Ugrás a tartalomhoz


Nem kapcsol ki a gép...


3 válasz érkezett a témában

#1 devil666

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 01. 18:05 PM

Számomra rejtélyes hibával? találkoztam a minap.Windows Vista 64 bites rendszerem van,a normál menetü kikapcsolás után a gép nem áll le hanem, tovább müködik,bár a monitoron látható a programok-rendszer bezárása és a monitor is kikapcsol utána.Ennek ellenére a PC továbbra is megy,nem állnak le a ventillátorok.Csak egy reset után áll le normálisan.Mi okozza ezt?Aki tud rá vmit mondani az jelezze legyen szives!Köszi!
Lenovo Q45 motherboard,2x2GB Kingmax DDR3 1333Mhz,Core2Duo E6750,ATI HD 3850/256Mb GDDR3,Creative X-Fi,Thermalthake V3 Black Tower..

#2 pat08

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 102 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 02. 01:03 AM

Ezzel a hibával már én is találkoztam, de leál a gép, 20-30 perc után...de azért ez 1 érdekes dolog....

#3 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 02. 11:01 AM

Nálam meg olyan érdekesség van, hogy miután lehibernáltam, majd onnan indítottam el a gépet, akkor csak a Windows Vista betöltéséig ég a power lámpa, majd mikor már a bejelentkező kép jelenik meg, akkor már nem világít a power lámpa. De ha azonban normálisan állítom le a gépet, majd onnan indítom el, akkor viszont végig világit a lámpa. Amúgy hibernálásból gyorsabban kell fel a gép.
kép

#4 apaka56

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 02. 13:43 PM

Hali ez nálam is elöfordult,de az xp-vel. most a vista van fent kiváncsi vagyok, hogy ujboll megtörténik-e:





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó