Ugrás a tartalomhoz


Befagy a kép


13 válasz érkezett a témában

#1 csontos

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 177 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 21. 22:01 PM

Sziasztok!
Egy olyan problámám van mostanság, hogy online játék közben ( CoD2 CoD4 CoDWAW ) beáll a kép 4-5 másodperce, és elég idegesítő még már azt látom, hogy lelőttek :wink: Igazáből nem csak online fordul ez elő, singlében is, de ott nem ilyen gyakran.

#2 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 22. 09:59 AM

Dátum: csontos

Sziasztok!
Egy olyan problámám van mostanság, hogy online játék közben ( CoD2 CoD4 CoDWAW ) beáll a kép 4-5 másodperce, és elég idegesítő még már azt látom, hogy lelőttek :wink: Igazáből nem csak online fordul ez elő, singlében is, de ott nem ilyen gyakran.

Oprendszer vista vagy xp milyen SP van rajta alaplapi driverek frissítve van -e a Directx-ből is melyik van fenn rooteren vagy anélkül mész ki a netre?Esetleg a vírus kergető meg a tűzfal milyen beállításokkal használod.És milyen vason használod mert nem írtad le.Na vissza a témához a játékban a multis résznél mekkora a pinged mert lehet hogy lagol a játék néha a fenti hiba leírás alapján vagy a hálózat szarakszik ha rooteren vagy adsl modemen mész ki a netre akkor az adsl modem típusát vagy a rooter típusát is írd le.Ha van további info ezzel kapcsolatban akkor írd le.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#3 csontos

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 177 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 22. 13:45 PM

Windows XP SP3-mat használok, magyar szerveren 20 - 25 ping, külföldin ( német, holland, brit ) 40-50. Igen, routerem van, és nem ez a főgép.
Minden driver a legfrisseb, a gépem pedig egy amd 4200+ 2,2 ghz, 1 gb ram és egy 8800 GTS 320 MB
Régen nem volt ilyen.
A VGA-m hőfoka meg 64 - 65 fok átlagosan, ez jó ?

#4 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 22. 13:57 PM

A CPU, alaplap is hűtés rendben van?

#5 csontos

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 177 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 22. 13:58 PM

Dátum: Bootor

A CPU hűtés rendben van?
Igen, előbb néztük meg, rendesen működik.

#6 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 22. 14:04 PM

Dátum: csontos

Windows XP SP3-mat használok, magyar szerveren 20 - 25 ping, külföldin ( német, holland, brit ) 40-50. Igen, routerem van, és nem ez a főgép.
Minden driver a legfrisseb, a gépem pedig egy amd 4200+ 2,2 ghz, 1 gb ram és egy 8800 GTS 320 MB
Régen nem volt ilyen.
A VGA-m hőfoka meg 64 - 65 fok átlagosan, ez jó ?

az még langyosnak számít. esetleg még megnézhetnéd a memot is memtest86+-al a fenti játékok javításai fenn vannak vagy ahogy a cd-dvd-n kijött tehát gyári állapot mert lehet hogy ez is okozhatja az ideiglenes képfagyásokat.A javításokban általában ilyen dolgokat is javítanak a ping alapján kicsit lagol a játék de nem olyan vészesen.A háló kártyád típusa az milyen vezérlőpultban az eszközkezelőkben megtudod nézni a hálókártya típusát. mert egyes háló kártyákkal szokott probléma lenni windows alatt de ez nagyon ritka.Esetleg a vgat hűtését majd esetleg nézd meg szigorúan kikapcsolt gép mellett hogy jól van-e rajta vagyis teljesen jól van felfogatva a helyére és a pasztát is ellenőrizd hogy nem száradt-e ki a hűtő alol.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#7 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 22. 14:20 PM

Van elég szabad memória? Merevlemezen szabadhely, töredezettségmentesítés, lapozófájl méret? Esetleg antivírus program ellenőrizget közben?

#8 csontos

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 177 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 22. 14:26 PM

Dátum: Bootor

Van elég szabad memória? Merevlemezen szabadhely, töredezettségmentesítés, lapozófájl méret? Esetleg antivírus program ellenőrizget közben?
Hát nem tudomm, 1 giga van benne, elvileg a felát használja fel, merevlmezen bőven 300 gigás és max 100 giga van rajta, töredezettségmentesítést 2-3 naponta szoktam csinálni, a lapozófájlt azt nem tudom mi az, AVG vírusírtót használok, meg egy spybot search and destroyt, az sztem fut közben.

#9 csontos

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 177 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 22. 14:29 PM

Most kitakaírottam teljesen a gépet, játszottam most egy félórát, és ezalatt nem jelentkezett ez a hiba.

#10 csontos

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 177 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 22. 15:02 PM

Hát sajnos ugyanúgy csinálja...
Nem értem, hagyom inkább az egészet, nem játszok.
Majd veszek nyáron új gépet, jobb hűtővel, mert így csak felidegesít.

#11 Thibczy

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 73 Hozzászólás:
  • HelyGyőr

Elküldve: 2009. March 22. 16:55 PM

Befagyás nálam is van.

Én legújabban a Windows 7-et használom (build 7000), két hétig semmi gond aztán sokszor minden apró mozdulatra lefagyott a gépem. (Vistán is)

De nem "normális" módon. A képernyő nem fehéredik el, csak annyit lehet észrevenni, ha mozgatom az egeret, akkor nem mozdul a képen, semmilyen billentyűre nem reagál (Pl: CRTL+ALT+DEL; WIN gomb;). Csak a kézi újraindítás használ.

Kihúztam a Floppy meghajtót az segített a dolgon, de ha túl sok IE ablakot nyitok meg egyszerre, vagy a keresőbe túl gyorsan írok be valamit szintén csinálja. Vistáról nincs sok információm, de ott is kb. ezekért csinálja.

Mit csináljak?

#12 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 22. 17:23 PM

Írd le milyen géped van és milyen használat közben történnek ezek a jelenségek.

#13 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 22. 17:28 PM

Lehet a BIOS beállításokat is át kellene nézni. :idea:

#14 Thibczy

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 73 Hozzászólás:
  • HelyGyőr

Elküldve: 2009. April 13. 16:47 PM

Ja azt elfelejtettem akkor írni, hogy vettem egy új videokártyát (ASUS AH 3450). A tápegység 350W. Ez nem lehet, hogy kicsi?





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó