Ugrás a tartalomhoz


Windows Regisztráció


5 válasz érkezett a témában

#1 BigVogel

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. February 13. 14:16 PM

Sziasztok!
Aregisztrációs fájlok megnyitásakor azt írja ki, hogy " Az adatbázis szerkesztését a rendszergazda letiltotta."
Tudnátok sgíteni, hogy hol engedélyezhetném ezt?

#2 djrobaa

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 151 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. February 13. 14:48 PM

Hello.

Nekem ilyet akkor csinált mikor bejött egy trojai progi, és letiltotta a registry hozzáférésem. Probálj egy kémprogram keresőt lefuttatni.
My Computer: Asus M3N-Ht Deluxe/HDMI; AMD Phenom II X4 940 Black Edition; 2*2Gb OCZ Platinum DDR-2 1066Mhz AMD Edition; Zotac Geforce GTX 260 192sp 896MB; Samsung DVD-RAM; Samsung 700 GB HDD; Corsair PSU-520HX; Raidmax Smilodon házikó...

#3 BigVogel

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. February 13. 16:49 PM

Köszi!
Ez tényleg bejött.

#4 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. February 13. 17:09 PM

Dátum: BigVogel

Sziasztok!
Aregisztrációs fájlok megnyitásakor azt írja ki, hogy " Az adatbázis szerkesztését a rendszergazda letiltotta."
Tudnátok sgíteni, hogy hol engedélyezhetném ezt?

Ahogy a többiek is írták célszerű lenne lefuttatnod egy vírus trójai meg nem árt ha egy rootkit szaglászóval is átnézni a gépet otthoni vagy céges gépről van-e szó ha megkérdezhetem?Nekem az a gyanúm hogy a regedit32.exe-t nem tudod megnyitni ideiglenes megoldás ha a futtatás másként segítségével rendszergazdává válsz és úgy próbálod meg.
Így egyenlőre csak ennyit tudok segíteni.Esetleg a tachnetet érdemes megnézni ez ügyben mert ott ilyen jellegű dolgok is vannak.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#5 Riccardo_G

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 344 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. February 13. 17:36 PM

jaja! mindenképp kell teljes rendszervizsgálat akár több keresővel is! ha az sem, segít a technet :) ott biztos adnak valami fasza választ!

#6 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. February 14. 13:28 PM

Dátum: Riccardo_G

jaja! mindenképp kell teljes rendszervizsgálat akár több keresővel is! ha az sem, segít a technet :) ott biztos adnak valami fasza választ!
én a rendszer vizsgálatnak egy bart pe cd-vel esnék neki.Úgy fix hogy a vírusok trójaik meg rootkitek meg ezek nyomtalanul letakaríthatóak lesznek.
Ha emlékeim nem csalnak avg-hez van bart pe plugin de szerintem a nagy neves vírus irtókhoz is elérhető. Egy próbát megér a használata.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó