Ugrás a tartalomhoz


AfterFixProjectXP (AFPX)


415 válasz érkezett a témában

#221 efi99

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 20 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 18. 18:24 PM

Legalább az első pár hónapban, amíg le nem tisztul a kép, hogy mennyire "kockázatos" az sp3-t - és ezzel, ha jól tudom több száz eddig soha meg nem jelent javítást - rádönteni éhgyomorra az xp-re, érdemes lenne folytatni az afpx-et az sp2-re, mivel jónéhányan - velem együtt - kivárnak. A kockázatok alatt azt értem, hogy volt anno is elég nyűg az sp2 idején egy darabig (ez nem megy vele, az kiakad, nem feltétlen az MS hibájából, de volt).

#222 fmate14

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 18. 19:54 PM

Szervusz.

Csak néha vettem igénybe az AFPX nyújtotta lehetőségeket, de nagyon hasznosnak tartom.
Amikor valakinek gépet raktam össze, jó volt, hogy egyből felment minden.

Szerintem igény van Vista és XP SP3 utáni AFP-kre egyaránt, azonban nem kell, hogy ezek napra készek legyenek. Például ha negyed- (esetleg fél)évente lenne egy-egy AFP, az is sokat segítene.
Az Officokkal nem próbálkoztam eddig.
Szvsz.

További sok sikert kívánok, és köszönöm fáradozásod,
FARKAS Máté.

#223 NLZ

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 18. 20:00 PM

Sztem mindenképp maradjon SP2 verzió, míg az SP3 minden nyűgje-baja ki nem lesz ismerve, szal mondjuk míg nLite el nem készül az új SP3 funkciók kikapcsolásával. :)
Pl SP3 RC1 integrált telepítőből nLite nem tudja jól eltávolítani a Biztonsági Központot.

#224 Dj MiZo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 99 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 18. 20:02 PM

AFPX-re mindehnképp szükség van, hiszen nagyon hasznos, akkor is ha saját Windows telepítőt készítesz, hiszen rengeteg olyan frissítést tartalmaz amik egyénként Windows/Microsoft Update-en nincsenek fenn
az SP2 utáni verzió pedig azért lenne jó az SP3 megjelenése után, mert nem mindenki egyből pakolja fel az SP-t

#225 msg

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 18. 20:04 PM

Üdv mindenkinek!

Csatlakozom az előttem szólókhoz.
A kivárásos téma, amit efi99 említett, mindenképpen figyelemre méltó. A magam részéről szerintem én sem teszem fel egyből az SP3-at. Későbbiekben persze mindenképp feltenném, ha már letisztult a helyzet.
A Vistával kapcsolatosan annyit, hogy még nem volt, és egyelőre nem is lesz a gépemen. Egyelőre...
Az Office 2003-as és 2007-es frissítések pedig szerintem kétséget kizáróan jöhetnek!

Hogy a szófordulatoddal éljek, Bootor: egy szó mint száz - ha van időd/energiád, továbbra is szívesen vesszük igénybe a munkádat. Mind az SP-es cuccokat, mind a leendő SP3-asakat, és természetesen az Office2K3 & 2K7-eseket is.

Nekem kifejezetten szimpatikus, hogy nem kell egyenként mindenért "Windows Update", amit amúgy is utálok.
Feldobom a havi okosságokat, amiket szorgalmas munkád gyümölcseként :) elérhetek itt a honlapodon, és már megy is.
Nem beszélve fmate14 által is említett "összerakok egy gépet és feldobok egyből minden updatet" című történetről.

Én is köszönöm az eddigi munkádat, valamint az elkövetkezendő "rilízeket" is :?
Respect:
msg

#226 NLZ

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 18. 20:05 PM

Jah, szal előbb-utóbb mindenképp mindenki áttér SP3-ra, szal sztem még kb fél évig legyen SP2 verzió.

#227 Peppino

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 18. 20:06 PM

Szia!

Csatlakoznék az előttem szólókhoz, szerintem is érdemes lenne folytatni az sp3 után is.
Nagy segítség, hogy fontos javítások kéznél vannak, ráadásul 1 csomagban.

Köszönöm az eddigi kitartó fáradtságos munkád és a sok-sok hasznos tanácsot. :)

#228 mregg

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 18. 20:26 PM

Szia!

Én is azon a véleményen vagyok hogy érdemes lenne folytatni az sp3 után is.
Nagy segítség volt eddig is és remélem ezután is az lesz.

Köszi a munkád és a sok-sok hasznos tanácsot.
üdv: mregg

#229 nagykeccs

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 18. 20:36 PM

Üdv!

Csak ismételni tudom az előttem elhangzottakat: az AFPX csomag egy kincs, szükség van rá. Érdemes lenne megtartani az SP3 előtti utolsó AFPX csomagot és valameddig még folytatni a frissítését, mert lehetséges, hogy az átállás nem lesz zökkenőmentes. Én fel fogom tenni megjelenéskor az SP3-at tapasztalatszerzés céljából, de valószínűleg maradok SP2-es alapokon egy darabig. Vista nem volt és nem is lesz jó darabig a gépemen.
Sok sikert a folytatáshoz és köszönöm eddigi kitartó munkádat!

#230 maranello111

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 18. 20:40 PM

Nekem nagy segítség mindenképpen számítok az Sp3 utáni javításokra ugyan ilyen formában!
Az office 2003 esetében szintén!Általában akiknek telepítek azok egyhamar nemfognak átálni sem vistára sem office 2007 re.A pénz nagyúr és ahol 3-4 gép van nem igen engedhetik meg,hogy az átállásra költsenek százezreket.Ami az sp2 utáni afpx et illeti talán az utolsó fentmaradhatna pár hónapig hátha kell valakinek akinek még nincs meg de valamilyen okból késlelteti a sp3 telepítését.
Természetesen a végső döntés rajtad áll!
üdv maranello111

#231 Tuxi

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 18. 20:41 PM

„AFPX-re mindehnképp szükség van, hiszen nagyon hasznos, akkor is ha saját Windows telepítőt készítesz, hiszen rengeteg olyan frissítést tartalmaz amik egyénként Windows/Microsoft Update-en nincsenek fenn az SP2 utáni verzió pedig azért lenne jó az SP3 megjelenése után, mert nem mindenki egyből pakolja fel az SP-t”
Tökéletesen egyetértek a fentiekkel…
Én is köszönöm az eddigi munkáidat….

#232 dantemaster

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 18. 21:59 PM

Üdv!

Szintén egyetértek az előttem hozzászólóval.

Dante

#233 HUNited

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 18. 22:09 PM

szükség van a csomagra.

#234 erix31

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 60 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 18. 22:28 PM

Amit írok, XP-hez írom. Mint ahogy az SP2 esetében is volt, nagyon sokan (ahogy a magyar megjelenik én is) fognak készíteni az eredeti Windows alapján egy integrált SP3-as XP-t. Onnantól a SP2 utáni AFPX szép lassan jelentőségét veszti. Mivel tisztában vagyok vele, hogy két AFP-t sok idő és energia lenne elkészíteni, én az SP3-as AFP mellett voksolok. Elképzelhető lenne az átállás időszakában egy SP2-es AFP, akár ritkított (két-három havonta) intervallumban is. Ha a vélemények közel 50-50% lennének, akár havonta mindig egyet felváltva is lehetne készíteni, ami eldöntené az az érdeklődés, illetve a letöltések száma. Az AFPX szerény véleményem szerint, mind minőségben, mind felhasználhatóságban nagyszerű alkotás, nem hogy rendszerösszeomlást, de még számítótechnikai rendellenességet nem okozott nálam, ráadásul szükségességét jelzi, hogy a Microsoft kihagyja a fő rendszerelemeket (IE, WMP stb.) az SP3-ból. Az AFPO-ról nem tudok véleményt mondani, mert nekem még a régebbi Office XP-m van, természetesen utólagos kézi SP3-as verzióban. A Vistára átállást anyagilag nem engedhetem meg, ráadásul teljesen feleslegesnek tartom, amíg támogatják az XP-t.
Ezúton köszönöm meg az időt energiát nem kimélő fáradozást, kivánok sok sikert a jövőben is.

#235 Bca

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 2 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 18. 22:31 PM

Hali! Szerintem is szükség van rá.

Ha van rá kpacitás, maradjon.

#236 T0m69

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 18. 23:03 PM

Dátum: LonGleYorig

Egyértelműen Firefox-ozik minden értelmesebbje (kivéve én, aki Opera-zik), ezért szerintem is jó lenne egy light-osabb pakk IE nélkül.

IE-t nem kell leírni, azért nem egy oldal van ami a tűzróka alatt szaraxik :S vagy hiányos, vagy behal stb...

#237 Killervin

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 18. 23:08 PM

Hi Bootor,

szükség lenne az SP3 után is az AFP-re mert mindig integrálom a telepítőbe a csomagod, ha installert rakok össze...

Köszönöm eddigi jó munkádat, kérlek tartsd meg a jövőben is!

Üdvözlet!
-- Aki mer az lamer! --

-- Cel 1.7, Abit BD-7II alap, Abit Radeon 9200 SE silenced, 512 MB DDR SDRAM, 160 + 40 HDD, LG H42N DVD --

#238 Chack

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 19. 00:01 AM

Örülnék, ha a SP3 után is találnék afpX csomagot, amivel megkönnyíthetném az XP újratelepítését. Annyi vackot kell összeszedni egy jól működő rendszerhez, legalább az After lehetne Fix! :?

Kösz az eddigi kitartó munkádért is!

#239 TGeRi

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 7 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 19. 01:01 AM

Hello!

Csatlakoznék az előttem szólókhoz: AFPX maradjon, mert jó cucc, csak nyilván az SP3 megjelenése csak az ahhoz képesti frissítéseket kell tartalmazza.

TG

UI: Keep up the good work, ahogy az angol mondaná. Neked, nektek már teljes NAPOKAT köszönhetek az életemből, ha összeadnánk. :?

#240 Drang

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. January 19. 01:31 AM

hello,

most probaltam telepiteni az AFPX-t, egy majdnem szuz XP pro ra (csak az SP2 van rajta) de elakadt a kitomoritesnel:

pontosan: crc hiba: apfx401pre18wgaWindowsXP-KB905474-HUN-x86.exe
A kovetkezo fajl: "???" azonositoja serult

Ennyit latok, ki tudjatok javitani?

udv

Drang





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó