Ugrás a tartalomhoz


AfterFixProjectXP (AFPX)


415 válasz érkezett a témában

#381 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. May 20. 14:43 PM

Dátum: erm

Dátum: Bootor

Szia!

Nos, utánanéztem, ez a kapcsoló már egy jó ideje nem használatos. Melyik verziónál használtad?

Üdv.
Bootor


Őszinte legyek nem tudom mire gondolsz mint verzió, de egy saját készítésű WPI-ben igy működött eddig:

@cmdow @ /HID

rem ------------ Kötelező rész, ne szedd ki! --------------
set installpath=%~dp0
for /f "delims=: tokens=1" %%i in ("%installpath%") do %%i:
cd "%installpath%"
rem -------------------------------------------------------


rem Silent Install
afpx-4-053-may-x86-hun-afterfix.net.exe/silent /silent

rem Crack

rem Registry

rem Parancsikon

rem CleanUp

EXIT

Ki volt jelölve és beavatkozás nélkül működött, de legalábbis elindult.
Ezeddig nem volt gond de most a májusi frissítésekkel nem tudom elindítani post install módon.

Ötle?...

Régebbi AFP installerben volt ilyen támogatott "-silent" kapcsoló (ha jól emlékszem, azaz nem csak "béta" állapotban maradt meg, de ez most mindegy).
Szóval a lényeg az, hogy az égvilágon semmit sem változott az Installer az előző és az azt előző (stb.) AFP-khez képest. Nem tudom mi okozhatja a bajt.

#382 7alvoo

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 14 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. May 28. 14:59 PM

Szia Bootor!

Az sp3 utáni csomagot nagyon vártam de a tartalmi listát látva kicsit csalódtam mert hiányotam belőle az alábbiakat:

DirectX End-User Runtimes (March 2008)
http://www.microsoft.../downloads/deta ... laylang=en

Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package (x86)
http://www.microsoft.../downloads/deta ... laylang=en

Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Setup (x86)
http://www.microsoft.../downloads/deta ... laylang=en


Nem értem ha zsurnál vájverre van hely ezekre miért nincs és azt sem értem, hogy a netfx 2.0 miért ment a levesbe mert a 3.5 nem helyettesíti.

#383 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. May 28. 15:23 PM

Szia!

Gondolni kell a jövőre is. Ha mindezek belekerülnek, akkor már most akkora lenne a csomag, mint az utolsó SP2-es AFPX, ha nem nagyobb, és ugye több SP nem lesz XP-hez (nagy valószínűleg). A Microsoft Windows Journal Viewer pedig csak 7MB, és a WLM-hez "kell", a kézírási funkcióhoz. Habár a Visual C++ nem olyan nagy méret, ha van rá még igény, akkor belekerülhet. A .NET 3.5 nem tudom miért nem elég. Ha külön belekerülne a .NET 2, akkor ahhoz még SP1 is kellene.

Az XP SP3-as AFPX sem egy "lezárt" csomag, kerülhetnek még belé új dolgok.

Amiket viszont nem szeretnék:
.NET 3.5-nél korábbi .NET verziók
DirectX

Esetleg indítok egy "AFP+" csomagot (AfterFixProjectPlus), ami ezeket tartalmazza, és ez XP-hez, Vista-hoz egyaránt jó lenne. Nos?

#384 csontos

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 177 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. May 28. 16:36 PM

Sziasztok!
Miért nem tudom letölteni az afterfix-et?
Be vagyok regizve és mikor rákattinzok kiírja hogy csak támogatók tölthetik le.
Vagy tényleg csak aki támogat az tölthet le?

#385 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. May 28. 16:51 PM

Szia,
Vársz még pár napot és te is töltheted.

#386 csontos

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 177 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. May 28. 18:01 PM

Dátum: Bootor

Szia,
Vársz még pár napot és te is töltheted.
okés

#387 erix31

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 60 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. May 29. 04:45 AM

Dátum: Bootor

Szia!

Gondolni kell a jövőre is. Ha mindezek belekerülnek, akkor már most akkora lenne a csomag, mint az utolsó SP2-es AFPX, ha nem nagyobb, és ugye több SP nem lesz XP-hez (nagy valószínűleg). A Microsoft Windows Journal Viewer pedig csak 7MB, és a WLM-hez "kell", a kézírási funkcióhoz. Habár a Visual C++ nem olyan nagy méret, ha van rá még igény, akkor belekerülhet. A .NET 3.5 nem tudom miért nem elég. Ha külön belekerülne a .NET 2, akkor ahhoz még SP1 is kellene.

Az XP SP3-as AFPX sem egy "lezárt" csomag, kerülhetnek még belé új dolgok.

Amiket viszont nem szeretnék:
.NET 3.5-nél korábbi .NET verziók
DirectX

Esetleg indítok egy "AFP+" csomagot (AfterFixProjectPlus), ami ezeket tartalmazza, és ez XP-hez, Vista-hoz egyaránt jó lenne. Nos?


AFP+ csomag ötletet ha egyetlenként is, de támogatom.

#388 papi87

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 15 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. May 29. 15:31 PM

szerintem a régebbi .net framework-öket meg a directx-et tényleg felesleges lenne belerakni.
ha már mindenáron valami újítást szeretnétek, szerintem az lenne logikus hogy ha külön lenne választva a .net 3.5, az ie7, a wmp11, a wlm 8.5, a defender, meg az egy-két ehhez hasonló progi az amúgy update-s frissítésektől. ez az előbbi néhány program nem frissül olyan gyakran, hogy havonta újra és újra fel kelljen telepíteni, szemben a legújabb frissítésekkel, így szerintem csak feleslegesen növeli a letöltött adatmennyiséget.

annak viszont lenne értelme, hogy ezek mellé a progik (.net 3.5, ie7, wmp11, wlm 8.5, defender, stb.) mellé berakni a c++-t, a directx-et, és akkor lenne egy windows install utáni nagy update pack minden földi jóval :lol:, valamint külön havonta az amúgy is rendszeres frissítések (persze kumulálva :?, lényegesen kisebb adatforgalommal. szerintem :)

#389 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. May 29. 17:02 PM

Nem hiszem, hogy olyan sok embernek kéne a C++. Amúgy meg ennyi erővel tegyük bele az összes létező fejlesztőkörnyezetet, meg inkább a teljes zinternetet és úgy legyen egy extra, nem? :lol:

Az viszont elgondolkoztató, hogy lehetőséget adni egyedi tuningolásra, tehát mindenki hozzácsaphatná azt, ami neki jó.

#390 papi87

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 15 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 07. 08:36 AM

hali!
következő afpx-ben benne lesz a windows installer 4.5 és a search 4? mert akkor lehet várok még egy kicsit a reinstallal hogy minden szépen egyben legyen ;)

#391 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 07. 11:35 AM

Szia,
szerintem opcionálisan lesz benne mindkettő, de ettől függetlenül szerintem nyugodtan telepíts újra, emiatt ne várj.

#392 Krisztian5

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 15. 10:36 AM

Üdvözlet!

Le szeretném tölteni az http://afterfix.net oldalról a AfterFixProjectXP 4.05 HUN májusi frissítés csomagot. Be vagyok regisztrálva (és be is jelentkezve) oda, de nem jelenik meg a letöltés gomb. Idáig úgy tudtam, hogy az új frissítés kiadása után +2 hét és már lehet tölteni azoknak is, akik még nem támogatók. Már 1 hónap eltelt... miért nem lehet letölteni? :(

#393 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 15. 12:19 PM

Szia,

Mert az SP2-höz készült, és már nem aktuális csomag. Az Afterfix.net nem foglalkozik már az SP2-es XP-vel (a júniusi WU óta). A +2 hét a 4.053-as csomagra volt érvényes, ami az SP3-hoz készült, és azt váltotta fel a 4.06, nem a 4.05-öt. :(

#394 Globolin

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 18. 15:02 PM

Nem arról volt szó, hogy a régebbi csomagok tölthetők lesznek bárkinek míg az újak csak a támogatóknak?
Akkor hol lehet hozzáférni az aktuális verzió előttiekhez? Mert találtam 3.10-es változatot de az igen messze van a mostaniaktól. De ezek szerint gyakorlatilag fizetőssé vált a dolog, ergo aki nem fizet, az nem jut újabb csomaghoz, max a 3.10-hez...

#395 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 18. 15:16 PM

A 3.10 régebbi csomag. (Soha, sehol nem volt írva, hogy a közvetlen előtti verzióhoz lehet hozzáférni.)
Június 30-tól bárki töltheti az aktuális csomagot is, mint ahogy mindig is letölthető volt mindegyik csomag mindenkinek is ingyen, a 2 hét után. Ha nem tudsz várni, ajánlom a Microsoft Update szolgáltatást, úgyis az a hivatalos eljárás, nekem nem kenyerem.

#396 erir

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 20. 12:20 PM

Kaptam egy emailt amibe az volt,hogy a 4.05-ös májusi mindenki számára letölthetö.De a letöltö oldalon csak a támogatók tölthetik le.Meg van egy olyan gondom,hogy én elmentettem a régebbi változatot és nem tudom fel telepíteni,pedig xp professionálom van.Eredeti

#397 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 20. 13:18 PM

Kitől kaptad?:S A 4.05 SP2-es XP-hez van/volt, de már az SP3 a "menő", szóval én sem foglalkozom SP2-es AFPX-szel, tedd fel az SP3-at! :)

#398 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 20. 15:40 PM

Jó, végülis mindegy, a 4.05 a Windows XP SP2-höz készült, majd frissíteni fogom a megfelelő részlegeket ezzel kapcsolatban. A 3.10 meg le lesz cserélve az újabbra, a júniusira, de csak 30-án. Kösz.


Update:
Régebbi, ingyenes csomagok itt érhetőek el: http://afterfix.extra.hu/

#399 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. November 05. 22:24 PM

Kedvezményes AFP előfizetések az Afterfix.net-en

#400 akarmi aron

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 11 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. April 13. 20:02 PM

Lehet még túl korai, de kb. mikorra várható a .NET Framework 4 végleges verziója http://download.micr...ull_x86_x64.exe az AFP-ben, és a 4-es verzió minden előzőt helyettesít vagy még mindig van olyan program ami régebbi verziót igényel?





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó