Ugrás a tartalomhoz


"Szélessávú" internet.


48 válasz érkezett a témában

#21 devil666

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 251 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 16. 19:11 PM

kép
Lenovo Q45 motherboard,2x2GB Kingmax DDR3 1333Mhz,Core2Duo E6750,ATI HD 3850/256Mb GDDR3,Creative X-Fi,Thermalthake V3 Black Tower..

#22 rozoli

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 148 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 16. 20:35 PM

hihetetlen adatokat, számomra, közöltök itt ezekben az ablakokban. De kérdezném, hogy ezek vajon valódiak-e?
Amúgy az összes szolgáltatót meg kellene a töküknél szorongatni, mert van 35megás és van 1megás hozzáférés. Milyen dolog ez a 21 században???

Az enyém:

kép

#23 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 16. 20:44 PM

Dátum: rozoli

hihetetlen adatokat, számomra, közöltök itt ezekben az ablakokban. De kérdezném, hogy ezek vajon valódiak-e?
Amúgy az összes szolgáltatót meg kellene a töküknél szorongatni, mert van 35megás és van 1megás hozzáférés. Milyen dolog ez a 21 században???

Az enyém:

kép
Az enyém is hihetetlen? :)
kép

#24 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 17. 00:08 AM

Nekem 8Mbit / 640K van. Tudom, van itt olyan, akinek a kevesebb, de azért elég nagy számokat villogtatnak itt jópáran.
Bocs, nem volt kedvem képpel vesződni :) Egyébként 5 csillagot adtam a szolgáltatómnak :D
kép
i like the sparkle in your eyes!

#25 Viktorio

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 236 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 17. 12:16 PM

Dátum: LoRenZo

Nekem 8Mbit / 640K van. Tudom, van itt olyan, akinek a kevesebb, de azért elég nagy számokat villogtatnak itt jópáran.
Bocs, nem volt kedvem képpel vesződni :) Egyébként 5 csillagot adtam a szolgáltatómnak :D

hát az 640K-ra nem nagyon adnák öt csillagot inkább írnék nekik hogy elmehetnek a pi...ba szorakoznak veled 640K-val... nem hogy 5 csillag....
AMD Phenom BE 2 X4(3100MHz), Gigabyt GA-MA790X-UD4,OCZ Reaper HPC Edition PC2-9600 1200 Mhz DDR2 4x1, Sapphire 4850, Os:WinVISTA

#26 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 17. 12:23 PM

Nem is arra mondtam. Jó a support, minimális gondok, és a "korlátlan = korlátlan". UPC, ugyebár...? :)
Jah, és kaptam "dinamikusan" statikus ip-t :D
De azért kösz a kommentet, megnevettettél :D
kép
i like the sparkle in your eyes!

#27 Bajgunar

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 32 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 17. 12:51 PM

Itt megy mellettünk Vecsésre az Optikai kábel! Főág! 600k -ért behuznának egy ágat, kiépítenének egy aknát. De kéne hozzá egy megfelelő "modem" :D is.
Akkor lenne 1Gb -os NET-em. :)
De mivel nincs ennyi pénzem :D sajnos szenvedek tovább a Tré-Kom os 15b -ossal, ami a váltás óta (kb 3 hete) le van korlátozva 10Mb-ra, és a vonal meg szakadozik!
Azzal ámítanak, hogy nem bírja, meg messze vagyok! Ismerek olyat, aki messzeb van, mint én, és hibátlan ue a csomag.
Gondoltam átváltatom Kábelnet Maximum -ra. 80/5 Mb.
Az biztos megy, meg nem szakadozik. Mert ezt még mindig nem tudták megoldani, pedig már 4x hívam őket, 2x jött egy kontár szerelő is. De a nagy húhó semmit se ért.
Asus M3N-HT Deluxe HDMI, AMD X4 Phenom 9950 BE, 4*1Gb Geil BD DDR2 1066MHz, XFX GTS250 1GB CORE E, 2*750Gb Samsung Sata2, Thermaltake Soprano FX, Logitech G15 & G9, Roccat Kave 5.1, Samsung XL2370

#28 Viktorio

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 236 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 17. 15:57 PM

Dátum: LoRenZo

Nem is arra mondtam. Jó a support, minimális gondok, és a "korlátlan = korlátlan". UPC, ugyebár...? :)
Jah, és kaptam "dinamikusan" statikus ip-t :D
De azért kösz a kommentet, megnevettettél :D

inkább az a vicces amit te írsz: "Jó a support, minimális gondok, és a "korlátlan = korlátlan" ez már minimum amit nyújtani kell. kis is verném a balhét ha nem lenne support vagy egyszer is megszakadna vagy nem lenne korlátlan az meg már egyenesen a kirablás kategória ilyen olyan korlát :D dehát örüljünk amink van ha neked megfelel nekem is tökéletessen :D
AMD Phenom BE 2 X4(3100MHz), Gigabyt GA-MA790X-UD4,OCZ Reaper HPC Edition PC2-9600 1200 Mhz DDR2 4x1, Sapphire 4850, Os:WinVISTA

#29 gthomek

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 272 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 17. 15:59 PM

Nekem ez a fosvitel 8Mb -nete:

kép

természetesen !!0!! csillagot kapott

amerikai oldalról így tölt:

kép

ez pedig ausztráliából:

kép

az a legszánalmasabb hogy a szegedi nettel 10% különbség van a budapest és a melbourne között.

#30 Riccardo_G

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 17. 16:13 PM

Szeged:
kép

Budapest:
kép

Düsseldorf:
kép

New York:
kép

Canberra: lol :)
kép

#31 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 17. 16:17 PM

Nekem azért felel meg, mert én már láttam elég sok embert sírni ilyesmi miatt. Meglepődnék, ha Te még nem... Nem nagyon kell keresgetni ilyen írásokat neten, könnyen bele lehet futni ilyesmibe. Már-már lázadásos nyomokat is fel lehet fedezni bennük. :) Amíg nincs gondod vele, addig persze, hogy nem érted, miről beszélek. Talán furán hangzik, de nem tudok jobbat elképzelni (olyan téren, hogy nem tudnék vele igazából mit kezdeni). Ilyen webszerveres dolgokkal pedig (még) nem foglalkozom, ha Te arra használod, az biztos jó buli. Tényleg, ti mire használjátok? :D
Noha nem vagyok egy feltöltő, de a letöltés mindenért kárpótol. Ti meg csak seedeljetek :D Legalábbis remélem, hogy nem emesére megy el a sávszél :D
kép
i like the sparkle in your eyes!

#32 devil666

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 251 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 17. 18:39 PM

kép
Ma okés..
Tegnap "szarakodott" a net...
:)
Lenovo Q45 motherboard,2x2GB Kingmax DDR3 1333Mhz,Core2Duo E6750,ATI HD 3850/256Mb GDDR3,Creative X-Fi,Thermalthake V3 Black Tower..

#33 Viktorio

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 236 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 17. 22:19 PM

Dátum: LoRenZo

Nekem azért felel meg, mert én már láttam elég sok embert sírni ilyesmi miatt. Meglepődnék, ha Te még nem... Nem nagyon kell keresgetni ilyen írásokat neten, könnyen bele lehet futni ilyesmibe. Már-már lázadásos nyomokat is fel lehet fedezni bennük. :) Amíg nincs gondod vele, addig persze, hogy nem érted, miről beszélek. Talán furán hangzik, de nem tudok jobbat elképzelni (olyan téren, hogy nem tudnék vele igazából mit kezdeni). Ilyen webszerveres dolgokkal pedig (még) nem foglalkozom, ha Te arra használod, az biztos jó buli. Tényleg, ti mire használjátok? :D
Noha nem vagyok egy feltöltő, de a letöltés mindenért kárpótol. Ti meg csak seedeljetek :D Legalábbis remélem, hogy nem emesére megy el a sávszél :D

...én mág nem találkoztam olyannal aki sírna ilyesmi miatt az a szolgáltató aki ezeket a minimum feltételeket nem biztosítja az nulla :D nem vagy feltöltő???... ha torrentezel akkor az a minimum hogy vissza seedelsz amit leszedsz de ez is te egyéni szociális problémád ha nem... veled mint fogyasztóval meg csak az csinálnak meg amit te megengedsz :D
AMD Phenom BE 2 X4(3100MHz), Gigabyt GA-MA790X-UD4,OCZ Reaper HPC Edition PC2-9600 1200 Mhz DDR2 4x1, Sapphire 4850, Os:WinVISTA

#34 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 17. 23:39 PM

Még mindig nem mondtad, hogy Te mire használod :)
kép
i like the sparkle in your eyes!

#35 gthomek

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 272 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 18. 10:10 AM

Van egy régi jó gimis osztálytársam az usában, megadta a hozzáférését a sony entertainment - film letöltőközponthoz, (állítólag csak 800$/év) onnan lehetne letölteni a Columbia és a Sony filmjei, csak sajnos azok full minőségűek, átlagban 8.4GB egy-egy darab, esélytelen letölteni ezzel a fos nettel.

#36 Viktorio

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 236 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 18. 12:16 PM

Dátum: LoRenZo

Még mindig nem mondtad, hogy Te mire használod :)
letöltésre használom én is :D
AMD Phenom BE 2 X4(3100MHz), Gigabyt GA-MA790X-UD4,OCZ Reaper HPC Edition PC2-9600 1200 Mhz DDR2 4x1, Sapphire 4850, Os:WinVISTA

#37 Viktorio

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 236 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 18. 12:17 PM

Dátum: gthomek

Van egy régi jó gimis osztálytársam az usában, megadta a hozzáférését a sony entertainment - film letöltőközponthoz, (állítólag csak 800$/év) onnan lehetne letölteni a Columbia és a Sony filmjei, csak sajnos azok full minőségűek, átlagban 8.4GB egy-egy darab, esélytelen letölteni ezzel a fos nettel.

megadhatnád a hozzáférési adatok pillanatok alatt lerángatok mindet nálam csak a helyfoglalással lenne gond ha 8.4GB de átkonvertáljuk hamar :)
AMD Phenom BE 2 X4(3100MHz), Gigabyt GA-MA790X-UD4,OCZ Reaper HPC Edition PC2-9600 1200 Mhz DDR2 4x1, Sapphire 4850, Os:WinVISTA

#38 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 18. 12:27 PM

Szóval HD. Az klassz. :)
8mbit az elég lenne hozzá - tudom, hogy onnan csak 4-gyel jön. Nem tudnék mit kezdeni nagyobb letöltési sebességgel, mert így is alig győzőm háttértárral - szóval ezért nem kell nekem több :D
Letöltéshez egy 8Mbit/2Mbites kapcsolat szerintem bőven elég. Persze, én is jobban örülnék, ha 4x-ese lenne a feltöltésem a jelenleginek, de azzal bővel beérném. Ha majd agyonkeresem magam, akkor majd én is beállok elégedetlenkedni, hogy nem tudom betölteni a médiákat, mert lassan jön a cucc :D
kép
i like the sparkle in your eyes!

#39 gthomek

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 272 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 18. 16:13 PM

hát épp ez a gondom, hogy nem keresem agyon magam, és tőlem mindössze 15km-re a 4x gyorsabb netért fele annyit kérnek ...
Hát a pannon sem semmi, pénteken kaptam egy mobil netet az inviteltől mivel 5 éve hűséges vagyok hozzájuk, a mobil netet a pannon adja(havi 500HUF a 3Gb letöltés), most kipróbáltam vásárhelyen meg szegeden is, a dögkútban ahol élek, max 90kbit a sebesség, szegeden a VÁROSBAN 450kbittel lehet netezni, mint a két helyen azt írja hogy HDSPA ritkán UMTS, akkor mi is van ? vásárhely periféria ??

#40 Riccardo_G

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 18. 17:17 PM

20/10 ez lenne az optimális :) pont mint nekem :D





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó