Ugrás a tartalomhoz


"Disk Defragmenter Could not start"


2 válasz érkezett a témában

#1 Rolii-16

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 25 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. September 07. 08:13 AM

http://img244.images...age=hibakn4.gif

Mindig ezt az uzenetet kapom mikor defragmentalni akarok a Windows Defragmenter-al. Ha ramegyek az Analyze vagy Defragmentra akkar melyik particiora (C,D,E,F,G) akkor jon be az uzenet.

Es a defragmentalo programok (O&O, TuneUp) NEM MEGY!

Probaltam ezt megcsinalni de semmi:

Idézet

Anyone getting the "Disk Defragmenter Could not start" message and on Windows XP Home This is what worked for me. Go to Control Panel, Select System and select the Advance Tab. Now Select Settings Under Performance and again select the advance tab. Under Virtual Memory select Change. Make sure that the Paging File Size for selected Drive for the Drive partition you want to Defrag has either a custom at least 2 times the amount of installed RAM if the space is available or is set to System Managed Size. Once I did this Defrag started working again. I don't know how the Page file got turned off on my system but this has been driving me mad for months!! Hope it helps someone else out there !!!

Nekem a C: 20GB-os aminek 2050MB-os paging file size van (1GB RAM duplaja) (es nem volt kikapcsolva mikor megneztem)

Kerdes az hogy a tobbi particionak is kell paging file vagy csak a C:-nek?

#2 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. September 07. 09:40 AM

Szerintem valami használja a lemezt... A lapozó fájl csak az egyik lemezen legyen. Az a 20 GB lemezen 2 GB lapozófájl túl sok helyet foglal... Bár nem tudom, hogy mit ír ki, mert a kép helyére csak a kép szöveg jött be, de szerintem miközben töredezettség mentesíteni szeretnél, aközben valami használhatja a lemezedet.
kép

#3 Rolii-16

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 25 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. September 07. 17:14 PM

safe modba se megy. A google-on egy csomo mindent talatam hogy miert nem megy ( harmadfoku hardware program miatt) es hogy hogy kene megorvosolni, de egyik sem jott be.





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó