Ugrás a tartalomhoz


Vírusírtó teszt


39 válasz érkezett a témában

#1 manó

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 88 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 02. 06:18 AM

Sziasztok!Abban kérném a segítségeteket honnan tudnék beszerezni úgy vírust,hogy azt tesztelni tudjam egy gépen lévő vírus irtóval.Lefordítva,azt szeretném ,hogy a vírus egy zárt fájlban legyen pl-1 mega és azt a másik gépre át tudjam rakni pendrájval.Főleg trójait szeretnék ,ha ez megoldható?Előre is köszi!

#2 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 02. 09:47 AM

Dátum: manó

Sziasztok!Abban kérném a segítségeteket honnan tudnék beszerezni úgy vírust,hogy azt tesztelni tudjam egy gépen lévő vírus irtóval.Lefordítva,azt szeretném ,hogy a vírus egy zárt fájlban legyen pl-1 mega és azt a másik gépre át tudjam rakni pendrájval.Főleg trójait szeretnék ,ha ez megoldható?Előre is köszi!

Pár vírus gyűjteményt innen is letudsz szedni: http://www.freeweb.h.../hack/virus.htm
Pár program a vírus becsomagolásához a programokba:http://www.freeweb.hu/dviper/hack/filefert.htm
Pár trójai programot letudsz szedni innen: http://www.freeweb.h...k/trojanprg.htm
Régi de nagyon hasznos leírások vannak az oldalon: http://dviper.fw.hu/
Pár trójai programot a fenti oldalon is le tudsz szedni.
Szerintem a virtuális gép is nagyon jó erre a célra és így nem kell pendriveot se kell mindig vinned.
Ha megkérdezhetem pontosan miért a trójaiak érdekelnek?:)Az oldalon a hack menüpontban a trójaiakat a Trojans résznél találod letöltési linkel és leírással együtt.De belinkeltem neked pár program elérhetőségét.Ez nem az összes mert a Google keresőbbe írva a Trojans donwload kulcsszóra elég sok helyet találhatsz ahol trójaiakat tudsz leszedni:D
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#3 Valentino21

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 03. 02:24 AM

engem nagyon érdekelne egy antivirus 2009, elég kellemetlen a dolog, nem kicsit idegesitő. Sajnos még nem volt hozzá szerencsém! Olvastam egy topikban hogy akár 2 napig is el lehet vele szenvedni. Én azomban szivesen megbirkóznék vele élesben : )

#4 Valentino21

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 03. 02:33 AM

amugy a védelem tesztelésre ez az oldal is alkamas, folyamatosan frissülő virusokkal van teli :)

VÍRUS VESZÉLY!
http://www.malwaredomainlist.com/mdl.php

Csak óvatósan!

#5 manó

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 88 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 03. 04:33 AM

Ezer köszönet a segítségért!A trójaiak pedig azért érdekelnek főleg mert olyan vírus irtót tesztelnék ami főleg erre van kategorizálva.

#6 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 03. 20:07 PM

okok jó tesztelést ha gondolod a teszt eredményeket megoszthatnád velünk a fórumban is hogy mire jutottál vele.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#7 Viktorio

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 236 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 03. 21:46 PM

én sajna nem tudom tesztelni ugyanis még csak letölteni se engedi az internet securitym :)
AMD Phenom BE 2 X4(3100MHz), Gigabyt GA-MA790X-UD4,OCZ Reaper HPC Edition PC2-9600 1200 Mhz DDR2 4x1, Sapphire 4850, Os:WinVISTA

#8 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 03. 21:53 PM

Dátum: Viktorio

én sajna nem tudom tesztelni ugyanis még csak letölteni se engedi az internet securitym :)
Addig jó, amíg le sem engedi tölteni. Nálam a Firefox és az Avast is szólt, hogy ezt nem kéne csinálnom.
kép

#9 Viktorio

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 236 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 03. 22:29 PM

Dátum: tomyboy2

Dátum: Viktorio

én sajna nem tudom tesztelni ugyanis még csak letölteni se engedi az internet securitym :D
Addig jó, amíg le sem engedi tölteni. Nálam a Firefox és az Avast is szólt, hogy ezt nem kéne csinálnom.

na igen én is csak poénnak szántam ezt az én sajna nem tudom letölteni szöveget, ott kezdődenk a gondok ha egyáltalán le tudod szedni őket mert akkor gyorsan cseréld le a biztonsági szoftveredet :)
AMD Phenom BE 2 X4(3100MHz), Gigabyt GA-MA790X-UD4,OCZ Reaper HPC Edition PC2-9600 1200 Mhz DDR2 4x1, Sapphire 4850, Os:WinVISTA

#10 Ateszka

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 28 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 04. 10:28 AM

Nekem alapból az IE8, még az oldalakat sem engedi behozni... :)

#11 Viktorio

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 236 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 04. 17:40 PM

Dátum: Ateszka

Nekem alapból az IE8, még az oldalakat sem engedi behozni... :)

Tényleg és milyen oldalakat nem enged megnézni? :D
AMD Phenom BE 2 X4(3100MHz), Gigabyt GA-MA790X-UD4,OCZ Reaper HPC Edition PC2-9600 1200 Mhz DDR2 4x1, Sapphire 4850, Os:WinVISTA

#12 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 06. 18:02 PM

Dátum: Valentino21

amugy a védelem tesztelésre ez az oldal is alkamas, folyamatosan frissülő virusokkal van teli :)

VÍRUS VESZÉLY!
http://www.malwaredomainlist.com/mdl.php

Csak óvatósan!

Én nekem megjeleníti az oldalt linux alatt:)
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#13 Viktorio

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 236 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 06. 19:20 PM

vírusokkal van tele az oldal ?? ezt kötve hiszem :)
AMD Phenom BE 2 X4(3100MHz), Gigabyt GA-MA790X-UD4,OCZ Reaper HPC Edition PC2-9600 1200 Mhz DDR2 4x1, Sapphire 4850, Os:WinVISTA

#14 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 06. 19:42 PM

Dátum: Viktorio

vírusokkal van tele az oldal ?? ezt kötve hiszem :D
Na akkor felmész az oldalra, az IP oszlopban kijelölöd az ip címek valamelyikét, és voálá már meg is van a baj feltéve, ha nincs fent a vírusírtó. Bár sok cím nem működik, ez tény. :D
kép

#15 Viktorio

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 236 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 06. 21:50 PM

Dátum: tomyboy2

Dátum: Viktorio

vírusokkal van tele az oldal ?? ezt kötve hiszem :D
Na akkor felmész az oldalra, az IP oszlopban kijelölöd az ip címek valamelyikét, és voálá már meg is van a baj feltéve, ha nincs fent a vírusírtó. Bár sok cím nem működik, ez tény. :D

na igen nekem még egyik se ment csak ezért kérdeztem ezek igazából nem is oldalak...
AMD Phenom BE 2 X4(3100MHz), Gigabyt GA-MA790X-UD4,OCZ Reaper HPC Edition PC2-9600 1200 Mhz DDR2 4x1, Sapphire 4850, Os:WinVISTA

#16 Vendég_FSzabolcs_*

  • Vendégek

Elküldve: 2009. May 09. 10:19 AM

Dátum: Valentino21

amugy a védelem tesztelésre ez az oldal is alkamas, folyamatosan frissülő virusokkal van teli ;-)

VÍRUS VESZÉLY!
http://www.malwaredomainlist.com/mdl.php

AVG Linkscanner pipával jelöli ezt az oldalt vagyis szerinte nem "fertőző"..
Akkor nem jó semmire sem az AVG Anti-Virus Free vagy micsoda?? :D

#17 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 09. 10:32 AM

Dátum: FSzabolcs

Dátum: Valentino21

amugy a védelem tesztelésre ez az oldal is alkamas, folyamatosan frissülő virusokkal van teli ;-)

VÍRUS VESZÉLY!
http://www.malwaredomainlist.com/mdl.php

AVG Linkscanner pipával jelöli ezt az oldalt vagyis szerinte nem "fertőző"..
Akkor nem jó semmire sem az AVG Anti-Virus Free vagy micsoda?? :D

Azért nem jelzi mert csak az oldalak ip címei vannak megadva semmilyen átirányítást nem csinál ezért nem is tudod onnan leszedni a vírusokat. Az AVG meg nagyon jó az ingyenes is. Ez a helyes működése ha az adott oldalon nem talál vírust.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#18 Vendég_FSzabolcs_*

  • Vendégek

Elküldve: 2009. May 09. 10:39 AM

Dátum: Black Bird

Dátum: FSzabolcs

Dátum: Valentino21

amugy a védelem tesztelésre ez az oldal is alkamas, folyamatosan frissülő virusokkal van teli :D

VÍRUS VESZÉLY!
http://www.malwaredomainlist.com/mdl.php

AVG Linkscanner pipával jelöli ezt az oldalt vagyis szerinte nem "fertőző"..
Akkor nem jó semmire sem az AVG Anti-Virus Free vagy micsoda?? :D

Azért nem jelzi mert csak az oldalak ip címei vannak megadva semmilyen átirányítást nem csinál ezért nem is tudod onnan leszedni a vírusokat. Az AVG meg nagyon jó az ingyenes is. Ez a helyes működése ha az adott oldalon nem talál vírust.

Köszi az infót..

Ennél a topiknál:

viewtopic.php?f=3&t=280&st=0&sk=t&sd=a&start=20

én voltam az utolsó hozzászóló..(az oldal alján van a kérdésem AVG-vel kapcsolatban),nem tudom láttad-e de nem tudnál rá valami megoldást??

Thx. ;-)

#19 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. June 30. 22:23 PM

Sziasztok!

Ismeri valaki ezt a vírust: Win32:Sality
A haverom gépén van fent (xp prof), és csak annyit vettem észre, hogy igencsak lefagyasztja a gépet, valamint ha fel akarom rakni az Avastot, akkor a telepítő minden további nélkül kilép, és a feladatkezelőt sem lehet elindítani mert "a rendszergazda letiltotta". Onnan tudom, hogy milyen vírus van fent, hogy a pendrive-mat bedugtam és rátett egy autorun.ini-t, meg egy rbob.pif-et, de mivel Windows 7-et használom, ezért nem futott le. Amúgy a gépemen lévő Avast felismerte. Akinek fent volt ez a vírus, az elmondaná, hogy hogyan távolította el?
kép

#20 Viktorio

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 236 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. July 01. 07:14 AM

nekem ezt dobta ki gugli hátha ez lekapja: http://www.softpedia.../progDownload/W ... 05925.html

vagy ez: http://www.avg.hu/in...e=removal-tools

Dátum: tomyboy2

Sziasztok!

Ismeri valaki ezt a vírust: Win32:Sality
A haverom gépén van fent (xp prof), és csak annyit vettem észre, hogy igencsak lefagyasztja a gépet, valamint ha fel akarom rakni az Avastot, akkor a telepítő minden további nélkül kilép, és a feladatkezelőt sem lehet elindítani mert "a rendszergazda letiltotta". Onnan tudom, hogy milyen vírus van fent, hogy a pendrive-mat bedugtam és rátett egy autorun.ini-t, meg egy rbob.pif-et, de mivel Windows 7-et használom, ezért nem futott le. Amúgy a gépemen lévő Avast felismerte. Akinek fent volt ez a vírus, az elmondaná, hogy hogyan távolította el?

AMD Phenom BE 2 X4(3100MHz), Gigabyt GA-MA790X-UD4,OCZ Reaper HPC Edition PC2-9600 1200 Mhz DDR2 4x1, Sapphire 4850, Os:WinVISTA





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó