Ugrás a tartalomhoz


Miért nem tudok illesztőprogramot telepíteni?


28 válasz érkezett a témában

#1 zsokacsaj

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. November 06. 17:25 PM

Vettem egy HP 530-as notebook-ot. Elvileg Vista Home Basic volt rátelepítve eredetileg, de nem indult semmi, ezért feltelepítettem az XP-t. A probléma az, hogy egy hangot sem ad ki. Már próbáltam telepíteni az XP és a Vista illesztőprogramot is, de ezt a hibaüzenetet kapom: Az illesztőprogram telepítése sikertelen: Ehhez az illesztőprogramhoz nem található eszköz.

Mit lehetne tenni?

#2 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. November 06. 17:35 PM

Honnan töltötted le a drivert? És melyiket?

#3 zsokacsaj

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. November 06. 17:40 PM

http://h20000.www2.h...m/bizsupport/Te ... nvOID=1093

Innen töltöttem.

Conexant CX-20549-12 Audio Driver (XP-t és Vista-t is)

#4 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. November 06. 17:49 PM

Nézd meg, hogy eszközkezelőben milyen elemeket előtt van kérdő- vagy felkiálltójel.

#5 zsokacsaj

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. November 06. 18:06 PM

Átnéztem az egészet. Ezek előtt van kérdőjel:
Egyéb eszközök
Ethernet-vezérlő
Hálózati vezérlő
Ismeretlen eszköz
PCI Device
Videovezérlő
Videovezérlő (VGA-kompatibilis)

#6 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. November 06. 19:19 PM

Csomagold ki a letöltött fájlt (pl Total Commaner CTRL+PG DOWN) aztán az XP32CpV32D5a.inf fájlt próbáld meg megetetni az eszközkezelővel, vagy ugyanerre a fájlra jobb egérgomb->telepítés.

#7 zsokacsaj

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. November 06. 19:47 PM

Megcsináltam mindent, amit írtál, de semmi. A hibaüzenet ugyanaz.
Hát, ez van... :)

#8 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. November 06. 20:03 PM

Próbáld meg előbb a chipset drivert felrakni. Egyébként SP3-as XP?

#9 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. November 06. 20:53 PM

Rakd fel az Everestet, az általában megmondja, hogy milyen eszközeid vannak a gépedben.
kép

#10 devil666

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. November 07. 22:00 PM

Ha semmi se segit(én is ezt tettem anno egy notebook-on)a merevlemez mélyformázása,és új rendszer.Igy fel kell menni a programnak..
Lenovo Q45 motherboard,2x2GB Kingmax DDR3 1333Mhz,Core2Duo E6750,ATI HD 3850/256Mb GDDR3,Creative X-Fi,Thermalthake V3 Black Tower..

#11 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. November 08. 12:07 PM

Dátum: zsokacsaj

Vettem egy HP 530-as notebook-ot. Elvileg Vista Home Basic volt rátelepítve eredetileg, de nem indult semmi, ezért feltelepítettem az XP-t. A probléma az, hogy egy hangot sem ad ki. Már próbáltam telepíteni az XP és a Vista illesztőprogramot is, de ezt a hibaüzenetet kapom: Az illesztőprogram telepítése sikertelen: Ehhez az illesztőprogramhoz nem található eszköz.

Mit lehetne tenni?

Szia zsokacsaj!
Ha kaptál meghajtó programokat tartalmazó cd-t akkor nézd meg hogy milyen meghajtó progik vannak rajta a cd-n egy cd-n több típushoz is vannak driverek ha megvan a saját típusod akkor a meghajtó progik neveit írd fel egy cetlire és keres rá a googleval a meghajtó program neve +xp vagy laptop neve+xp(értelemszerűen a laptop helyére azt írod be amilyen laptopod van). Ha a chipset driver nincsen fenn akkor nem csodálkoznék hogy nem találja meg az eszközöket.
Ha valami nem világos vagy érthető nyugodtan kérdezd meg.Pl tesom laptopjához is így vadásztam össze a drivereket mert szintén home basic volt alapból hozzá és xp-t is szeretett volna használni a játékok miatt:)
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#12 symbiota

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. June 20. 15:33 PM

Sziasztok!

A segitségeteket kérném, a problémám sehogy sem tudom felrakni a HP nyomtató driverét. XP sp3 van a gépen, a másik Pc-re simán felment a nyomtató telepitője, de nekem a következő 2 hibát irja:
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.png
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.png

Ha tudtok légyszives segitsetek hogy lehetne, létrehozni, vagy ujra aktiválni ezeket a regisztráccios kulcsokat?

#13 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. June 20. 15:45 PM

Dátum: symbiota

Sziasztok!

A segitségeteket kérném, a problémám sehogy sem tudom felrakni a HP nyomtató driverét. XP sp3 van a gépen, a másik Pc-re simán felment a nyomtató telepitője, de nekem a következő 2 hibát irja:
http://kepfeltoltes....iew/090620/Magi ... es.hu_.png
http://kepfeltoltes....iew/090620/Magi ... es.hu_.png

Ha tudtok légyszives segitsetek hogy lehetne, létrehozni, vagy ujra aktiválni ezeket a regisztráccios kulcsokat?

a nyomtató hp-n belül milyen tipus? mert akkor könyebb lenne segíteni is. mert esetleg megudnám mondani hogy mire keres rá a googleban.így meg nagyon nehéz lesz tanácsot adni hogy akkor mere kellene keresgélni mert így nem nagyon tudok segíteni. az eszközkezelőből szedj ki minden nyomtatóval kapcsolatos dolgot első körben ezt tudnám ajánlani meghajtó programért meg nézd meg a hp oldalát hogy van-e frissebb a cd-n levőnél ha igen akkor azt rakd fel természetesen a régi gyári meghajtót is szed le hogy ne legyen kavarodás.így egyenlőre csak ennyit tudok javasolni.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#14 symbiota

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. June 20. 17:11 PM

Üdv! HP Deskjet F 2180 a tipusa. A HP- oldalárol tőltőttem le 3 féle drivert hozzá , de az én gépemen egyiket sem engedi telepiteni. A másik(gyermekeim gépén) szintén XP van igaz az SP2 winter edition, ott gond nélkül települ-O

#15 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. June 20. 17:34 PM

Dátum: symbiota

Üdv! HP Deskjet F 2180 a tipusa. A HP- oldalárol tőltőttem le 3 féle drivert hozzá , de az én gépemen egyiket sem engedi telepiteni. A másik(gyermekeim gépén) szintén XP van igaz az SP2 winter edition, ott gond nélkül települ-O

akkor próbáld úgy hogy a meghajtó programokat nem rakod fel már mint a nyomtatóét és hagyod hogy az xp felismerje magától.kiváncsi vagyok hogy akkor működni fog-e a nyomtatód. mert otthon anyám gépén is xp van sp3 deskjet ez is csak nem ez a sorozat és ott meghajtó nélkül működött a nyomtató.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#16 laki

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. June 20. 17:46 PM

Nekem is ez a típusú nyomtatom van és a nyomtatóhoz adott drivert használom. Sót még a vista alatt is.

#17 symbiota

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. June 20. 18:02 PM

Nah megprobáltam driver nélkül. de nem ismeri fel-( viszont a másik patricion fent van a Wista Gamer edition 2009 az gond nélkül telepitette a nyomtatot.Ezt akartam ki kerülni mert a Wistát csak Játékokra használtam volna, az XP-n van minden más.Köszi a segitséget!

#18 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. June 20. 18:21 PM

Nálam is ez a nyomtató van nálam, és én is kaptam hozzá lemezt. A Vista magától felismerte, de azért feltettem a mellé adott drivert. Ha kell, átküldöm neked a drivert.
kép

#19 symbiota

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. June 21. 05:20 AM

Üdv!

Köszönöm, ha nem gond akkor küld el légyszives symbiota39@gmail.com cimre.

#20 raagika92

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. October 24. 14:40 PM

Hellosztok
tudna nekem vallaki segíteni abban hogy nekem mért nem megy a windows 7-re rá rakni a windows xp sp3-at??? mindig aszt írja hogy a "A tellepítés nem folytatható, mert a windows rendszernek a számítógépen található verziója újabb a CD-lemezen lévőnél."
de ugy tom tudnom kéne elidnitani a tellepítést, de akkor miért nem egedi a windows 7??? kérlek segítsetek
kössz és sziasztok





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó