Ugrás a tartalomhoz


Windows beállítások


312 válasz érkezett a témában

#1 Jonaleth

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 20. 11:11 AM

Sziasztok!

Ide lehetne írni a beállításokkal kapcsolatos kérdéseket. Ne kelljen már mindenért új témát nyitni, legalábbis én nem szeretek.

Nekem az lenne a kérdésem, hogy hogy lehet beállítani, hogy a tálcára lehelyezett nem aktív ablakok hangját/zenéjét ne halljam? Nekem konkrétan egy játék zenéje megy állandóan, és ez elég zavaró, ha épp egy videót szeretnék megnézni.

#2 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 20. 11:31 AM

én ilyen lehetõségrõl még nem hallottam :(
Vista-ban tudod egyesével állítgatni az egyes alkalmazások hangerejét, de szerintem ott sincs ilyen, amit te akarsz..

#3 wolf

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 20. 13:50 PM

Én a következõre keresek megoldást: ikonok eltüntetése az asztalról (pl kuka, ill az összes).
Nem árt, ha 2003 serverre is van hasonló trükk...

#4 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 20. 13:58 PM

Asztalon jobb klikk, "Tulajdonságok", "Asztal", "Asztali elemek testreszabása..."
Vagy ilyen is van, hogy Asztalon jobb klikk, "Ikonrendezés szempontja", "Asztali ikonok megjelenítése" pipa ki.

#5 wolf

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 20. 14:04 PM

Kösz. Ez müxik, viszont elvitte a hátteret is... (idokep kliens). :-)
Szóval a megoldás jó, csak nekem nem jött be. A kuka állandóan ott van... :(

#6 Jonaleth

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 20. 15:16 PM

Hmmm, furcsa. Én úgy emlékszem, hogy régebben amely ablakot letettem a tálcára, annak nem volt hangja. Nektek van?

#7 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 20. 15:22 PM

Dátum: wolf;388

Kösz. Ez müxik, viszont elvitte a hátteret is... (idokep kliens). :-)
Szóval a megoldás jó, csak nekem nem jött be. A kuka állandóan ott van... :(

XP-n van hátterem, de kukám nincs..


Dátum: Jonaleth;389

Hmmm, furcsa. Én úgy emlékszem, hogy régebben amely ablakot letettem a tálcára, annak nem volt hangja. Nektek van?

nekem van, és szerintem mindig is volt..

#8 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 20. 15:39 PM

Miért ne lenne hang? Gondolj a Winamp-ra. De pl. van olyan játék, aminél nincs hang, ha elváltasz róla (alt+TAB), de olyan is, aminek van hangja... Szerintem ez program függõ.

#9 djrobaa

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 151 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 22. 11:57 AM

Sziasztok! Nem igazán a témához kapcsolodik a kérdésem de azért felteszem! Lehet valahogy a Windows XP Media Centert magyarrá tenni?? Van hozzá vmi mui pack! Nagyon tetszik csak az az egy bajom vele hogy angol! Ha valaki megtudja mondani akkor azt megköszönném! Róbert!
My Computer: Asus M3N-Ht Deluxe/HDMI; AMD Phenom II X4 940 Black Edition; 2*2Gb OCZ Platinum DDR-2 1066Mhz AMD Edition; Zotac Geforce GTX 260 192sp 896MB; Samsung DVD-RAM; Samsung 700 GB HDD; Corsair PSU-520HX; Raidmax Smilodon házikó...

#10 Jonaleth

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 22. 17:42 PM

Megoldódott a problémám, valóban alkalmazásfüggõ. Be lehetett állítani, hogy ne legyen. Bocsánat a kellemetlenségért :(

#11 rozoli

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 148 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 23. 13:20 PM

Sziasztok!
Vista alatt meg vagyon nyitva egy mappa, bármelyik. Ebben a nézetet megváltoztatom, mondjuk növelem az ikonok méretét. Azt szeretném, hogy az új nézet minden mappára érvényes legyen. Ezt, hogy állítom be?
Azt tudom, hogy a vezérlõpultban be lehet, de nekem valahogy nem mükszik a dolog.
Help please!
Köszönöm

#12 apez

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 24. 10:19 AM

Dátum: djrobaa;401

Sziasztok! Nem igazán a témához kapcsolodik a kérdésem de azért felteszem! Lehet valahogy a Windows XP Media Centert magyarrá tenni?? Van hozzá vmi mui pack! Nagyon tetszik csak az az egy bajom vele hogy angol! Ha valaki megtudja mondani akkor azt megköszönném! Róbert!

Hy, az elmúlt hónapokban fenn volt torrenten is egy kb 80megás .exe amit csak el kellett indítani. Aztán újra indítotad a gépet és már magyar is volt...
ha kell elküldöm vala hogy.
by apy....

#13 djrobaa

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 151 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 24. 10:58 AM

Hali Apez! Johogy kell! :( Esetleg ha egy torrentet tudsz adni az jólenne! de ha már nem lehet huzni akkor küld el emailben óriás levélként! djrobaa@gmail.com Remélem eltudod küldeni! Elõre is köszi! Róbert :-)
My Computer: Asus M3N-Ht Deluxe/HDMI; AMD Phenom II X4 940 Black Edition; 2*2Gb OCZ Platinum DDR-2 1066Mhz AMD Edition; Zotac Geforce GTX 260 192sp 896MB; Samsung DVD-RAM; Samsung 700 GB HDD; Corsair PSU-520HX; Raidmax Smilodon házikó...

#14 Dj MiZo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 24. 12:16 PM

Hello!
Az én kérdésem a WGA-hoz kapcsolódik.
Meg lehet valahogy azt csinálni, hogy reinstall után ne kelljen mindíg aktiválni a Windowst? Mondjuk valamelyik fájl felülírásával?
Eõre is köszi a választ!

#15 noxon

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 26. 11:57 AM

Hello!
Nekem az a problémám, hogy vista ultimate alatt nem tudom kikapcsolni a hibernálást. A lemezkarbantartóban nincs olyan, hogy a hibernációs fájlok törlése, és ha a dos parancssorba beírom az ehhez tartozó parancsot kiírja hogy nincs jogosultságom a hibernálás ki/be kapcsolásához pedig rendszergazdai fiókkal vagyok belépve. Mi lehet a probléma?
Üdv: NoXoN!

#16 GrassMAN

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 54 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 26. 12:42 PM

Hi NoXoN!

Ezt a parancsot használtad: powercfg -h off ?

#17 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 26. 15:06 PM

Rendszergazdai jogokkal futtattad a lemezkarbantartót és a parancssort? (Parancsikonon jobb egérgomb -> Futtatás rendszergazdaként)

#18 apez

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 12 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 26. 15:11 PM

Dátum: djrobaa;419

Hali Apez! Johogy kell! :) Esetleg ha egy torrentet tudsz adni az jólenne! de ha már nem lehet huzni akkor küld el emailben óriás levélként! djrobaa@gmail.com Remélem eltudod küldeni! Elõre is köszi! Róbert :P

Bocsi csak mostanában nem voltam gépközelben(még mindig vizsgaidõszak :P).
Ímél megy! :D
by apy....

#19 djrobaa

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 151 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 26. 16:10 PM

Kösz Apez! Kb mikorra ér ide mert azért a 80mega az elég nagy! Amugy énis kerestem de sehol nem találtam róla semmit!
My Computer: Asus M3N-Ht Deluxe/HDMI; AMD Phenom II X4 940 Black Edition; 2*2Gb OCZ Platinum DDR-2 1066Mhz AMD Edition; Zotac Geforce GTX 260 192sp 896MB; Samsung DVD-RAM; Samsung 700 GB HDD; Corsair PSU-520HX; Raidmax Smilodon házikó...

#20 tumó

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 30. 19:02 PM

Lenne egy kérdésem! 64 bites Vista mellé,hogy lehet betenni az XP-t ugy,hogy bootoláskor rákérdezzen melyik op.rendszert akarom inditani.





2 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó