Ugrás a tartalomhoz


Vista - BlueScreen


2 válasz érkezett a témában

#1 spyrro

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 32 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 26. 16:32 PM

Sziasztok !
32 bites vista Sp1 -es home prémium van a gépen , már több hónapja , semmi gond nem volt vele - eddig... Újabban teljesen különböző előzmények után behal :D Pl : jegyzettömböt akarok megnyitni , böngészővel oldalt váltok , írnék az íróval , kikapcsolnám a gépet , stb... Frissít rendszeresen , aktivált . Jópár programot leszedtem , hátha valamelyik okozta a galibát , de a helyzet változatlan :D Drivereknél sem jelez hibát...
A másik meghajtón az öreg xp megy rendesen , tehát hardver gond szerintem kilőve .
Mi lehet még ? A vistánál is van olyan mint az xp-nél , hogy berakom a telepítőt , de nem telepítést kérek tőle , hanem javítást , ami átfésüli újra a rendszert ? Hasznos ötleteket előre is köszönöm :D

#2 mancskusz2

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 26. 19:55 PM

Nekem is van ehez hasonló gondom csak nekem a képernyő be csíkozódik mintha a videó kártya purcanna ki és utána jön a kék képernyő minden féle adatokkal az alján pedig valami memoryabus fel megy 100%-ra és újraindul a rendszer!Persze ilyenkor normál vagy csökkentett módban lehet indítani!Ez a probléma van hogy 15percenként van hogy óránkén jön elő!Tehát bármikor rendszertelenül!

#3 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 27. 12:26 PM

A javítást itt találod: http://www.msw.hu/ci...ta_javitas.html





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó