Ugrás a tartalomhoz


ie6-ie7 problémák


26 válasz érkezett a témában

#1 matador

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 76 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 02. 18:14 PM

Üdvözletem! Az IE7 zárolta magát, uninstall,de újratelepítésnél is ugyanez.Uninstall végleg.Az IE6 is megmakacsolta magát,uninstall,de a Windows összetevők hozzáadása részben nincs mit telepiteni(IE6)...
Ha az IE6-ot telepítem-ném,mappából, nemsoká azt írja ki,magasabb IE verziót észlel,nem telepithető emiatt.
Az IE7 pedig X hibajelzéssel nem települ... a MS idevágó megoldásai nullák. Megoldás?

XP-pro-hu-2.66GHz,512 MB RAM,stb...

(Vírus-kém,stb...nincs.Az IE6-ot pedig kénytelen vagyok indítani a ...ServicePackFilesi386mappából...parancsikonként kihozva Asztalra. Erre viszont nem települ az IE7)

Köszönettel fogadok megoldásokat...ha lehet újratelepítés nélkül.

#2 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 02. 18:52 PM

Rendszervisszaállítás? Amúgy mi után jelentkezett a probléma? Az "X hibajelzés" mégis mit jelent?

#3 matador

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 76 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 02. 19:16 PM

Azt jelenti,hogy nem sikerült az IE7 telepítése-balra fent körben piros X. Újraindítást igényel a telepítés visszavonása miatt.Ezután megjelenik az Asztalon egy IE ikon,hibajelzések javitása...tanács..ami semmit nem ér...

#4 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 02. 19:53 PM

Hogy érted, hogy zárolta magát?

#5 matador

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 76 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 02. 20:09 PM

Úgy hogy a Bővítmények kezelése nemvolt elérhető és az istennek sem sikerült megnyitni a MS hibakeresés által.Közben nem indult se az IE6 és az IE7 ,uninstalláltam őket,ez utóbbit telepíteni sem lehet.Van teljes IE6 filem, 72 MB körül,elindul,de kiakad a telepítése: A telepítőprogram nem tudott minden összetevőt telepíteni.Zárjon be minden alkalmazást és futtassa újra a telpítőprogramot.

(A Word2000 IE5 -e sem óhajt települni...)

Start->Futtatatásból indítom és mindig kiakad eme üzenettel...

(XPSP3 lemezről van a telepítés tiszta particióra...)

#6 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 02. 20:19 PM

Próbáld az IE8-at, igaz beta még, de mindenképpen jobb, mint a 6-os.

#7 matador

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 76 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 02. 20:35 PM

Ugyanaz: Az IE8 telepítés nem fejeződött be...helyette újraindítás után megjelenik eg IE ikon: IE hibaelhárítás...ugyanaz lesz mint az IE7 esetében...

#8 matador

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 76 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 02. 20:44 PM

Nem nyitható meg az IE8 ikon,nincs hozzátársÍtva program...

#9 Viktorio

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 236 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 03. 15:52 PM

hát ennek elég véres lehet már a torka gondolkodtál már rendszer újratelepítésen? :D
AMD Phenom BE 2 X4(3100MHz), Gigabyt GA-MA790X-UD4,OCZ Reaper HPC Edition PC2-9600 1200 Mhz DDR2 4x1, Sapphire 4850, Os:WinVISTA

#10 die nadel

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 430 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 03. 16:12 PM

Dátum: Viktorio

hát ennek elég véres lehet már a torka gondolkodtál már rendszer újratelepítésen? :D
Nekem is ez fordult meg a fejemben!
Viszont ha nagyon nem akarsz (bár szerintem elkerülhetetlen lesz) akkor próbáld ki a Firefox-ot vagy az Opera-t.
Gigabyte GA-EP31-DS3L, Dual Core E5200 2.53GHz, HD4650 512MB DDR2, CSX 4096MB (2x2048MB) DDR2 800Mhz, WD Caviar Blue 250+500GB Sata2, Chieftec 400W, Windows 7 Enterprise SP1 x64

#11 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 03. 19:01 PM

Dátum: matador

Üdvözletem! Az IE7 zárolta magát, uninstall,de újratelepítésnél is ugyanez.Uninstall végleg.Az IE6 is megmakacsolta magát,uninstall,de a Windows összetevők hozzáadása részben nincs mit telepiteni(IE6)...
Ha az IE6-ot telepítem-ném,mappából, nemsoká azt írja ki,magasabb IE verziót észlel,nem telepithető emiatt.
Az IE7 pedig X hibajelzéssel nem települ... a MS idevágó megoldásai nullák. Megoldás?

XP-pro-hu-2.66GHz,512 MB RAM,stb...

(Vírus-kém,stb...nincs.Az IE6-ot pedig kénytelen vagyok indítani a ...ServicePackFilesi386mappából...parancsikonként kihozva Asztalra. Erre viszont nem települ az IE7)

Köszönettel fogadok megoldásokat...ha lehet újratelepítés nélkül.

Szia matador!
Ha a fájdalom mentes módszer az lenne hogy a Program telepítése/eltávolítása->Windows összetevők->Internet Explorer elől vedd ki a pipát és akkor leszedi az ie6ot amikor meg van akkor ajánlatos újra indítani a gépet ezután a fenti útvonalon vissza rakni az ie6-ot utána meg megpróbálkozni az ie7 felrakásával. de a windows könyvtárban van egy ie7 mappa meg valahol a logja is ott van a windows könyvtárban abba benne van hogy milyen frissítéseket rakott fel azokat próbáld meg leszedni ha nem csal az emlékezetem keres egy ie7log.txt nevű fájt a windows könyvtárban.
Most csak hírtelenjében ennyit tudtam segíteni ez ügyben.Ha kérdésed van nyugodtan kérdezd meg.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#12 matador

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 76 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 03. 19:55 PM

Köszönöm a javaslatokat....Program telepítése/eltávolítása->Windows összetevők->Internet Explorer elől vedd ki a pipát és akkor leszedi az ie6ot amikor meg van akkor ajánlatos újra indítani a gépet ezután a fenti útvonalon vissza rakni az ie6-ot ...

...sajnos pipa van/nincs, de nulla ott az IE6 léte! Nincs mit visszatelepíteni...

Nincs más hátra,újratelepítés...

Másik, a szomszédnak is elvégeztem egy teljes új telepítést, XPSP3 - 27 frissítés lejött utána...az IE7-el,az nála is "beintett" ...nem hajlandó települni! Maradt neki az IE6...

(Firefox-Mozilla,Maxthon,Safari rendben...de IE6 nélkül jópár dolog nem indul...pl. Lemezkezelés...)

#13 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 03. 20:19 PM

Dátum: matador

Köszönöm a javaslatokat....Program telepítése/eltávolítása->Windows összetevők->Internet Explorer elől vedd ki a pipát és akkor leszedi az ie6ot amikor meg van akkor ajánlatos újra indítani a gépet ezután a fenti útvonalon vissza rakni az ie6-ot ...

...sajnos pipa van/nincs, de nulla ott az IE6 léte! Nincs mit visszatelepíteni...

Nincs más hátra,újratelepítés...

Másik, a szomszédnak is elvégeztem egy teljes új telepítést, XPSP3 - 27 frissítés lejött utána...az IE7-el,az nála is "beintett" ...nem hajlandó települni! Maradt neki az IE6...

(Firefox-Mozilla,Maxthon,Safari rendben...de IE6 nélkül jópár dolog nem indul...pl. Lemezkezelés...)

Szia Sp3nál azért nem indul illetve nem települ mert az sp3ban ie7hez is van javítás.Ie6hoz rakd be a pipát és akkor települni fog azért nincsen ott a pipa mert le van szedve.Azért nincs remény elveszve hogy nem kell újratelepíteni a windowst.:D
Azért mielöt újraraknád a fenti útvonalon próbáld ki hogy oda rakod az internet explorer elé a pipát hogy feltelepíti e. Ha nem akkor a windowsal csináltas egy javító telepítést és akkor viszza rakja az ie6ot.Lehetőleg sp2-es telepítő lemezzel csináld a windows javító telepítést.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#14 szokepityu

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 03. 20:25 PM

Sziasztok!
Nálam is ugyanez a probléma lépett fel...
Senki kedvéért nem települt se az IE7 se IE8...fentebb leírt ún. X probléma, stb.
Én Firefoxot használok de a probléma idegesített...
A probléma abban a drága SP3-ban található az csinálja a fesztivált, fórumokon olvashattátok ti is eleget.
Nos a lényeg az afterfix projekt oldotta meg már két gépen is tehát működnie kell....
letölthető még ingyenesen tőlük a júniusi verzió..
Senki ne féljen nem ront el semmit mégha a gép akár decemberig is le van már frissítve!
Az afterfix felteszi az IE7-et vmi más módszerrel és újraindítás után ha rákkattintasz az internet explorerre meglátod a csodát :D

Remélem segíteni tudtam vmit.

#15 matador

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 76 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 03. 21:38 PM

Letöltöttem-telepitettem az AFPX-t,semmi...IE8 meg azt jelzi,nem w32 alkalmazás (64 bites)...

#16 szokepityu

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 03. 21:56 PM

Még mindig úgfy látja h semmilyen internet explorer nincs feltéve? :D
Komolyan mondom azé ez az SP3 rendesen el lett tolva Microsoft papától...

#17 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 03. 23:46 PM

Ha azt mondja, hogy nem win32 alkalmazás, akkor sérült a fájl..

#18 matador

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 76 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 04. 06:38 AM

MS letöltőhelyéről szedtem le az IE8-at! Többször! Nem értem,mitől sérült...

Ma összeírom a telepítendők listáját, még a Thunderbird -ről csinálok mentést,aztán újratelepítés. De sp3 nélküli xp-vel ! Kíváncsi leszek a felállásra.

Még a szomszédomhoz átmegyek,az AFX -t ráengedem,lesz-e IE7 települve...mivel nála sp3 komplett telepítés volt. Rá negyedóra múlva akkor 27 frissítsés jött le.De az IE7-nek annyi...

Majd jelentkezem,köszönöm az eddigi hozzászólásokat,mert sokmindenre rávilágítottak...

#19 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 04. 16:29 PM

Dátum: matador

MS letöltőhelyéről szedtem le az IE8-at! Többször! Nem értem,mitől sérült...

Ma összeírom a telepítendők listáját, még a Thunderbird -ről csinálok mentést,aztán újratelepítés. De sp3 nélküli xp-vel ! Kíváncsi leszek a felállásra.

Még a szomszédomhoz átmegyek,az AFX -t ráengedem,lesz-e IE7 települve...mivel nála sp3 komplett telepítés volt. Rá negyedóra múlva akkor 27 frissítsés jött le.De az IE7-nek annyi...

Majd jelentkezem,köszönöm az eddigi hozzászólásokat,mert sokmindenre rávilágítottak...

Thunderbirdnél a Documentum and Settings/felhasználó neved/Local Settings/Applications Data/Thunderbird mappa tartalmát mentsd le és a fenti címre rakd vissza és a levelezésed beállításod is megmarad.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#20 matador

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 76 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 05. 22:01 PM

Üdv mindenkinek! xpsp2 telepítés ment,majd a IE7 filet indítottam w-ről,feltelpült rendesen. Utána lejött 30 frissítés,plusz az sp3 is a netről.

Ezek szerint nem megbízható az xpsp3 -al kombinált telepítőlemez az IE7 érvényesítéséhez.

A szomszédom gépén sem települt az AFPX után. Neki is újrakell telepítenem majd xpsp2-vel.

A Thunderbird beállításai rendben. Köszönöm az eddigi hozzászólásokat. (matador)





2 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó