Ugrás a tartalomhoz


Xbox 360 HDD partícionálás és HDD másolása Windows alatt...?


2 válasz érkezett a témában

#1 Maralin

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. April 24. 09:16 AM

Sziasztok! Nem tudom tudna-e valaki segíteni nekem abban,hogyan tudom elérni, hogy a Windows Vista lássa a FATX partíciót az Xbox360 merevlemezén? Annak sikerült külfödi oldalakon utánajárnom, hogy hogyan lehet egy üres 2,5".-os notebook HDD.-t előkészíteni az Xbox360 konzolon történő használatra. Valamint, hogy a meglévő HDD.-ről sikerült egy lemeztükörkép fájlt készítenem egy DOS alatt futó kis alaklmazással. A következő lépés lenne a Windows alatt működő "Xplorer360_extreme2" program segítségével lementeni a merevlemez komplett tartalmát ((én még itt tartok...))de sajnos mivel a Windows nem látja a partíciót, így a következő hibaüzenetet kapom:" Could not find a FATX drive to open! "Tehát valahogyan el kéne odáig jutnom, hogy lássa a Windows a fájl rendszert a HDD.-n! Kérlek benneteket, ha bármi ötletetek - tippetek - javaslatotok van írjatok! Köszönettel: Marika

#2 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. April 24. 15:35 PM

Én arra gyanakszom hogy a fatx drivert kéne felrakni a fatx ha jól tudom a fat32-es fájlrendszer megbütykölt változata amit a microsoft az xbox számára fejlesztett ki.
Goggle találata a fatx to open problémádra:
http://www.google.hu...rch?hl=hu&q=fat ... =1&oq=fatx

UHU alatt asszem volt valamilyen progi ami xboxos isokat tudot kibontani meg tudtad vele módosítani is csak nem jut eszembe a program neve.De gondolom neked meg nem ilyen cucc kellene.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#3 Maralin

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. April 25. 06:29 AM

En arra gyanakszom hogy a FATX drivert kéne felrakni a FATX ha jól tudom a fat32-es fájlrendszer megbütykölt változata amit a microsoft az xbox számára fejlesztett ki.
Goggle találata a fatx to open problémádra:
http://www.google.hu...rch?hl=hu&q=fat ... =1&oq=fatx

Nagyon szépen köszönöm a linkeket! Azt hiszem találtam közöttük valamit (Xport360) ami szerintem megoldja a gondomat. Pár napon belül meg lesz az új HDD és formázás után ki fogom próbálni, hogy működik-e a "másolás" ezzel a programmal... Üdv.: Marika





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó