Ugrás a tartalomhoz


Kép hiba


27 válasz érkezett a témában

#21 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. April 12. 21:26 PM

Nem hátha, ha normálisan használtátok, akkor ne hagyd annyiban, ki kell cserélniük :D

#22 csontos

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 177 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. April 12. 22:54 PM

male said:

Nem hátha, ha normálisan használtátok, akkor ne hagyd annyiban, ki kell cserélniük :D
Tudtommal rendesen használtam, mondjuk azt hittem letörtem róla vmit, de mégse, mert kiderült hogy az az alaplaphoz tartozott.
És akkor meg van rá az esélyem, hogy teljesen új 8800 GTS-t kapjak ?

#23 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. April 12. 23:39 PM

Az sem baj, ha a kártyáról törted, csak ne vegyék észre :D

#24 x_NoEl_x

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. April 13. 11:14 AM

Sziasztok!!

Szerintem Nekem Vertical Sync problémám van. Ami azt jelentené, hogy mikor filmet, játékot, vagy a Vistát indítom el, akkor bekockásodik a kép teljesen.. Frissítettem a BIOS-át, de ennek ellenére sem lett jó Ezért gyanakszom, hogy V-sync baj lesz. Volt aki azt mondta, hogy más baj lehet, de szerintem ez a baj. Tudnátok segíteni, hogy lehet javítani, vagy mit kellene csinálni vele.
Gigabite Nvidia Geeforce 8600GT-ről van szó és nem szeretném mégy cserélni ha nem musszáj..

#25 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. April 13. 12:00 PM

Ha jól értem mire gondolsz, akkor szerintem ennyitől nem kéne bekockásodnia, és bootolás közben 60Hz a képfrissítési frekvencia, tehát ezt sem tartom túl valószínűnek. Milyen monitor és mennyi idős? "Sok időre" kockásodik be vagy csak 1-2 pillanatra?

#26 alc

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. July 11. 18:24 PM

Üdv!
Gondoltam megkérdezem itt is:
Tegnap este óta ez a gyönyörűség fogad:
Posted Image

Előzmény:
Win7, Leadtek GF8600GT videókártya, s-videó kimeneten össze volt kötve egy kis 7"-os lcd tv-vel. Szépen működött is eddig (a tv volt a kiterjesztett képernyő). Este gondoltam rákötöm inkább a nagy tv-re. Rá is kötöttem, gép bekapcsolás után viszont a fenti kép fogadott. Ha nincs fent az nvidia drivere akkor jó a kép, csak éppen semmiféle 3d cuccos nem indul el.
Feltettem az egyik üres winyóra az xp-t, de ott is driver telepítés után megjelentek a zöld kis négyzetek. Már mindent kipróbáltam, többféle driver, registry tisztogatás, frekvencia állítgatás, nvidia vezérlőpultban mindent ki-be kapcsolgattam.
Azóta egyik tv-re se tudom kitenni, a monitor meg ilyen gyönyörűen néz ki.
Gondolom meghalt a kártya.

Semmit nem lehet csinálni már vele? Garancia nincs már rá.
Esetleg ha veszek mellé még egy kártyát, ez másodlagosként használható PhysX-hez?
Vagy nem éri meg ezzel szórakoznom, és inkább kuka?

ui: Érdekes hogy a print screenen is mutatja a hibát, viszont régebbi drivernél ugyanúgy nem jó a kép, de ha print screent nyomok ott mégsem mutatja a hibát.
Ventilátor van a kártyán, soha nem is láttam hogy túlmelegedne. Alapjáraton olyan 48 fok körül szokott lenni.

#27 taxi176

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. July 13. 08:53 AM

Szia!

Én is hasonló cipőben jártam szintén GF 8600-os kártyával.
Végig csináltam ezt a procedúrát mint te sőt én egy újratelepítést is csináltam. De semmi változás nem történt. Szerencsémre még garanciás volt és ki cserélték. Valószínű, hogy ram hiba.
Szerintem ruházz be egy új kártyára de ne 8-as szériára.

#28 alc

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. July 13. 12:26 PM

Úgy néz ki lehet hogy mégis lesz rá garancia. Délután eldől.
De már rendeltem egy Gainward GTX260 896MB GS-t. 43.000-ért.

Legjobb lenne ha a régi kártyát meg, ha garanciális becserélnék valami másra. (winyó,stb.)
De szerintem eladás lesz a vége. Vagy megy a szekrény mélyére. Esetleg összedobok belőle egy HTPC-t majd valamikor.





2 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó