Ugrás a tartalomhoz


Felugró ablak XP induláskor


7 válasz érkezett a témában

#1 vasutas69

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 25. 10:12 AM

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Számítógépemen WIN. XP Prof. SP3 operációs rendszer van. Csak otthoni használat nincs hálózatban. Néhány napja általában minden 2.-3. induláskor a felhasználói fiók kiválasztása után közvetlenül a következő felugró ablak jelenik meg:
A Windows NT-t létező Windows 3.x könyvtárra telepítette. Lehetősége van arra hogy egyes Win. 3.x részeket Win. NT környezetbe frissítsen.
Válasszon (rádiógombok):
1. Windows 3.x WIN.INI és CONTROL.INI
2. Windwos 3.x program kezelő csoportfájlok
OK vagy Mégse választási lehetőséggel.

Eddig minden alkalommal a mégse nyomógombot választottam. A gép működésében nem vettem észre változást. Víruskeresőt többször lefuttattam, már csökkentett módban is. Nem talált vírusra utaló jelet.

Bármilyen segítséget köszönök!

#2 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 25. 11:18 AM

Dátum: vasutas69

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Számítógépemen WIN. XP Prof. SP3 operációs rendszer van. Csak otthoni használat nincs hálózatban. Néhány napja általában minden 2.-3. induláskor a felhasználói fiók kiválasztása után közvetlenül a következő felugró ablak jelenik meg:
A Windows NT-t létező Windows 3.x könyvtárra telepítette. Lehetősége van arra hogy egyes Win. 3.x részeket Win. NT környezetbe frissítsen.
Válasszon (rádiógombok):
1. Windows 3.x WIN.INI és CONTROL.INI
2. Windwos 3.x program kezelő csoportfájlok
OK vagy Mégse választási lehetőséggel.

Eddig minden alkalommal a mégse nyomógombot választottam. A gép működésében nem vettem észre változást. Víruskeresőt többször lefuttattam, már csökkentett módban is. Nem talált vírusra utaló jelet.

Bármilyen segítséget köszönök!

melyik Windows verzióról frissítetted az XP-t vagy simán XP-s telepítő cd-ről raktad fel? csak kérdezem hogy így esetleg rájöjjek hogy mitől is csinálja ezt az XP.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#3 vasutas69

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 25. 11:22 AM

Eredetileg XP-t telepítettem több éve. Ez a jelenség kb. 2 hete jelentkezett.

#4 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 25. 13:56 PM

Dátum: vasutas69

Eredetileg XP-t telepítettem több éve. Ez a jelenség kb. 2 hete jelentkezett.

Érdekes pedig akár hány xp-t raktam fel nálam nem jött elő a fenti hiba én inkább valami frissítésre gyanakszom.
Szerintem enged meg legközelebb hogy frissítse a megfelelő verzióra. :)
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#5 vasutas69

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 26. 17:11 PM

Dátum: Black Bird

Dátum: vasutas69

Eredetileg XP-t telepítettem több éve. Ez a jelenség kb. 2 hete jelentkezett.

Érdekes pedig akár hány xp-t raktam fel nálam nem jött elő a fenti hiba én inkább valami frissítésre gyanakszom.
Szerintem enged meg legközelebb hogy frissítse a megfelelő verzióra. :)

OK! Köszi a segítséget!

#6 Viktorio

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 236 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 29. 06:31 AM

Én azt javasolnám tegyél fel valamilyen startup managert pl ezt: http://static.lhp.hu...oltokozpont.hu/ ... tup242.exe , de a gugli a legjobb barátod ebben is :D és ott nézd meg mi akar elindulni ami nem oda illik.
AMD Phenom BE 2 X4(3100MHz), Gigabyt GA-MA790X-UD4,OCZ Reaper HPC Edition PC2-9600 1200 Mhz DDR2 4x1, Sapphire 4850, Os:WinVISTA

#7 vasutas69

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 29. 22:09 PM

Dátum: Viktorio

Én azt javasolnám tegyél fel valamilyen startup managert pl ezt: http://static.lhp.hu...oltokozpont.hu/ ... tup242.exe , de a gugli a legjobb barátod ebben is :D és ott nézd meg mi akar elindulni ami nem oda illik.
Köszi! Megpróbálom.

#8 vasutas69

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. October 02. 07:16 AM

Dátum: vasutas69

Dátum: Viktorio

Én azt javasolnám tegyél fel valamilyen startup managert pl ezt: http://static.lhp.hu...oltokozpont.hu/ ... tup242.exe , de a gugli a legjobb barátod ebben is :D és ott nézd meg mi akar elindulni ami nem oda illik.
Köszi! Megpróbálom.

Sajnos továbbra is rejtély maradt, a startup manager nem mutatott semmi rendkívülit.





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó