Ugrás a tartalomhoz


nVidia driver probléma


26 válasz érkezett a témában

#21 Csabay

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. October 26. 15:42 PM

Sziasztok! A fentebb említett Philips X54 Nvida Geforce Go 7400-as hibát részben sikerült megoldanom. Azonban egy kis segítségre lenne szükség. Szóval a problémám az volt, hogy néhány játék elinditása után meg megugrott, illetve vibrált a kép. Nos, tegnapelött véletlenül rájöttem arra, hogy ha készenéti állapotra teszem az Xp-t és utána visszajövök jó lesz a kép és minden tökéletesen mûködik, mint amikor megvettem a gépet. A baj csak az, hogy minden egyes alkalommal, ha játszani szeretnél a Prince of Persia-val vagy a többi hasonlóan vibráló játékkal, mindig ki kell mennem készenléti állapotba és abból visszatérni (ami persze nem idõigényes). Örülök, hogy ennyit is sikerült tennem, de jó lenne, ha nem kéne kilépni készenlétibe, hanem anélkül is minden szuperálna...

Megkérlek Titeket, amennyiben van valami ötletetek a probléma elhárításával kapcsolatban írjátok meg!

Köszönöm!

#22 heimlichrob

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 24. 17:47 PM

Vásároltam egy nVidia 7300GT Super kártyát. Beszerelés után a Bios felismerte az Xp(sp2) viszont nem. A hozzá tartozó telepítő lemez sem segített.Vistával nem volt probléma(a frissítés is lejött).Segítséget kérek a tudatlanságom orvoslására.Köszönöm

#23 die nadel

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 430 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 24. 17:56 PM

Nézz a neten hozzá egy újabb drivert XP-hez és próbáld meg azzal.
Gigabyte GA-EP31-DS3L, Dual Core E5200 2.53GHz, HD4650 512MB DDR2, CSX 4096MB (2x2048MB) DDR2 800Mhz, WD Caviar Blue 250+500GB Sata2, Chieftec 400W, Windows 7 Enterprise SP1 x64

#24 die nadel

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 430 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 24. 19:42 PM

Például itt megnézheted: http://www.warp2sear...ers-s33698.html
Gigabyte GA-EP31-DS3L, Dual Core E5200 2.53GHz, HD4650 512MB DDR2, CSX 4096MB (2x2048MB) DDR2 800Mhz, WD Caviar Blue 250+500GB Sata2, Chieftec 400W, Windows 7 Enterprise SP1 x64

#25 Dimitryj

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 106 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 26. 09:38 AM

Rossz hír mindenkinek aki régi videókarin ( 6xxx, 7xxx sorozat ) akar TV kimenetet használni: nem fog menni új driverrel!!! :)
Valamelyik régivel még sikerült össze hoznom de mióta kijött az első controll centeres nvidia driver azóta felejtős, némi keresgéléssel ha megtalálod a forceTV detectiont akkor elő todod csalni a több képernyős megjelenítést, de nálam akkor is csak fekete fehér kép jött ki az S-Viedo csatin lol

Az inno3D 6600GT re ha nincs rádugva táp be sem kapcsolja a monitort.

#26 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 26. 13:38 PM

Volt régebben (ha jól emlékszem) az a TVTool nevű kis programocska. Esetleg azzal kellene kipróbálnod a dolgot, ha már annyira erőltetni akarod ezt az S-Videós dolgot. Vagy biztos létezik egyéb megoldás is, nem hiszem, hogy feltétlen az új driver a probléma forrása, talán csak a kimenet supportja van elhanyagolva.
kép
i like the sparkle in your eyes!

#27 Kronosz

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 29. 22:46 PM

Nekem Nvidia Geforce 7600 GS videókártyám van.Felraktam a 64 bites Vista drivert,és a rendszer indítása után nem jelenik meg az ikonja a tálcán az óra mellett.Így a menüjét sem tudom elérni.Jobb egérkattintással az asztalon elő tudom hozni,de ez nem ugyanaz a menü.Nem nyúltam az autómatikusan induló programokhoz.Nem értem mi okozza.Valaki segítsen légyszives.





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó