Ugrás a tartalomhoz


Gears of War


7 válasz érkezett a témában

#1 tomboy013

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. February 03. 19:41 PM

Hali!

Elkezdtem játszani a Gears of Warral és a 4. epizódnál tartottam egyszer folytatni szerettem volna de nincsenek meg a mentések... Tud valaki erre valami orvosságot? Jó ez a játék de ha ez egy állandó jellegű hiba többet nem kezdem el az tutti...

#2 gunit88

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. February 03. 22:48 PM

http://www.cheathapp...le.asp?id=23548
Ezt találtam próbáld ki :roll:

#3 tomboy013

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. February 04. 17:35 PM

Hát hallod pontosan ezt találtam mert énis keresgéltem ám :( de azért kössz szépen.

#4 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. February 05. 16:17 PM

Dátum: tomboy013

Hali!

Elkezdtem játszani a Gears of Warral és a 4. epizódnál tartottam egyszer folytatni szerettem volna de nincsenek meg a mentések... Tud valaki erre valami orvosságot? Jó ez a játék de ha ez egy állandó jellegű hiba többet nem kezdem el az tutti...

Szia!
Az alapjáték van fenn gyári állapotban és úgy jelentkezik ez a probléma vagy felraktad a javításokat a játékhoz és ,még így is fenn áll a fenti hibajelenség?Esetleg nem tudom hogy a játékban van e ilyen lehetőség az automatikus mentés bekapcsolására a játék kézikönyve mit ír róla hogy van-e ilyen funkció a játékban és azt hogy lehet bekapcsolni.A dvd nem sérült meg amin a játék van?Bocs ha nagyon hülyeségeket kérdezek mert a fenti játéknak csak az előzetesét láttam a demo verziójával meg nem játszottam.Csak pár lehetséges dolog amit elsősorban megnéznék.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#5 tomboy013

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. February 08. 13:12 PM

Már eléggé utánajártam a dolgoknak és olvastam hogy sok embernek van vele problémája. Annak is akinek eredeti meg annak is akinek nem. Javításokat nem raktam még fel hozzá. De amúgy érdekes módon elvesztek a mentések és ugyebár ha chaptert akartam külön indítani akkor is csak az elejétől lehetett kezdeni de aztán észrevettem hogy az 5.-et is el lehet kezdeni!!! Nekem valahol a 4. végénél mentek el a mentések így elkezdtem az 5.-et és egyhuzamba végigtoltam, szóval csak egy két pályát nem játszottam végig de majd ha lesz megoldás a mentési problémára elkezdem szépen előlről.

#6 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. February 08. 17:48 PM

Dátum: tomboy013

Már eléggé utánajártam a dolgoknak és olvastam hogy sok embernek van vele problémája. Annak is akinek eredeti meg annak is akinek nem. Javításokat nem raktam még fel hozzá. De amúgy érdekes módon elvesztek a mentések és ugyebár ha chaptert akartam külön indítani akkor is csak az elejétől lehetett kezdeni de aztán észrevettem hogy az 5.-et is el lehet kezdeni!!! Nekem valahol a 4. végénél mentek el a mentések így elkezdtem az 5.-et és egyhuzamba végigtoltam, szóval csak egy két pályát nem játszottam végig de majd ha lesz megoldás a mentési problémára elkezdem szépen előlről.

Ideiglenesen azt tudom tanácsolni hogy kézzel mentsd le a mentéseket miután végig vittél egy pályát vagy küldetést.Most ennél jobb ötletem most nincsen.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#7 tomboy013

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. February 08. 19:49 PM

ok. kössz a segítségeket ha esetleg valahol belebotlanátok a neten valami hírre ezzel kapcsolatban írhattok :lol:

#8 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. February 14. 12:28 PM

Dátum: tomboy013

ok. kössz a segítségeket ha esetleg valahol belebotlanátok a neten valami hírre ezzel kapcsolatban írhattok :)

Na szóval ránéztem a problémára és a különböző fórumokban meg azt írják hogy nem lehet menteni már mint a konzolos verziókon. Szerintem azért érdemes lenne felrakni a javítást rá. Ha meg nem nagyon foglalkoznak ezzel a problémával én azt a játékokat író szoftver cégeket elkerülném jó messzire.Ennél még a lego is jobb mert ha nem úgy akartad megcsinálni akkor vissza térhetsz az eredetihez is akár.Természetesen ezt párhuzamba állítva kell érteni.Nem véletlenül szeretik az id-t meg az epicet:) mert úgy hackelheted szét a régi meg részben az új játékaikat ahogy neked kedved tartja.
De leginkább meg azért mert a fenti cégek által gyártott játékoknak van natív linuxos telepítőjük is.De ez nagyon off. :)
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó