Ugrás a tartalomhoz


AMD 480X Chipset PCIe Driver


8 válasz érkezett a témában

#1 frosty001

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 25 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 26. 13:15 PM

AMD 480X Crossfire chipset-es alaplapom van. Kell e PCIe-hez valami drivert felrakni, mer AGP-hez kellett régen. PCIe-hez nem értek meg, annyira. Eszközkezelőben nincs PCIe nevű eszköz. Meg a driver csomag is csak SMBus-hoz tesz fel drivert. Vista x64 alatt nem tudok játszani, mert állandóan kifagy, meg azt írja a tálcán, hogy a videókártya újraindult, villog a monitor, becsíkozik a kép, azt kékhalál, a videóvezérlő dll file-ja lefagy. Minden driver a legújabb. A chipdetdriver is a gyártó honlapjáról van, x64-es vistához. ASRock XFire eSata a lap. Most x64-es Xp van fenn, azzal rendesen megy a 3d. Csak az meg dx9-et tud max. ATI HD 4670-es karim van. Kéne a DX10, ezért kell a vista. Valaki valami megoldást tud, vagy hasonló problémával küzd?

#2 djrobaa

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 151 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 26. 13:37 PM

Szia. Nemtudom hogy számit e valamit de látok a lapodon egy 4pines Molex csatit. Azt bedugtad? Mert ugynézem csak 20pines a tápellátás + 4pinATX12V.

Gondolom 4GB ramod van és azért kell a 64Bit. Legfrisebb Ati driver a 8.12 azthiszem. Asrock oldalán nemis találok ilyen alaplapot.

mod: Megvan a lap. Ez egy Intel 945PL chipsetes lap. Intel chipset driver kell hozzá.

http://downloadcente...*%2064&lang=eng Chipset Vista X64
My Computer: Asus M3N-Ht Deluxe/HDMI; AMD Phenom II X4 940 Black Edition; 2*2Gb OCZ Platinum DDR-2 1066Mhz AMD Edition; Zotac Geforce GTX 260 192sp 896MB; Samsung DVD-RAM; Samsung 700 GB HDD; Corsair PSU-520HX; Raidmax Smilodon házikó...

#3 frosty001

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 25 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 26. 22:47 PM

ASRock ALiveXFire-eSATA2 a lap pontosan. Vista x86 alatt hibátlanul megy a 3D. Minden plusz tápot bedugtam. Ilyen szar az x64 alaplap driver hozzá? Azért nem megy 3D x64-en?

#4 djrobaa

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 151 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 26. 23:26 PM

Azt azé nemirtad le, hogy van e 4GB ramod,avagy nincs? Mert 4GB alatt értelmetlen a 64bit. De ha 32Bit alatt megy a 3D akkor 64Bit altt is kell menjen.

Nem éppen szar a 64bites telepitő, csak ami kell az alaplaphoz azt illik feltenni. És általában a legfrissebet.
My Computer: Asus M3N-Ht Deluxe/HDMI; AMD Phenom II X4 940 Black Edition; 2*2Gb OCZ Platinum DDR-2 1066Mhz AMD Edition; Zotac Geforce GTX 260 192sp 896MB; Samsung DVD-RAM; Samsung 700 GB HDD; Corsair PSU-520HX; Raidmax Smilodon házikó...

#5 frosty001

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 25 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 26. 23:48 PM

4 GB ramom van. Kéne a 64 bit. Felraktam minden drivert, fel is telepíti, csak a 3D nél kifagy, ahogy már leírtam.

#6 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 28. 22:23 PM

Dátum: frosty001

4 GB ramom van. Kéne a 64 bit. Felraktam minden drivert, fel is telepíti, csak a 3D nél kifagy, ahogy már leírtam.
szia mire is akarod felrakni?:)
Mert azt nem írtad hogy xp vagy vista? http://ati.amd.com/ driver szekciót nézegesd és választ ki a megfelelőt garantáltan a legfrissebb lesz nem gondolod é hogy lassú lész egy kicsit?:( Igaz a mac book pro ba csak 32giga ramot tehetsz max jó mondjuk abba már xeon proci van.:D Hiba üzenetet tudsz írni a direct x is frissítve van?:D
Csak kérdezem mert így nem tudunk mit csinálni ha nem kapunk pontos hiba üzenetet.Az alaplapi drivereket rakd fel előszőr mert ha a chipset driver nincs fen akkor 3d sincsen.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#7 frosty001

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 25 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 04. 11:30 AM

Leírtam mindent,amit tudni kell. csak el kéne olvasni rendesen. Nem baszogatásként mondom, csak unok mindent százszor leírni! Vista x64, 4GB Ram. Ennél fagy ki a 3D. Legújabb driver mindenből. Egyszer már csinált ilyen kifagyást x86 Vista alatt is, a Dark Messiah játéknál. A videóvezérlő újraindult, vagy mit írt ki, ha jól emlékszem. De akor csak kidobott az asztalra.

#8 djrobaa

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 151 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 04. 11:52 AM

Elolvastuk amit irtál. Az alaplapod az AMD vagy Intel procikat fogad? Találtam ilyen névvel két fajtát belőle.
My Computer: Asus M3N-Ht Deluxe/HDMI; AMD Phenom II X4 940 Black Edition; 2*2Gb OCZ Platinum DDR-2 1066Mhz AMD Edition; Zotac Geforce GTX 260 192sp 896MB; Samsung DVD-RAM; Samsung 700 GB HDD; Corsair PSU-520HX; Raidmax Smilodon házikó...

#9 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. January 04. 16:26 PM

Dátum: frosty001

Leírtam mindent,amit tudni kell. csak el kéne olvasni rendesen. Nem baszogatásként mondom, csak unok mindent százszor leírni! Vista x64, 4GB Ram. Ennél fagy ki a 3D. Legújabb driver mindenből. Egyszer már csinált ilyen kifagyást x86 Vista alatt is, a Dark Messiah játéknál. A videóvezérlő újraindult, vagy mit írt ki, ha jól emlékszem. De akor csak kidobott az asztalra.

Szia csak azért kérdeztem mert van 64bites xp is.Az a 4gb kevés lesz 64biten a memória címzés miatt..Esetleg az is segíthet ha a nem szükséges szolgáltatásokat kilővőd.Milyen vírusírtó van a gépen hátha az is beakaszthat a játékba.
Nem kell felkapni a vízet elég sokan vannak akik nem olvassák a fórumok elejét.
Nyugi!
Esetleg indítsd el parancssorból a játékot és akkor esetleg eltudod kapmi a hiba üzeneteket.
Dark Messiashoz van frissítés is esetleg azt tedd fel a játékhoz lehet hogy attól megoldódik a problémád.
Nem kell idegeskedni emiatt.Mert az x64 sok mindent jelölhet.Na szóval ha feszült vagy nyugodtan csapj egy nagyot az asztalra.Tudod a hardver hibák száma a végtelenhez közelít esetleg érdemes lenne a biztonság kedvéért egy memoria tesztet is csinálni ami biztos alapon.
Ha nem megy vagy nem világos valami nyugodtan zargathatsz priviben is.Legyél türelmes mert nem mindenkinek esik le azonnal hogy mi az ábra.Néha elsőre nekem se szokott leesni.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó