Ugrás a tartalomhoz


Vistához tv tuner


10 válasz érkezett a témában

#1 szasza

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 15 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 17. 09:57 AM

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hozzátok, hogy milyen tv tuner kártyát lenne érdemes venni vista-hoz?
Ami arányag elfogadható áron van, és nem kínlódik vele a vista.

#2 Hugo

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 15 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 17. 17:39 PM

Hello! A Leadtek kártyákat ajánlották Vistához amikor tavaly én is kerestem hozzá. Akkor vettem egy winfast tv2000 kártyát és letöltöttem a hivatalos oldalról a vista drivert illetve szoftvert és azóta is rendesen működik. A többit nem ismerem, de gondolom vannak újabb kiadású típusok is aminek már a gyári lemeze is tartalmazza a vista drivert. Egyszóval Leadtek.

#3 devil666

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 18. 18:08 PM

A Vistához a legjobb TV-Tunert a Hauppauge gyártja,nekem a Vistán Hauppauge WinTV HVR 1110 Kari van...Zsiiir....(32 és 64 bites driver is van hozzá, 15k körül van az ára).
Lenovo Q45 motherboard,2x2GB Kingmax DDR3 1333Mhz,Core2Duo E6750,ATI HD 3850/256Mb GDDR3,Creative X-Fi,Thermalthake V3 Black Tower..

#4 Dimitryj

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 106 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 29. 20:23 PM

Nekem egy gigabyte GT-PTV-TAF-RH van ami vista altt nem nagyon meg a CyberLink PowerCinema 5 -el
Valamiért folyton megfexik a progi ha nekiállok scannelni adók után.
Ötlett sacc???

#5 Maralin

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 16 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 31. 14:03 PM

Hello mindenkinek! Nekem is Hauppauge! HVR-1110 TV tuner kártyám van. Tavaly áprilistól van Vista, azóta azzal megy kifogástalanul! S-VHS videóról szoktam vele digitalizálni, igaz, hogy nem kifejezetten digitalizáló egy TV tuner kártya, de Hauppauge!.-ék elég jól megcsinálták a PHILIPS 71XX Chippel. Szerintem bárki nyugodtan használhatja Vista alá!!! (Még mielőtt megjelent hozzá a Service pack1, akkor is kifogástalanul működött a TV tunerje is...)
Üdv.: Marika


#6 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. August 31. 17:36 PM

Szia Szasza!
Esetleg ami használható tv-tunner és működne vista alatt és nem is olyan drága pl a Fujitsu-Siemens D4o7-es .
Támogatott Vista és xp alatt is a cd-n a következő típusokhoz is rajta van a driver
6010,7045,7240,7241.Alapból cd-n az xp-s driver van rajta a vista-s drivereket a http://fujitsu-siemens.com/ -ról tudod leszedni.
Az általam használt kártya a következő dolgokat tudja:
HDTV adások vétele.
DVB-T adásokat is vehetsz analóg és digitáloisan egyaránt.
mpeg hadveres kódolású meg az AC3 is.
Saját tv néző progija van így külön nem kell venni hozzá a kártyához kapsz különböző anntennákat 2 fajta is van a csomagban egy vékony és egy kisebb több irányban állítható antennát is meg egy elosztó kábelt meg egy tartót amivel fel lehet csíptetni az lcd monitor tetejére meg hosszabító usbs kábelt
ha emlékeim nem csalnak 20000Ft volt. hÁtránya annyi hogy ha sokáig használod akkor nagyon melegszik.
Vistaból hivatalosan csak a hom basic a támogatott de szerintem premiumal és ultimateval is megy.
Ja még annyi hogy a 32 és a 64 bites vista és xp is támogatott.
Tv nézésre laptopon(Fujitsu-Siemens Amilo L310G) ezt használom.
Bocs hogy nagyon részletes voltam:D

#7 pat08

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 11. 18:17 PM

Sziasztok, valami jo programot nem tudtok tv tunerhez? mert a media center nekem csak 2 csatornát fog be, vagyis utána befagy az egész :S lejátszásnál meg azt irja, hogy gyenge volt a jel, és abba hagyta rögzitést :S

#8 Lalo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 14. 18:10 PM

Ha csak nézni akarod, akkor ChrisTV. Jelenleg nincs jobb progi nála és van ingyenes verzió, igaz azzal nem lehet felvenni. A Pro verzió tud felvenni, de arra inkább a Nero Visiont ajánlom. Sokkal jobb a beállítási lehetőség és ha fontos a hang, akkor tudja a Dolby Digitalt.

#9 pat08

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 14. 18:48 PM

köszi, csak az a baj, hogy ha a chrisTV-t le akarom tölteni, az avast virus jelez :S chris-tv.com-rol töltötem...

#10 Lalo

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 75 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 16. 16:41 PM

Az hülyeség, és az Avast játszadozik veled. Töltheted innen is: http://www.pcworld.h...ry.php?sid=8981

#11 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. October 17. 19:31 PM

Dátum: Dimitryj

Nekem egy gigabyte GT-PTV-TAF-RH van ami vista altt nem nagyon meg a CyberLink PowerCinema 5 -el
Valamiért folyton megfexik a progi ha nekiállok scannelni adók után.
Ötlett sacc???

Szia Dimitryj!
Esetleg nézd meg hogy jött-e valami javítás a progihoz driverek rendben vannnak vagy az is lehet hogy valamivel összeakadhat a progi más ilyen jelegű program nincs a gépen?





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó