Ugrás a tartalomhoz


Letöltés vezérlő


16 válasz érkezett a témában

#1 Kobra

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 48 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 12. 17:09 PM

ahoj!

keresek egy jobbat:)
a flasget nekem eddig bejött - de van pár dolog amit nem tud:(
- felhasználónév jelszó párost elmenteni protokol://subdomain[jóker].domain alakban
- nem sikerült rá vennem, hogy adott kiterjesztés subdomain[jóker].domain párossal csak egy kapcsolatot kössön le, hogy mással és6vagy máshonnan tudjak letölteni az engedélyezett kapcsolatok keretén belül
- rsync-et is ismerhetné
viszont tudja a torrentet ami nekem jó, mert sokat használom - nem, nem illegális letöltésekhez ez csak a vodafone baromsága, hogy aki BTzik az warezol:(

tudtok ajánlani valamit?

#2 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 14. 18:36 PM

Szia,
Free Download Manager
GetRight
Download Accelerator Plus

hirtelen ennyi jutott az eszembe, nézd meg, hogy mit tudnak ezek.

#3 Kobra

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 48 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 18. 15:01 PM

flashgetnél annyival "jobb" a getright, h kb ugyanazokért a szolgáltatásokért fizetni is kell. egy régebbi sorozatbelit anno meg vettem és amikor kérdeztem, h miért mondja azt az online kapott serialra, hogy nem jó minden x alkalom után válaszra sem méltattak...

de köszi:)

a FDM még kicsit kivesézem első pillantásra szintén *get* klón

Dátum: Bootor

Szia,
Free Download Manager
GetRight
Download Accelerator Plus

hirtelen ennyi jutott az eszembe, nézd meg, hogy mit tudnak ezek.


#4 condrix

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 10. 05:10 AM

Internet Download Managert használom, nincs vele baj. De szerintem mind egykutya :(

#5 Kobra

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 48 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 10. 05:41 AM

a kiemelt három dolgot egyik sem tudja...:(
sőt, mintha rsync win alatt nem is létezne

#6 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 10. 10:46 AM

Download Accelerator Plus-t én is szerettem, aztán a napokban szükségem volt rá, és a free változatával is rengeteg gondba ütköztem. Például Site menedzselésnél azt írja, hogy 2 oldalt tud kezelni, "nagy nehezen" be is lehet neki adni kettőt, de a másodikat már tutira nem fogja használni, állandóan jelzi, hogy jelszót kér, és mentésnél persze nem menti el... A másik pedig, hogy nagy-nagyon sok hibás letöltés keletkezett, és rengeteg időt el is pazaroltam vele (csinált lassú letöltéltéseket, és ez esetben a - nagy - fájlokat csupa html-es tartalommal töltötte fel). Aztán beszereztem most egy Flashgetet (tud torrentet meg emule-t). Azóta meg folyamatosan crash-el a VPC-m (kb. óránként), de legalább ez leszed mindent rendesen. Először még olyan gondjaim is volt a Flashgettel, hogy folyamatosan valami exploreres hivatkozást írt, valami olyasmit, hogy hiba, a várt elem objektum, ha jól emlékszem. Ezt percenként is megcsinálta, 2 rendszernél is teszteltem, aztán valahogy végül is sikerült az egyiknél ezt kiiktatnom (azt hittem, emiatt van crash). Szóval azt hiszem, elmondhatom, hogy manapság nem is olyan egyszerű jó letöltés vezérlőt találni. (Még jó, hogy csak ideiglenesen van rá szükségem.)
kép
i like the sparkle in your eyes!

#7 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 10. 11:20 AM

Én semmit se használok, IE7, alap. :(

#8 LoRenZo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 359 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 10. 11:41 AM

Nekem is az az alap, ez csak egy kivételes eset. Nem véletlen tettem fel vpc-ben... :(
kép
i like the sparkle in your eyes!

#9 pinyuszka

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 11. 13:01 PM

Firefox 3 hoz egy elég szimpatikus kiegészítő letöltésvezérlő.
DownloadHelper
https://addons.mozil...efox/addon/3006

#10 LoMAX

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 12. 09:51 AM

régebben én is használtam FlashGet-et, de ideig nem fejlődött kerestem mást, és így ismerkedtem meg a FDM-rel, de voltak dolgok amik nem tetszettek ott, és tovább keresgéltem és végül az Orbit mellett tettem le a voksomat, nekem bejött és kényelmesen tudom használni :)

http://www.orbitdownloader.com/


Idézet

Orbit Downloader, leader of download manager revolution, is devoted to new generation web (web2.0) downloading, such as video/music/files from Myspace, YouTube, Imeem, Pandora, Rapidshare. And to make general downloading easier and faster.

* 1. Download social music, social video and streaming media
* 2. Extreme download acceleration.
* 3. Super Light: micro-sized and resource-friendly
* 4. Support RapidShare download.
* 5. Support IE, Firefox, Maxthon, Opera.
* 6. Support Metalink download.
* 7. Support HTTP, HTTPS, FTP, MMS, RTSP and RTMP protocols.
* 8. Support Proxy server configuration.
* 9. Support download pasue and resume.
* 10.General download management.


#11 oizo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 119 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. July 13. 20:15 PM

Internet download manager-t használok és szerintem jó. Bár még nem használtam jelszóval, de onnan is elkapja a letöltéseket ahonnan elvileg nem is támogatott.. Magyar nyelvet magától leszedi kb 5 percen belül mikor felrakod. Külön meg lehet adni a címekhez az accokat is. Hozzá se nyúlok és semmi baj vele.
Nem free de az nembaj :) tudok linket adni
egy próbát megér szerintem.
még adware sincs benne mint pl. a flashgetbe..

#12 csontos

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 177 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 03. 06:49 AM

Sziasztok!
Tudnátok olyan letöltésvezérlőt mondani, amibe beleillesztem pl.: rapidshare-es linkeket, és tölti le őket egymás után. Köszi előre is.

#13 varasberti

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 03. 08:58 AM

CryptLoad 1.1.8
http://cryptload.info/home/

#14 dfcbt

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 82 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 03. 09:05 AM

Én ezt használom: http://jdownloader.org/

Nem csak a rapidról, hanem rengeteg más oldalról is autómatikusan tölt le.

#15 csontos

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 177 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 03. 13:19 PM

Köszi mindkettőtöknek.

#16 dfcbt

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 82 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 03. 15:28 PM

Elfelejtettem hozzá írni, hogy ha több helyről töltesz, azok mehetnek párhuzamosan, ha engedélyezed az annyi szálon való letöltést ahány helyről tölteni akarsz :)

#17 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 03. 19:25 PM

Dátum: Kobra

ahoj!

keresek egy jobbat:)
a flasget nekem eddig bejött - de van pár dolog amit nem tud:(
- felhasználónév jelszó párost elmenteni protokol://subdomain[jóker].domain alakban
- nem sikerült rá vennem, hogy adott kiterjesztés subdomain[jóker].domain párossal csak egy kapcsolatot kössön le, hogy mással és6vagy máshonnan tudjak letölteni az engedélyezett kapcsolatok keretén belül
- rsync-et is ismerhetné
viszont tudja a torrentet ami nekem jó, mert sokat használom - nem, nem illegális letöltésekhez ez csak a vodafone baromsága, hogy aki BTzik az warezol:(

tudtok ajánlani valamit?

wget pl ja de az unixos cucc:)
rsyncre meg az rsync linux unix alapú cuccokban ez alap dolog:) igaz a wget az parancssoros de elég könnyen paraméterezhető. :)
nem csak a vodafone ilyen hanem az összes mobil szolgáltató is. :) szerintem fs.neten néz szét ott találsz minden féle cuccot ami neked kell ráadásul mindegyik ingyenes is:)
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó