Ugrás a tartalomhoz


Internet Explorer ikon


3 válasz érkezett a témában

#1 tbalint3

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 26. 17:44 PM

Sziasztok.
Az lenne a problémám, hogy Windows XP újratelepítés után amikor az SP3 és driverek után telepítem fel az Internet Explorer 7-et, akkor a következő érdekes ikon problémát veszem észre (lásd: mellékelt kép), ez akkor történik amikor elmentek egy weblapot mht kiterjesztéssel.
Kérlek segítsetek mert nagyon zavar, a válaszokat előre is köszönöm.Csatolt kép: MHT_ikon_hiba.JPG

#2 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 27. 00:23 AM

Dátum: tbalint3

Sziasztok.
Az lenne a problémám, hogy Windows XP újratelepítés után amikor az SP3 és driverek után telepítem fel az Internet Explorer 7-et, akkor a következő érdekes ikon problémát veszem észre (lásd: mellékelt kép), ez akkor történik amikor elmentek egy weblapot mht kiterjesztéssel.
Kérlek segítsetek mert nagyon zavar, a válaszokat előre is köszönöm.[attachment=0]MHT_ikon_hiba.JPG[/attachment]

Csináld azt hogy a html fájlra jobb kat Társítás és kiválasztod a listában az Internet explorert vagy másik lehetőség tulajdonságok és ahol írja hogy mivel jelenítse meg van egy gomb asszem alkalmazás hozzárendelése és ott kiválasztod az internet explorert és akkor mindig az internet explorer ikonja lesz a html fájloknál. Ilyen egyszerű az egész:D
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#3 tbalint3

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 27. 12:43 PM

Sikerült átállítani az ikonját úgy, hogy a vezérlőpultban a mappa beállítások fájltípusok fülön kiválasztottam a az mhtml fájltípust és kicseréltem az ikonját.

#4 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 27. 13:14 PM

Dátum: tbalint3

Sikerült átállítani az ikonját úgy, hogy a vezérlőpultban a mappa beállítások fájltípusok fülön kiválasztottam a az mhtml fájltípust és kicseréltem az ikonját.

Ez is egy jó megoldás egyébként amit írtál ez még rövidebb is mint amit én írtam megoldást.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó