Ugrás a tartalomhoz


Nyomtató - Philips LFF 6080 Multifunkciós


5 válasz érkezett a témában

#1 Overlord

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 15 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 26. 20:08 PM

Üdvözlet!

Tegnap vettem egy Philips LFF 6080 Multifunkciós lézer nyomtatót. Szép meg minden, de a legnagyobb baj az, hogy lassan nyomtatja ki a papírt, pedig elvileg 20 lap/perc. Úgy nyomtat, hogy 1 vagy max 2 lapot kinyomtat, majd vár egy pár másodpercet és megint kinyomtat 1 vagy 2 lapot vagyis sajnos nem folyamatosan nyomtat. Már a használati útmutatót is elolvastam, de semmi. Valakinek valami ötlet/tapasztalat

Leírás.: http://www.sagem.hu/...ad/article_file ... e%20HU.pdf

#2 Riccardo_G

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 26. 20:19 PM

esetleg a gyártó weblapjáról a legújabb drivert-t próbáltad?
+ win frissítések, ezek az általános megoldások :)
vagy nyomtatóbeállítás a saját szoftverében, hátha valami buzi nyomtatási módra van állítva! próbáld meg gyorsnyomtatás módok olyan szokott lenni! ha azzal is ezt csinálja akkor nemtom!

#3 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 26. 20:25 PM

Ha a 2 nyomtatás között pár másodpercet vár, akkor az azért lehet, mert feltölti a festék patronjait. Ilyen előfordulhat, de ahogy mondták, a beállításokat is célszerű lenne átnézni.
kép

#4 Riccardo_G

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 26. 21:11 PM

de hát ez lézer nyomtató, itt nincs jóformán patron töltés, és abszolút nem normális jelenség ez hogy már minden eges lap között!

#5 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 26. 21:54 PM

Ja bocsánat, nem tudtam, hogy lézeres. Apropó, nézd meg a beállításoknál, hogy a 2 oldalra nyomtatás mire van beállítva.
kép

#6 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 27. 21:14 PM

Nekem az jutott eszembe, hogy nem színesbe akar nyomtatni? Az szokott ilyen rettentő lassú lenni. És még megnézhetnéd a nyomtatási minőséget, lehet túl nagy részletességgel (DPI) nyomtat.





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó