Ugrás a tartalomhoz


iertutil.dll


5 válasz érkezett a témában

#1 aston01

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. September 29. 18:15 PM

Segitség!!!
A napokban elképesztő módon belassult a netem..
(upc kábel)
Amikor van időm kivárni, hogy megnyissa a gmailt, hogy elolvassam az üzeneteim, akkor néha ezt a vackot hiányolja: iertutil.dll :)
xp,sp3 van frissen ujratelepitve, a net:ie7.-en fut. Illetve csigalassúan tör előre!!!
Segitsetek. Nem jut eszembe már semi okos ötlet... :cry:

#2 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. September 29. 19:02 PM

Dátum: aston01

Segitség!!!
A napokban elképesztő módon belassult a netem..
(upc kábel)
Amikor van időm kivárni, hogy megnyissa a gmailt, hogy elolvassam az üzeneteim, akkor néha ezt a vackot hiányolja: iertutil.dll :)
xp,sp3 van frissen ujratelepitve, a net:ie7.-en fut. Illetve csigalassúan tör előre!!!
Segitsetek. Nem jut eszembe már semi okos ötlet... :cry:

Szia aston01!
Akkor csináld a következőket a Program hozzáadása és eltávolítását indítsd el éss azon belül válaszd a windows összetevők telepítése eltávolítása és onnan internet explorer elől ved ki a pipát ekkor lefogja szedni az ie-t a windows biztonság kedvért indítsd újra a gépet utána megint menj a Program telepítése eltávolítás Windows összetevöknél ie bejelöl visszerakja az ie6-ot frissítsd fel megint ie7esre ha meg van gép újraindít és ha minden rendben lement a frissítés akkor nem fogja hiányolni nekem pl ez oldotta meg a problémámat ha nem nagyon akart települni az ie7:) de ez csak ötlet volt a legegyszerübb az az ha a fenti fájlt bemásolod az ie könyvtárába. :)
Ja és még valami vizsgáltasd meg a vinyot egy víruskeresővel is.

#3 pat08

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. September 29. 21:22 PM

Szia
vagy csak használj más böngészöt, pl.: FireFox, Opera, Safari. szerintem 1ikel sem lesz gondod.

#4 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. September 30. 13:07 PM

Dátum: pat08

Szia
vagy csak használj más böngészöt, pl.: FireFox, Opera, Safari. szerintem 1ikel sem lesz gondod.

Szia pato8!
Ez is jó megoldás csak mindenképpen ie-t szeretne használni. Firefox az a kedvencem nálam az az alap az operát is szeretem az se rossz a safari meg olyan amilyen.Mivel nem csak ablakokat használom hanem pingvint is ezért az első 2 a preferált böngészőm(firefox,opera).
de a tanácsoddal egyetértek ezekkel a böngészőkel nincsen sok macera.:)

#5 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. September 30. 20:07 PM

UPC-nél akkor szokott nagyon csiga lassú lenni a net, amikor elfelejtesz egy számlát befizetni.. Na? :) :cry: :)

#6 aston01

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 5 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. September 30. 20:39 PM

Hát, mondtál valamit, a számlát valóban nem fizettem be, nem is fogom csak 10.-e után...
:cry:
De valóban ez lehet, mert a firefox is ugyanazt csinálja!! :)
Köszönöm urak!
:)





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó