Ugrás a tartalomhoz


ADSL probléma


25 válasz érkezett a témában

#21 Jozsoo_07

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 10. 21:06 PM

Hello!

T-Home 2 megás internetet akartam telepíteni régebben telepítettem 1412-n segítettek hogy firefoxba kell beírni a címsorba valami számot és bejött 1 oldal és oda kellett beírni a felhasználó nevet és a jelszót és ment a NET!
Most nem olyan rég felhívtuk szerettünk volna segítséget kérni és erre az ügyintéző hívnak valami szuper szervizet és az pénzért elmondja mit hogy stb.... ebben szeretnék segítséget kérni ha esetleg valaki tudna segíteni!
Köszönöm a választ előre is !

#22 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 10. 21:18 PM

Szia,

A Vezérlőpultban a Hálózati kapcsolatoknál kell új kapcsolatot létrehozni, "értelemszerűen" (tehát kézileg, adsl, és a végén megadni a felhasználónevet és jelszót).

Nézd meg ezt a pdf-et.

#23 Jozsoo_07

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 11. 08:04 AM

Dátum: Bootor

Szia,

A Vezérlőpultban a Hálózati kapcsolatoknál kell új kapcsolatot létrehozni, "értelemszerűen" (tehát kézileg, adsl, és a végén megadni a felhasználónevet és jelszót).

Nézd meg ezt a pdf-et.

Nekem igy müködik de neki valamiért nem :)
Azért megpróbálom, KÖSZÖNÖM!

#24 Jozsoo_07

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 11. 12:46 PM

Dátum: Jozsoo_07

Dátum: Bootor

Szia,

A Vezérlőpultban a Hálózati kapcsolatoknál kell új kapcsolatot létrehozni, "értelemszerűen" (tehát kézileg, adsl, és a végén megadni a felhasználónevet és jelszót).

Nézd meg ezt a pdf-et.

Nekem igy müködik de neki valamiért nem :)
Azért megpróbálom, KÖSZÖNÖM!

Sajnos Nem jött be :) Én abszolút nem értem mert nekem is T-Online netem van és azt úgy kell telepíteni ahogy a PDF-be adtad meg :)

#25 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 11. 17:48 PM

Na szóval, az a szám nem más mint "192.168.2.1" Ezt beírva bejön a router beállító panelja. A jelszó beírása után a connection type (vagy valami hasonlóban) kell beállítani a kapcsolat típusát. ADSL esetén PPPoE-t, kábelkapcsolat esetén Dimanic-ot kell beállítani. ADSL-nél be kell állítani a felhasználó nevet, és jelszavat, a kábelkapcsolatnál pedig csak a felhasználó nevet kell beírni. Ezek után elméletileg már lesz internet.
kép

#26 Jozsoo_07

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 4 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. May 11. 18:49 PM

Dátum: tomyboy2

Na szóval, az a szám nem más mint "192.168.2.1" Ezt beírva bejön a router beállító panelja. A jelszó beírása után a connection type (vagy valami hasonlóban) kell beállítani a kapcsolat típusát. ADSL esetén PPPoE-t, kábelkapcsolat esetén Dimanic-ot kell beállítani. ADSL-nél be kell állítani a felhasználó nevet, és jelszavat, a kábelkapcsolatnál pedig csak a felhasználó nevet kell beírni. Ezek után elméletileg már lesz internet.

Köszönöm szépen!!! :) szerintem ez lesz a nyerő :)





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó