Ugrás a tartalomhoz


Office 2007 konfigurálása hiba


25 válasz érkezett a témában

#21 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 20. 18:18 PM

Dátum: Piszi

Dátum: Black Bird

én arra gyanakszóm hogy office specifikus lesz open office3-ból van windowsos változat is ha nem szeretnél ubuntut felrakni emiatt akkor használd az open office3.0 windowsos változatát.szerintem próbáld meg azt hogy újrarakod az office2007-et és nem új telepítést kérsz hanem egy javító telepítést hátha megoldj a problémádat.szerintem max az office fog összeomlani de én nem kisérleteznék ezzel mert lehet hogy ettől még rosszabb lesz én azt tanácsolnám néz körül a technet portálon mert szokott lenni ott ilyen esetekre is megoldás.

Ohh.. a körülnézésen már túl vagyok. Egy olyan megoldás van ami elvileg megoldja de azzal meg még a jó atya úristennek is hozzáférést engedélyeznék a gépemhez mert olyan szinten mindenki számára elérhetővé teszi a registry-t, hogy öröm nézni.
Ja és kb. 3szor telepítettem újra az office-t. Ok simán megoldás, ha áttérek linuxra vagy openoffice-ra de akkor a win meg az office kidobott pénz volt.

használhatod az open office3 windowsos verzióját is.
A windowsos verziót innen tudod leszedni működik vista alatt is.
http://ftp.fsf.hu/Op...fice.org_hu/3.0 ... FSF.hu.exe
Így nem is kell linuxot felraknod.
Ha meg nem tetszik vagy használhatatlan számodra akkor max leszeded.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#22 Piszi

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 53 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 20. 18:42 PM

Dátum: tomyboy2

Nem tudom, hogy ajánlották-e de, először töröld le az Office-t, utána rakd fel a CCleaner-t (ez egy regisztrációs, és lemez karbantartó program), futtasd le, majd az összes regisztrációs hibát javítsd ki. Egy restart, majd rakd fel az Office-t. Kiváncsi leszek az eredményre. :wink:

:D próbáltam, most leszedtem a wise reg cleanert az egy kicsit jobban rá van állva a registryre majd kipróbálom azt, hogy törlöm, ccleaner futtat restart, wise regcleaner futatt restart és még egyszer lefuttatom mindkettőt, hátha találnak valamit és ha nem akkor office install.
Asrock P55 PRO, Intel i5 650, 4GB-1600/DDR3, AMD HD6790 1GB-DDR5, Corsair 420W, Arctic Alpine Pro, 2TB WD, ...

#23 Piszi

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 53 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 20. 18:48 PM

Ismerem az openoffice-t nővérem céges laptopján az van, mert sokba került volna még egy office-t venni és mivel nem milliós a vállalkozása így maradt az openoffice.
Egyébként nem rossz csak mondom én az MS office-ba fektetett pénzt sajnálnám bár már inkább azt sajnálom, hogy pénzt adtam ki érte, le kellett volna tölteni valami warez oldalról. Az egyik itteni hozzászólás után beírtam a google-be, hogy office 2007 portable és az első 5 találat között egy warez oldalt dobott ki. vicces :wink:
Asrock P55 PRO, Intel i5 650, 4GB-1600/DDR3, AMD HD6790 1GB-DDR5, Corsair 420W, Arctic Alpine Pro, 2TB WD, ...

#24 Piszi

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 53 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 22. 17:12 PM

Nah asszem megtaláltam a hiba a forrását. De mielött bármit is csinálnék please valaki akinek vista + office 2007 van installálva tegye már meg nekem, hogy megnézi a regedit-ben, hogy a HKEY_CLASSES_ROOT -ra milyen engedélyek vannak érvényesítve és milyen beállítással. Nekem jelenleg egy engedély van az is a "Mindenki" és az is "csak ez a kulcs" beállítással míg ezzel szemben, ha minden igaz ott nem ennek kéne lennie, hanem "SYSTEM", "KORLÁTOZOTT", "RENDSZERGAZDÁK", "FELHASZNÁLÓNÉV" és ezeknek is a korlátozott kivételével "Ez a kulcs és alkulcsok" beállítással.
Mert, ha az előbbi feltételezésem igaz akkor Érvényesítem ezeket az engedélyeket és kitörlöm a "Mindenkit", de amíg nem biztos addig nem merem a ROOT-ot ilyen szinten babrálni.
Asrock P55 PRO, Intel i5 650, 4GB-1600/DDR3, AMD HD6790 1GB-DDR5, Corsair 420W, Arctic Alpine Pro, 2TB WD, ...

#25 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 22. 17:26 PM

Létrehozó tulajdonos:
--------Engedélyezés - Megtagadás
Teljes hf: N-N
Olvasás: N-N
Spec. eng: I-N

System:
--------Engedélyezés - Megtagadás
Teljes hf: I-N
Olvasás: I-N
Spec. eng: N-N

Rendszergazdák:
--------Engedélyezés - Megtagadás
Teljes hf: I-N
Olvasás: I-N
Spec. eng: N-N

Felhasználók:
--------Engedélyezés - Megtagadás
Teljes hf: N-N
Olvasás: I-N
Spec. eng: N-N

#26 Piszi

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 53 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. March 22. 18:35 PM

Köszönöm!
Asrock P55 PRO, Intel i5 650, 4GB-1600/DDR3, AMD HD6790 1GB-DDR5, Corsair 420W, Arctic Alpine Pro, 2TB WD, ...





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó