Ugrás a tartalomhoz


Nem indulnak a játékok!


32 válasz érkezett a témában

#21 frosty001

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 25 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 05. 22:21 PM

itt az XP-s hibainfo, hátha ez segít!

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: névtelen.JPG


#22 rozoli

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 148 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 06. 21:22 PM

Hali!
Azt nem írtad, hogy a játékok másoltak-e vagy eredetiek-e.
Vagy csak én nem láttam?
Szal ha másoltak, akkor jól vannak a crackkek használva? Bár ezt nem itt kellene, de csak segíteni próbálok én is.

#23 frosty001

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 25 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 09. 01:04 AM

Csak azért írtam ide a hardware forumba, mert arra gyanakszom. Bár két különböző gépen sem ment. A játékok másoltak, és több fajta crack-et is próbáltam. Egy Asus laptopon elindul simán a játék. Ezert gyanakodtam hardwares problémára. Megnéztem a játék követelményeit, és a minimum gépigény feletti a gépem.

#24 frosty001

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 25 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 14. 14:02 PM

Most töltöm a Vista SP2 beta-t. Megnézem azzal is a játékokat. Ha ezzel megy, akkor maradok, akármilyen lassan is fog menni, de legalább megy. Remélem.

#25 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 14. 14:38 PM

Szia frosty001!
Egy képernyő mentést csinálnál xp alatt ha az van fenn most amikor a hiba fellép mert így legalább tudnánk merre kell vágni a fát.
Mert csak így tudnánk hatékonyan segíteni mert ez olyan mintha azt kérdeznéd hogy a krumplit zsákba vagy vödörbe rakjuk-e.
Ha leírni nem is tudod de legalább egy képernyő képet készíthetnél hogy mit ír ki a játék és akkor biztos hogy tudnánk segíteni.
Az is jó ha belinkeled a képet hogy tudjuk hogy most akkor mi az ábra.
Ha valami egyéb is felmerülne a problémádal kapcsolatban azt is írd le.Amíg nem adsz használható infokat addig nem tudunk segíteni.
Ha gond van kérdezd meg.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#26 frosty001

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 25 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 14. 23:02 PM

Itt a hibajelentés egy része! Rengeteg DLL file van ebben a jelentésben, mindenféle memóriacímekkel. Csak egy részét mutatom, mert hát ugye kimásolni nem lehet a szöveget. Mért is lehetne.

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: névtelen.JPG


#27 frosty001

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 25 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 16. 11:41 AM

Nah át kicsereltem az Ati Radeon X1650pro Vga-t a gepben egy nVidia Gforce 7300 GT-re. Ugyan ez a hiba all fenn. Szerintem a procit nem szeretik az uj jatékok. Valszeg a Barton XP proci nem tud valamilyen utasítást, pl: SSE2, ami kéne a játékokhoz. 3DMark vantage már nem is telepíti fel magát, mert kiírja,h sse2 nincs a prociban. Ezért gondolom, h a játékoknak is ilyen nyügük van. És akkkor tényleg harware-s a problémám.

#28 tomboy013

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 18. 18:28 PM

Helló!

A napokban vettem egy hp pavilion laptopot!
a tulajdonságai nagyjából a következők:
2.16 gigás duál proci(intel)
2 giga ram
meg egy Geforce 9600M GT 512-es kártya

Az NFS undercoverrel van olyan problémám hogy minimum grafikán is nagyon akad! az a gyanúm hogy frissebb drivert kéne feltenni. De ezt honnan tegyem meg? az nvidia oldaláról átküld a hp oldalára de ott csak az alap telepítő drivert találom. Az a baj hogy nem nagyon tudom hogy most ugyanazt a drivert tegyem fel ami asztali gépre is való? nem volt még laptopom és fogalmam sincs! Legyen már vki olyan kedves hogy segít nekem megoldani ezt a problémát!

#29 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 18. 19:42 PM

Próbáld meg ezzel (hivatalos).

#30 tomboy013

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 18. 20:55 PM

Éppen itt írja hogy menjek a hp oldalára :D és ott nincs csak alapdriver. legalábbis én csak azt találok. Most akkor a sima driverek nemjók hozzá?csak külön laptoposok?

#31 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 18. 21:04 PM

Dátum: tomboy013

Helló!

A napokban vettem egy hp pavilion laptopot!
a tulajdonságai nagyjából a következők:
2.16 gigás duál proci(intel)
2 giga ram
meg egy Geforce 9600M GT 512-es kártya

Az NFS undercoverrel van olyan problémám hogy minimum grafikán is nagyon akad! az a gyanúm hogy frissebb drivert kéne feltenni. De ezt honnan tegyem meg? az nvidia oldaláról átküld a hp oldalára de ott csak az alap telepítő drivert találom. Az a baj hogy nem nagyon tudom hogy most ugyanazt a drivert tegyem fel ami asztali gépre is való? nem volt még laptopom és fogalmam sincs! Legyen már vki olyan kedves hogy segít nekem megoldani ezt a problémát!

Szia nyugodtan felrakhatod az ottani drivert a driver kezeli a laptopban lévő mobil verziót is szóval nem lesz gond vele dx-et is frissítsd.De innen is leszedheted a legfrissebb drivert nvidiához letöltéseknél a drivereknél találod.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#32 tomboy013

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 18. 21:07 PM

Most lesz egy buta kérdésem :D leszedjem a régi drivert vagy elég ha rátelepítem az újat?

#33 tomboy013

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 100 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. December 19. 01:03 AM

Jólvan már megoldottam:) majdnem full grafikába megy akadás nélkül :D azért így már mindjárt más....





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó