Ugrás a tartalomhoz


ie ikon az irt lemez minden ikonján


3 válasz érkezett a témában

#1 tomtiraz

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 13. 20:54 PM

hello mindenkinek!én tipikus felhasználó vagyok,tetszik a pc és game világ,de komolyabb problémák már meghaladják a tudásom.most például azt nem értem miért van az ,hogy ami lemezt irok az én gépem ugy jeleniti meg ,hogy minden mappára és ikonra ráteszi az internet explorer ikonját, elég bosszantó.biztos valami beállitás probléma.gondolom.ha tudtok segitsetek!előre is thank!

#2 pinterc

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 10 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 17. 20:48 PM

Mappára is? általában ilyesmi akkor szokott előfordulni, ha egy bizonyos fájltípushoz rendelsz ikont, akkor abban az esetben minden azonos típusú fájlnak uaz lesz a képe.(tehát ha egy exenek megváltoztatod az ikonját, akkor az összes exe fájlnak az lesz az ikonja.) Mappák is! háát ...az akkor valami rendszerszintűbb módosítás pl.: valami tweak programmal megváltoztattad véletlenül az alapértelmezett rendszerikonokat.

#3 jameswagner

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 18. 09:27 AM

Sziasztok!

Sajnos ez a probléma engem is idegesít. Ez akkor jelenik meg, ha az IE7-et vagy feltelepítem, vagy beleintegrálom a telepítőkészletbe. Ekkor a CD/DVD minden mappaikonját átfedi egy IE7 ikon. Nagyon idegesítő. Valahol azt olvastam, hogy az ikongyorsítótárat ki kell üríteni, ezt ki is próbáltam, de csak sajnos egy ujraindítás erejéig javult meg ez a dolog. Szóval valamien utasítás vagy hivatkozás lett elszúrva az IE7 telepítőszettjében! Nos, szerintem ezzel a problémával egy Microsoftos szakértőhöz kellene fordulni, vagy egy olyan személyhez aki már programozásban is bennevan.

Sok sikert, énis várom a tippeket! :)

#4 pinterc

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 10 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 18. 10:50 AM

:) Ez érdekes jelenség! Hál'istennek nekem még nem jelentkezett. Nekem is fent van az IE7, nem is használom, de az update erősködött, hogy tegyem fel... Integrálni, még nem integráltam telepítőbe. Ez nekem úgy tűnik, hogy valami kompatibilitási probléma lehet, vagy valami más progi valamit összekutyult! Csak CD/DVD-n lévő mappák, ikonjait fedi át? Érdekess! :roll: Erre én is kiváncsi vagyok.





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó