Ugrás a tartalomhoz


Windows 7 Enterprise


10 válasz érkezett a témában

#1 Roy777

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 176 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 23. 18:14 PM

microsoft oldalárol, a 90napos próbaverziót, miért nem lehet letölteni?
99% ig lejön, és FATAL ERROR.

#2 gthomek

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 272 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 23. 21:06 PM

nem szakadt meg a neted ?

#3 Roy777

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 176 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 23. 21:49 PM

Nem. Fojamatosan jött.

#4 Roy777

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 176 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. December 22. 16:27 PM

Sziasztok. Én letöltöttem, a Windows 7 Enterprise verziót a Microsoft oldalárol.
Fel is telepítettem, tökéletes lettvolna, de nem engedte aktiválni, a 90napos próbaverzióra, és magyarosítani se tudtam, mert nem találtam hozzá magyarosítást. Amit találtam, azt pedig nem fogadta el.

Mit tegyek? Honnan magyarosítsam, és aktiváljam?

#5 die nadel

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 430 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. December 22. 17:50 PM

Próbáld meg az RTM verzió magyar nyelvi csomagját feltenni, mert amint látom amit te letöltöttél az RTM. A véglegesek között nincs Enterprise verzió.
Windows 7 verziók
Gigabyte GA-EP31-DS3L, Dual Core E5200 2.53GHz, HD4650 512MB DDR2, CSX 4096MB (2x2048MB) DDR2 800Mhz, WD Caviar Blue 250+500GB Sata2, Chieftec 400W, Windows 7 Enterprise SP1 x64

#6 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. December 22. 21:46 PM

Dátum: Roy777

Sziasztok. Én letöltöttem, a Windows 7 Enterprise verziót a Microsoft oldalárol.
Fel is telepítettem, tökéletes lettvolna, de nem engedte aktiválni, a 90napos próbaverzióra, és magyarosítani se tudtam, mert nem találtam hozzá magyarosítást. Amit találtam, azt pedig nem fogadta el.

Mit tegyek? Honnan magyarosítsam, és aktiváljam?
Aktiválni magától aktivál, honosítani (és nem magyarosítani) pedig az Microsoft Update-n lehet.
kép

#7 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. December 24. 22:21 PM

Dátum: die nadel

Próbáld meg az RTM verzió magyar nyelvi csomagját feltenni, mert amint látom amit te letöltöttél az RTM. A véglegesek között nincs Enterprise verzió.
Windows 7 verziók

Üdv van Enterprise verzió de az boltban nem kapható mivel azt üzleti használatra készítette a microsoft kétféleképen kapható meg cégek esetén ha meg van véve kipostázzák a telepítő médiát vagy másik lehetőségként kapnak egy linket és e-mailban megkapják hozzá a kulcsot. legalább is cégek esetén ígyvan. legaélább is én így tudom. :)

rosz linket néztél:)
a helyes link ez esetben meg ez: http://www.microsoft.../business/smb/h ... fault.mspx

észre vettem hogy fogalmi zavarok vanak a windows termék családoknál természetesen nem kötekedésből írom.:)
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#8 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. December 24. 22:24 PM

Dátum: Roy777

Sziasztok. Én letöltöttem, a Windows 7 Enterprise verziót a Microsoft oldalárol.
Fel is telepítettem, tökéletes lettvolna, de nem engedte aktiválni, a 90napos próbaverzióra, és magyarosítani se tudtam, mert nem találtam hozzá magyarosítást. Amit találtam, azt pedig nem fogadta el.

Mit tegyek? Honnan magyarosítsam, és aktiváljam?

aktíválni pl licensz serverel tudod pl. vagy azal a kulcsal ami van. :) van az oem kulcs és a mennyiségi kucs milyet szedtél le már mint kulcsot? lehet azért nem akarja aktíválni.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#9 gudicsg

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. December 25. 20:44 PM

Dátum: Roy777

Sziasztok. Én letöltöttem, a Windows 7 Enterprise verziót a Microsoft oldalárol.
Fel is telepítettem, tökéletes lettvolna, de nem engedte aktiválni, a 90napos próbaverzióra, és magyarosítani se tudtam, mert nem találtam hozzá magyarosítást. Amit találtam, azt pedig nem fogadta el.

Mit tegyek? Honnan magyarosítsam, és aktiváljam?

Ha még most sem megy az aktiválás, keress meg mailben, enterprisehoz való msdn kulcs miatt.

#10 Roy777

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 176 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. December 28. 17:18 PM

Sziasztok. Sikerült az aktiválás, és a honosítás is.
Kulcsot nem kért, mivel 90napos verzió.
Az újjabb problémám vele, hogy bekapcsoltam a windows frissítést, újraindúlt a gép, és bejelentkező képernyőnél azt írta ki, a ( A windows inicializálása, ne kapcsolja ki a számítógépet. és újraindúlt. ) Ezt 6órán át csinálta, meguntam, és letöröltem.

Nem hiszem, hogy 6órán át inicializál, és újraindúl.

#11 Viktorio

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 236 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. December 28. 17:48 PM

igazad van, ilyet nem csinál 6 órán keresztül... lehet h valamelyik driverrel vagy frissítésel volt probléma de azért ne add fel format c :) és próbáld meg mújra

Dátum: Roy777

Sziasztok. Sikerült az aktiválás, és a honosítás is.
Kulcsot nem kért, mivel 90napos verzió.
Az újjabb problémám vele, hogy bekapcsoltam a windows frissítést, újraindúlt a gép, és bejelentkező képernyőnél azt írta ki, a ( A windows inicializálása, ne kapcsolja ki a számítógépet. és újraindúlt. ) Ezt 6órán át csinálta, meguntam, és letöröltem.

Nem hiszem, hogy 6órán át inicializál, és újraindúl.

AMD Phenom BE 2 X4(3100MHz), Gigabyt GA-MA790X-UD4,OCZ Reaper HPC Edition PC2-9600 1200 Mhz DDR2 4x1, Sapphire 4850, Os:WinVISTA





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó