Ugrás a tartalomhoz


Illesztőprogramok


33 válasz érkezett a témában

#1 Brutusmedve

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 21 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 08. 13:02 PM

Illesztőprogramot szeretnék Fujitsu Siemens Scaleo L G31T-M2 tipusú számitógéphez, de csak vistahoz találtam de én xp-vel szeretném használni légyszi segitsetek mihamarabb előre is köszi.

#2 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 08. 14:47 PM

Helló!

Itt már nézted: http://www.fujitsu-s.../downloads.html?

#3 Brutusmedve

    Ismerős

  • Tagok
  • PipaPipa
  • 21 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. June 11. 13:43 PM

Igen itt csak vistasok vannak de a problémát megoldottam. Feltettem az everestet ami kiirta hogy milyen hardverek vannak a gépbe és aszerint kerestem és lám működik :?

#4 increduluszoltan

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 17 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. June 06. 17:59 PM

Sziasztok!
Segitséget szeretnék kérnimert ha lenne hajam,kitépném!
feltelepítettem a Windows7-et..minden oké..csak ..
nem ismeri fel a Wireless pc adaptert..
D-link air plus dwl 520+
és sehol nem találok hozzá drivert!
Ha valaki tudna benne segíteni,örülnék neki,meg a netnek!
üdv TéZé
probálkoztam a
www.softpedia.com,
a
wwwdlink.com
oldalakon is..lehet hogy csak egyszerűen béna vagyok?
".... Csak két dolog van,ami végtelen, a világűr, és az emberi hülyeség, habár az elsőben nem vagyok biztos...." Albert Einstein

#5 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. June 06. 19:26 PM

Googleban keres rá a D-link air plus dwl 520+ windows7 drivers -re :(
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#6 increduluszoltan

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 17 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. June 06. 19:56 PM

Köszönöm!
".... Csak két dolog van,ami végtelen, a világűr, és az emberi hülyeség, habár az elsőben nem vagyok biztos...." Albert Einstein

#7 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. June 06. 20:05 PM

semmiség az egész ha valamit nem találok akkor először mindig a googlevel keresek rá:(
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#8 increduluszoltan

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 17 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. June 06. 20:11 PM

semmiség az egész ha valamit nem találok akkor először mindig a googlevel keresek rá:)[/quote]
én is ott szoktam keresgélni,de nem találtam!
nem szivesen zaklatok senkit a hülyeségeimmel!
szép napot!
".... Csak két dolog van,ami végtelen, a világűr, és az emberi hülyeség, habár az elsőben nem vagyok biztos...." Albert Einstein

#9 increduluszoltan

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 17 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. June 07. 13:25 PM

Dátum: Black Bird

Googleban keres rá a D-link air plus dwl 520+ windows7 drivers -re :)
Szia!
ismét gond!
notebook:
AMD TURION64
ASUS /A6500U/
DVD/CD MATSHUTA UJ 840D ATA DEVICE
amikor telepiteném az op renszert,üresnek látja a telepitö lemezt.csak a rendes XP,vagy vista lemezt látja...az meg sajnos ,csak olyan van,amihez már nem jó a kodom.
ötlet?
Üdv
".... Csak két dolog van,ami végtelen, a világűr, és az emberi hülyeség, habár az elsőben nem vagyok biztos...." Albert Einstein

#10 Jak-ee

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 15 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. June 09. 14:03 PM

Sziasztok!

via/s3g unichrome igp pro integrált videokártyához szeretnék legfrisebb vista-s drivert! Esetleg wddm-es driver létezik hozzá? Kerestem már google-ben, meg néhány ilyen driver-kereső oldalon, de sehol nem talltam ennél újabbat: 6.14.10.380
Előre is köszi a segítséget! Sziasztok! :)

#11 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. June 10. 09:46 AM

Dátum: Jak$ee

Sziasztok!

via/s3g unichrome igp pro integrált videokártyához szeretnék legfrisebb vista-s drivert! Esetleg wddm-es driver létezik hozzá? Kerestem már google-ben, meg néhány ilyen driver-kereső oldalon, de sehol nem talltam ennél újabbat: 6.14.10.380
Előre is köszi a segítséget! Sziasztok! :)

a kártya pontosabb típusa milyen mert unichromeon belül is elég sok fajta van.Esetleg megnézheted a via oldalán is de gondolom ott kerested a legellőször.Mert akkor esetleg így hatékonyabban lehetne vistas drivert vadászni hozzá.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#12 McLc

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. December 27. 23:51 PM

illesztőprogramot szeretnék IBM 8303GCG alaplapomhoz xp alá. Kérlek segítsetek! Nagyon fontos lenne. Előre is köszio

#13 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. December 28. 00:23 AM

Milyen illesztőprogramot szeretnél?

Itt van VGA-hoz: http://www.intel.com...b/cs-009236.htm
És itt vannak egyéb letöltések is: http://downloadfinde...tel.com/scripts ... ductID=757
Ha a fenti kettőn nem találsz meg mindent, akkor érdemes ezt is megnézni: http://www-307.ibm.c...c/support/site. ... 42954.html

#14 McLc

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. December 28. 10:25 AM

Köszi. A VGA-t megtaláltam de a lan controllert nem az kéne a legjobban:
Intel 82801DB ICH4 - LAN Controller with 82562ET/EZ PHY (PHY: Intel 82562EM)

#15 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. December 28. 11:59 AM

Az meg ez lesz, ha minden igaz:
http://downloadcente...tel.com/SearchR ... ontrollers

Amúgy a fenti Lenovo-s linken is vannak hálókártyás driverek. Ez amúgy egy önálló alaplap vagy egy egész Lenovo/IBM PC?

#16 McLc

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. December 28. 15:52 PM

Köszi ez jó lett.Ez amúgy egy komplett PC csak nincs meg a talapítő lemze.

#17 rozoli

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 148 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 27. 21:17 PM

szevasztok!
Olyan problémámmerültfel, hogy telepítettem mostanában a 9.12-es catalistot, és ha 75Hz-en vagyok, akkor kiírja a monitorom, hogy "out of range". Azt tudom, hogy a monitor bírja a 75Hz-et, és a 9.11-es driverrel nem volt ilyen probléma. Tudtok erre valami megoldást? Kösz előre is.

#18 male

    MSW.hu

  • Adminisztrátorok
  • 1251 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 27. 22:07 PM

Tedd vissza az előzőt, aztán majd nézd meg a következővel. Amúgy ez érdekes egy hiba :)

Szerk: na hát, már itt is az új Catalyst :)

#19 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 27. 23:32 PM

Dátum: male

Tedd vissza az előzőt, aztán majd nézd meg a következővel. Amúgy ez érdekes egy hiba :)

Szerk: na hát, már itt is az új Catalyst :)
Jaja, már 10-es a verziószáma, csak sajnos az integrálthoz 9.11-et tudom feltenni.
kép

#20 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2010. January 29. 15:09 PM

Dátum: tomyboy2

Dátum: male

Tedd vissza az előzőt, aztán majd nézd meg a következővel. Amúgy ez érdekes egy hiba :)

Szerk: na hát, már itt is az új Catalyst :)
Jaja, már 10-es a verziószáma, csak sajnos az integrálthoz 9.11-et tudom feltenni.

szerintem a kártyád támogatását dobta az ati főleg hogy ha 3-4 vagy annál több éves kártyád van. így csak a régebbieket tudod használni. radeonhd meg nincsen windowson max linuxon bsd-ken meg egyéb unix szerű rendszereken.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó