Ugrás a tartalomhoz


Visual Studio.Net +XP Sp3


3 válasz érkezett a témában

#1 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 07. 23:03 PM

Na szóval azt szeretném kérdezni hogy a Visual Studio.Net Professional Edition(meg van véve)telepíthető-e sp3-as xpre mert szeretnék .Netet megtanulni hobby szinten A .net haladóknak című könyvet vettem meg hozzá.Csak azért kérdezem mert állítólag csak sp0ás rendszerre megy fel a visual studio.Net 2008 express meg nagyon átláthatatlan számomra a másik kérdésem meg az hogy a 3.5-ös dotnethez honnan lehet leszedni hozzá az sdk-t az msdn-t meg a technetet meg a googlet is megnéztem és nem találtam hozzá.
Ha van ötletetek ilyen témában akkor ne fogjátok magatokat vissza.
Kiindulásként megnéztem a http://dotnet.lap.hu/ -t is.
Minden tisztelettel Black Bird

#2 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 08. 08:38 AM

Helló!

Szerintem fel fog menni, ez az SP0-ás dolog nagyon furcsa számomra. Érdekes, hogy külön akarsz SDK-t és MSDN-t, mert azt hiszem mindkettőt tartalmazza a csomag, sőt, nekem az Express is rakott föl SDK-t. Bár nem értem, hogy minek a Professional Edition, mikor tanulni akarsz rajta :D :D

Csatolt kicsinyítések:

  • Csatolt kép: dotnet.png


#3 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 08. 09:27 AM

Dátum: male

Helló!

Szerintem fel fog menni, ez az SP0-ás dolog nagyon furcsa számomra. Érdekes, hogy külön akarsz SDK-t és MSDN-t, mert azt hiszem mindkettőt tartalmazza a csomag, sőt, nekem az Express is rakott föl SDK-t. Bár nem értem, hogy minek a Professional Edition, mikor tanulni akarsz rajta :D :D

Szia male!
A fentieket néztem azzal az a bajom hogy egyrészt a visual dotnet studio expressel nem lehet webes alkalmazásokat készíteni. A visual dot net studio fenti változatához az msdn doksik is rajta vannak+meg a visual c++ és visual basic 6.0 is benne van(tudom tudom régi) meg + a visual java++ is a csomag része. De a feltevésed jogos. visual studio dotnet 2008 express letöltését csak windows server 2003hoz találtam már mint sdk-t.
Mivel szeretném a webes alkalmazások készítését is megtanulni ezért jó ha egybe van az egész meg így msdn-es doksik is egy helyen lennének.
Nekem a parancsori fordító is nagyon megfelelne:D meg a jegyzettömb.:D Meg a fejlesztői környezet Campusos program keretében az office 2003 mellé volt hozzá csapva mert anyám tanár(alsósokat tanít).Meg ha esetleg C#-t is támogatja így elég nagy előny ha nem kell még ezt is leszedni külön.Tudom ágyúval lövünk verébre esete áll fen:D Mg a visual studio dotnet professionalban jobban eligazodok.
Igen az elején jó fejlesztéshez de az expressnél van egy olyan korlátozás már mint a felhasználási feltételeknél hogy amit expressel készítesz azt nem publikálhatod.jó mondjuk letölthető az express cdje is de az mire lejön addig a fél nap eltelik.
A tanácsodat meg köszönöm.

#4 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 15. 11:49 AM

Na szóval sp3-as xp-re sikerült felraknom a visual studiot csak épp az sql server telepítése egy kicsit lassú:(





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó