Ugrás a tartalomhoz


Office mentési probléma


30 válasz érkezett a témában

#21 nkatika

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 32 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 05. 17:17 PM

full windows újratelepítés, office fent leírt módon telepítése után problémám ugyanúgy fennáll... tanácstalan vagyok! :(

#22 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 05. 17:33 PM

Wow, ez meglepõ. AFPX-et is feltetted? Habár ne mhiszem hogy köze van hozzá.:P

Office 2007-et gondolom "megbízható" (legális... vagy vmi ehhez hasonló :D) forrásból szerezted be. :( Nagyon érdekes probléma.

Ez melyik 2007-es verzió? Enterprise, Prof, stb.?

#23 nkatika

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 32 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 08. 16:37 PM

:confused: AFPX? mi az? Office 2007 Enterpirse "letöltött" verzió. Most már menübõl Nero sem indul, parancsikonnal egyáltalán, csak közvetlenül az alkalmazásra kattintva kétszer. Azon gondolkodom, még milyen program használhatja a sharepointot, mivel nem telepítettem fel, mégis valamivel feltelepült... nemértem

#24 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 08. 17:23 PM

AfterFixProjectXP (AFPX)

#25 nkatika

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 32 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 08. 17:35 PM

windows folyamatosan updatelt, nem kellett külön progi. már kezdem úgy hinni, visszateszem az office 2003-at. pedig ez jobb. vagy esetlek office 2007 professional kellene? vagy leszedjem az infopatch-t (sztem még ez lehet sharepoint-os alkalmazás)...

#26 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 08. 18:34 PM

Ha minden igaz így csináltad: XP HOME újratelepítés, Office 2007 Enterprise telepítés. Milyen módon telepítetted? Egyedi? Vagy Teljes? Azaz minden komponenssel?

De szerintem próbáld meg valahonnan máshonnan beszerezni az Office 2007-et, lehet ez a probléma.

Tipp:

Download a free trial Office 2007. Szerintem próbáld ki a próbaverziót (hivatalos forrás). Persze elõtte uninstalláld a mostanit! Majd felteszed a próbaverziót, és ha úgy sem lesz jó... Hát nem tudom.


Ha minden igaz ez a magyar Enterprise.

Áttekintés

A Microsoft Office Enterprise 2007 szoftverkiértékelési program fejlesztõknek és informatikai szakértõknek készült. A Microsoft Office Enterprise 2007 szoftverkiértékelési programban való részvételhez elõször is regisztrálnia kell, hogy kapjon egy termékkulcsot a próbaverzióhoz.

A termékkulcs beszerzéséhez keresse fel a következõ helyeket: A termék próbaverziója 60 napig használható.

#27 nkatika

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 32 Hozzászólás:

Elküldve: 2007. June 08. 18:52 PM

nagyon köszönöm a segítségeket :rolleyes: asszem megvárom a professionalt.

a 2007-et nem full telepítettem, a sharepoint támogatást és a groove-ot nem (mivel nincs és itthon nem is áll egyelõre szándékomban hálózatot létrehozni és adatokat azon megosztani).

addig visszateszem a 2003-ast a javítócsomaggal. köszönöm a segítséget, nagyon sajnálom, h nálam ilyen probléma adódott, hiszen tényleg sokat könnyített a munkámon a 2007 enterprise.

#28 nkatika

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 32 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 08. 09:00 AM

hi again.
sajna, újra írok... teljes újratelepítés után a 2007-es office frissítések a hiv. oldalról szépen érkeztek, gond nem is volt - a múlt hónapig.
akkor innen letöltöttem az sp1-hez tartozó csomagot, és a telepítése után ugyanez a problémám adódott... nem szívesen (ill. félve) kérdezem: nem a csomag telepítése okozza az Excel mentési hibáit? kérem, aki tud, válaszoljon, osszátok meg velem, plz a tapasztalataitokat! köszönöm szépen, hálával!

#29 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 08. 12:05 PM

Szia,
próbáld meg eltávolítani az Office frissítéseket, és próbáld ki úgy. Majd a Microsoft Update-ről frissítsd az Office-t, de szerintem akkor is elő fog fordulni.

#30 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 14. 19:00 PM

Nos? Mire jutottál ezzel kapcsolatban?

#31 nkatika

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 32 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 15. 07:48 AM

Dátum: Bootor

Nos? Mire jutottál ezzel kapcsolatban?
sajna, ehhez full reinstall kéne, amire most nincs kapacitásom, idehaza. kénytelen leszek 80e-ért a professionalt bevásárolni...





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó