Ugrás a tartalomhoz


Első eredmények: XP vs Vista vs 7


23 válasz érkezett a témában

#21 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 29. 12:59 PM

Nanana.. Mivel így elterjedtek a számítógépek, most már a fejlesztőkön van a hangsúly, hogy a felhasználókat teljes mértékben, a lehető legkevesebb tudással, jó "minőségben" szolgálják ki a PC-jük. Sokaknak nem a gép az elsődleges területük, csak egy munkaeszköz számukra, esetleg az internet előnyeit szeretnék élvezni. Nem hiszem, hogy ezért kéne az embereknek megtaníttatni a gép komolyabb használatának a módját.

#22 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 29. 13:47 PM

Ez nem komolyabb tudás elsajátítását vonja maga után. De, mivel már a böngészés is elég sok veszéllyel járhat, így ezekre fel szoktam hívni a figyelmüket, és elmondom, mit tehetnek ezek elkerülésére. Kb. 10 perces tutorial. Egyáltalán nem bonyolult dolog - ezt a visszajelzéseik alapján mondhatom. Egyébként meg nem árt nekik megmutatni, hogy mit kell tenniük, ha a valamelyik (védelmi célt szolgáló) szoftver feltesz esetlegesen egy valamire vonatkozó kérdést. A saját érdekük, hogy tudják, mit kell tenni ilyen esetben, és én személy szerint nem engedném őket a netre, még akkor sem, ha alapvető dolgokat el kell emiatt sajátítaniuk. Hidd el, messze van ez még a komolyabb tudástól. Ezt leszámítva ők csak azt látják, hogy minden működik úgy, ahogy azt ők elvárhatnák - anélkül, hogy tudnák, mik és hogyan működnek a háttérben, és én is nyugodtan aludhatok éjszakánként, mert nem kell aggódnom a biztonságuk miatt :)
Szóval, ebből nem engedek, márcsak azért sem, mert elég sok kellemetlen problémától kímélhetem meg őket így a későbbiek során - és, noha könnyű lenne utolag ezeket a dolgokat helyrehozni, igazán mellőzhetnénk a felesleges köröket szerintem.
kép
i like the sparkle in your eyes!

#23 zyrobs

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 29. 16:14 PM

Dátum: devil666

Ha már a XP annyira forever meg minden,mondja már meg valaki,mitől van az, hogy telepités után 1 hónappal szinte használhatatlan, belassult sz@r lesz...meg sorolhatnám....
Amikor XP-m volt (jó rég)többet szivtam vele mint most a Vistával, és Win 7-tel együttvéve....
A lényeg:akinek az XP kell, az használja örömére,és ne okoskodjon és röhögtesse ki magát,hogy az XP jobb a Win7-nél...
Mert csinált valaki néhány nem hivatalos tesztet...
De egyébként is...
:) :P :P
Ha már a Win98 annyira forever meg minden,mondja már meg valaki,mitől van az, hogy telepités után 1 hónappal szinte használhatatlan, belassult sz@r lesz...meg sorolhatnám....
Amikor Win98-am volt (jó rég)többet szivtam vele mint most a win2000-el, és XP-vel együttvéve....
A lényeg:akinek a Win98 kell, az használja örömére,és ne okoskodjon és röhögtesse ki magát,hogy a Win98 jobb az XP-nél...
Mert csinált valaki néhány nem hivatalos tesztet...
De egyébként is...
:lol: :lol: :lol:

De ugyanez lehetne DOS vs Win95 is, vagy Amiga vs PC, stb..

#24 Robchy

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 20 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. August 30. 19:13 PM

Érdekes hozzászólások.:)
Én úgy tekintek az oprendszerekre, mint egy keretre, ami szükséges ahhoz, hogy fussanak a programok rajta. Hogy az xp, vista vagy 7 mindegy sztem. Nem tudom más, hogy van ezzel, ha én bekapcsolom a gépet, nem szoktam az oprendszerrel foglalkozni, elindítom a szükséges programokat és kész. Nyilván fontos a stabilitás és valamilyen szinten a sebesség. Ugyan most windows 7-t használok, de csak kíváncsiságból. A tapasztalatom XP vs 7? Mindkettő "csak" egy oprendszer, elfut rajta, ami kell. :P Mindenki használja, ami megfelel neki!





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó