←  Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Windows, Firefox, MSN, Ingyen szoftver - MSW.hu fórumok

»

Windows beállítások

fotója ViktorBeres 2007.Dec.02.

Próbáltam de egyszerüen nem jön vissza. Csak akkor ha sokáig nyomvatartom, és kikapcsol.
Válasz

fotója male 2007.Dec.02.

Én kb 1-2 másodpercig nyomom neki, utána visszatér.
Válasz

fotója ViktorBeres 2007.Dec.02.

Milyen tipusú notebook-od van?
Válasz

fotója male 2007.Dec.03.

Toshiba L100-194 (azt hiszem)
Válasz

fotója ViktorBeres 2007.Dec.20.

Sikerült megoldani az Alvó állapottal, és a Hibernálás funkcióval kapcsolatos problémát. Az alvó állapot még most sem mûködik, de a Hibernálást már sikerült rendbehoznom. Ez már nekem elég hogy tudom hibernálni:). Abban valaki tudna még segíteni, hogy a parancssorban a Powercfg parancshot mivel kell kiegészítenem ahhoz hogy letiltsam az alvó éllapotot. Vagy valaki tud más megoldást hogy eltüntessem a starmenübõl? Elõre is köszönöm! (Vista-t használok ha ez számít)
Válasz

fotója male 2007.Dec.20.

Adminisztrátori jogokkal futtasd a parancssort, majd "powercfg -H OFF"-fal tudod tíltani
Válasz

fotója ViktorBeres 2007.Dec.20.

Köszi a gyors segítséget de ezzel a hibernálást kapcsolom ki! Én az alvó állapotot szeretném mert az nem mûködik!
Válasz

fotója hutoczky 2007.Dec.22.

Vista alatt hogyan lehett partiiót nõvelni +progi nékül?
Vagy honnan lehett le tõltei hozzá rendes progitt ami nem kerül ezrekb egy használat ra.
Válasz

fotója saladfingers 2007.Dec.22.

Nekem egy gyors kerdesem lenne, vista ultimate x64, hogy a halalba allitsam at az alapertelmezett bongeszot firefoxra? firefox beallitasokban nem muxik (xp-n mukodott). tehat ugy ertem, h http:// linkeket firefoxszal nyissa meg.
elore is koszi.

ViktorBeres: miert akarod letiltani az alvo allapotot? hibernalast meg megertem, mert a rendszerparticion az a nehany GB-os (RAM meretevel megegyezo) hiberfil.sys eleg idegesito tud lenni, de az alvo allapotnak nincs ilyen "negativ mellekhatasa"...
Válasz

fotója die nadel 2007.Dec.22.

Olvasd el ezt az oldalt. Remélem segít.
Válasz

fotója haxy27 2007.Dec.23.

nekem lenne egy kérdésem remélem tud valaki itt segíteni mert más fórumon sajna nem tudtak.
A vistában vannak olyan könyvtárak amik egy másikra mutatnak ilyen a Document and setings ez az user könyvtárra mutat. A különbség annyi ha total commanderel nézzük akkor a helyett van és nem fájlként hanem könyvtárként funkcionál. na ilyet hogy tudok létrehozni? http://kepek.freemai...45/3529323.jpeg
Válasz

fotója haxy27 2007.Dec.23.

na megvan. http://lacy.hu/vista/19
Válasz

fotója ViktorBeres 2007.Dec.23.

Megoldottam a Hibernálási problémát! Azért köszönöm a segítséget mindenkinek aki ötleteket adott.
Válasz

fotója ViktorBeres 2007.Dec.23.

Ja és mindenkinek boldog karácsonyt!:D
Válasz

fotója hutoczky 2007.Dec.23.

Azzal sajna csak szugoritani sikerült ,de a másik partzicióra kierjesztés nem mükõdik vele.


Dátum: die nadel;2727

Olvasd el ezt az oldalt. Remélem segít.
Válasz

fotója hutoczky 2007.Dec.23.

A kõnyvtárat link ként kell kezelni és egy link az az egy másik kõnyvtár elérhetõsõgõtt kell megadni neki, de ehez egy külõn progival a leg célszerübb mególdani , sajna a progi nevétt és elérhetõsõégt már elfelejtetem.
De néz körül a neten.



Dátum: haxy27;2728

nekem lenne egy kérdésem remélem tud valaki itt segíteni mert más fórumon sajna nem tudtak.
A vistában vannak olyan könyvtárak amik egy másikra mutatnak ilyen a Document and setings ez az user könyvtárra mutat. A különbség annyi ha total commanderel nézzük akkor a helyett van és nem fájlként hanem könyvtárként funkcionál. na ilyet hogy tudok létrehozni? http://kepek.freemai...45/3529323.jpeg
Válasz

fotója Raul560 2007.Dec.23.

Sziasztok engem az érdekelne hogy vistánál hol lehet állitani a vga memoriát?Mert nekem a laptopomban ilyen kari van és nem hol lehet változtatni hogy mennyi ramot kapjon a kari.. elõre is kösz a helpet..!Amugy bios kizárva ott nem lehet.!
Válasz

fotója male 2007.Dec.23.

Nekem a driverben van ilyen beállítás
Válasz

fotója Raul560 2007.Dec.24.

Kedves Male!Nekem fujitsu siemens amilo pi 2515-ös notim van és abban integgrált a kari... igy remélem h tudsz segiteni...thx
Válasz

fotója Raul560 2007.Dec.24.

Az is érdekelne hogy Vista home basic-nél lehet e beállitani mozgó hátteret? És hogyan kell?
Válasz