Internet Explorer 8 RC (Release Candidate - véglegesnek szánt) változata.

IE8 RC XP 32bit
IE8 RC XP 64bit
IE8 RC Vista 32bit
IE8 RC Vista 64bit

#29 cobydick

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 62 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 27. 03:14 AM

Az RC nem egy úgymond elő-végleges verzió? És az RTM a végleges, amit a nagynép elé tárnak? Bocsi ha tévedek...

#30 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 27. 07:43 AM

De, olyasmi, értelmezés kérdése :lol:

#31 Viktorio

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 236 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 27. 08:21 AM

...azért van még hova javulnia nekem egy csomó weboldalt rosszúl jelenített meg betük össze csúszva stb... pedig kompatibilis módban ment
AMD Phenom BE 2 X4(3100MHz), Gigabyt GA-MA790X-UD4,OCZ Reaper HPC Edition PC2-9600 1200 Mhz DDR2 4x1, Sapphire 4850, Os:WinVISTA

#32 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 28. 21:32 PM

Dátum: cobydick

Az RC nem egy úgymond elő-végleges verzió? És az RTM a végleges, amit a nagynép elé tárnak? Bocsi ha tévedek...

az RC az a végleges előtti.egyébként ebben az esetben jól gondolod.

http://www.hwsw.hu/h.../37933/internet ... idate.html
A fenti linken további info van az ie8 rc-ről.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#33 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. February 24. 17:09 PM

Ha minden igaz, már kész a végleges verzió.
8.0.6001.18691
forrás

#34 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. February 25. 10:04 AM

Dátum: Lalo

Nem hinném, hogy verzióváltás lenne, inkább ráncfelvarrás fog történni. Ahogy a "hírekbõl" tudni, gyorsulni fog az IE és talán még biztonságosabb lesz. Esetleg még az új MS Flash dolog fog belekerülni.

Az Ms szerű flash dolog amire gondolsz a az a silverlight ami nem flash alapú hanem .Net alapú.Csak azért írtam hogy ne legyen keveredés mert nem ugyanaz a kettő a flasht az adobe hozta létre.Ha pl nem win alapú rendszert akarsz használni silverlightot akkor ezzel a monlight néven keresd a googleban.A biztonság meg nem csak a böngészőtől függ hanem az összes alkalmazástól is ami a gépedre van telepítve beleértve a játékokat is.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#35 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. February 25. 10:56 AM

A flash nem az Adobe, hanem a Macromedia hozta létre, csak az Adobe felvásárolta a céget. Amúgy hol lehet letölteni a végleges IE8-at?
kép

#36 csontos

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 177 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. February 25. 12:37 PM

Dátum: tomyboy2

A flash nem az Adobe, hanem a Macromedia hozta létre, csak az Adobe felvásárolta a céget. Amúgy hol lehet letölteni a végleges IE8-at?
Még sehol.

#37 rozoli

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 148 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 14. 12:26 PM

Hali!
Már akartam rég kérdezni, hogy ez a probléma, ha az, mitől lehet?

Ha valamilyen kép vagy videot tartalmazó oldalt nyitok meg, akkor nem jelenik meg a miniatürje Az egeret ha ráteszem, akkor kiírja ilyen buborékba, hogy nyomjak shift+R, vagy ctrl+F5. ezután frissíti az oldalt, újra betölti, akkor már megjelenik a kép. De akárhányszor nyitok ilyen oldalt, ugyan ezt csinálja, tehát minden oldalnál meg kell nyomni a ctrl+F5-öt, hogy lássam a képek miniatürjét. Ezt vajon hol a fenébe lehet megváltoztatni, mert már szétb....sz az ideg.
Köszke

#38 csontos

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 177 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 19. 06:27 AM

Ma jön a végleges, ugye ?

#39 rozoli

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 148 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 19. 08:53 AM

Dátum: rozoli

Hali!
Már akartam rég kérdezni, hogy ez a probléma, ha az, mitől lehet?

Ha valamilyen kép vagy videot tartalmazó oldalt nyitok meg, akkor nem jelenik meg a miniatürje Az egeret ha ráteszem, akkor kiírja ilyen buborékba, hogy nyomjak shift+R, vagy ctrl+F5. ezután frissíti az oldalt, újra betölti, akkor már megjelenik a kép. De akárhányszor nyitok ilyen oldalt, ugyan ezt csinálja, tehát minden oldalnál meg kell nyomni a ctrl+F5-öt, hogy lássam a képek miniatürjét. Ezt vajon hol a fenébe lehet megváltoztatni, mert már szétb....sz az ideg.
Köszke

Erre az idézett problémámra valaki megoldást ha írna!!!
Köszke mégegyszer.

#40 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 19. 10:26 AM

A böngésző cache tartalmát ürítetted már azóta, hogy a probléma fennáll??
kép
i like the sparkle in your eyes!





3 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 3 vendég, 0 anonim felhasználó