Ugrás a tartalomhoz


Magyar Windows XP Professional és Home SP0


31 válasz érkezett a témában

#21 tomyboy2

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 837 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. May 17. 09:42 AM

A legegyszerűbb megoldás az, ha a Windows telepítése után az Update-ről letöltöm a sp-t.
kép

#22 thetompi

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 3 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. May 17. 21:33 PM

A legegyszerűbb, ha eleve integráltat teszel fel. Ha egy nap 4-5 rendszert kell felhúznod, már ez az út nem járható:)

#23 oizo

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 119 Hozzászólás:

Elküldve: 2008. May 22. 20:45 PM

nekem nem is engedte az Nlite az sp2-re integrálni a 3-at . gondolom nem viccből törli le, de nem tudom, miért. sok laphoz kell a bus driver is ami csak sp3-ba van. tehát 3 cd helyett mindjárt csak egy kell és megy minden.. pláne ha még nem is tudja valaki miért nem megy fel a driver, akkor még egy óra neten keresgélést is megspórolt. egy laptopon se mindegy, hogy utánna integrálgatsz e vagy benne van, pláne ha sürgősen használnád is, de nekem otthon is egyszerűbb ha benne van minden

#24 Vendég_FSzabolcs_*

  • Vendégek

Elküldve: 2009. September 19. 11:09 AM

Sziasztok!
Windows Xp Home-nál nem lehet alkalmazni témákat??
Mert letöltöttem egy Win7 témát XP-re és dupla katt a .msstyles nevezetű kiterjesztésű fájlra és nem mutatja a témát, csak a normál XP stílust és Klasszikus Windows-t... :) Betallózni se tudom a képernyő tulajdonságainál...

#25 Bootor

    MSW.hu

  • Moderátorok
  • 1495 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 19. 11:26 AM

Nem lehet, hogy hiányoznak fájlok mellőle? Kép, kurzor, ikonok... Maga a téma fájljai.

#26 Vendég_FSzabolcs_*

  • Vendégek

Elküldve: 2009. September 19. 11:27 AM

Haveromnál ugyanezt alkalmaztam ugyanezzel a módszerrel csak neki win xp professional van és ott egyből alkalmazódott! :)

#27 DDs

    Barát

  • Tagok
  • PipaPipaPipa
  • 80 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 19. 12:01 PM

Ez azért van mert nem a microsoft által kiadott téma és nincs aláírva. Ezért nem is fogod látni, ki kell cserélni a uxtheme.dll-t hogy be tudd állítani... :)
Gigabyte GA-EX58-UD5, Intel Core i7 920 (@ 3.10Ghz), Geil 3 GB RAM (@ 1600 Mhz), Sapphire HD 5850 1 GB, Kingston SSD 64 GB + WD 320 GB HDD + WD 500 GB HDD, Windows 7 Ultimate x64

#28 Vendég_FSzabolcs_*

  • Vendégek

Elküldve: 2009. September 19. 13:26 PM

Köszi az infót, így már akkor értem, hogy miért nem jeleníti meg...

#29 deepboy01

    Újonc

  • Tagok
  • Pipa
  • 1 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 19. 14:05 PM

Sziasztok! Nekem meg van az eredeti hologramos Windows XP Professional SP0-ás semmi javitás nincsen benne és gyári!!! de nem mai darabb!! :)

#30 Vendég_FSzabolcs_*

  • Vendégek

Elküldve: 2009. September 19. 14:37 PM

Dátum: DDs

Ez azért van mert nem a microsoft által kiadott téma és nincs aláírva. Ezért nem is fogod látni, ki kell cserélni a uxtheme.dll-t hogy be tudd állítani... :(

Tényleg sikerült így, kellett hozzá a patch-elt uxtheme.dll :) :(
Köszi!

#31 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 23. 08:42 AM

Dátum: thetompi

Nem tudom miért akar mindenki SP0-at. Nem tökmindegy, hogy sp0-ba vagy sp2-be integrálod az sp3-at? A végeredmény ugyanaz. Az nLite nem törli az előző szervízcsomagokat, hiszen ezek állapotok, nem pluszfájlok. Az SP3 integráláskor lényegében fájlokat ír felül a telepítőkészletben, így a végeredmény ugyanaz. Valahol neten én is olvastam ezt a hülyeséget, hogy sp0-ba javasolt integrálni. Nos ez badarság, már megbocsássatok.

van amikor előny sp0-ásat használni mert n-lital nem minden frissítést lehet beleintegrálni. De az az egyszerűbb ha nem sp0-as a telepítő. egyébként sp3-hoz minimum sp1-es telepítő kell. :) egyébként meg nlite helyet sysprepet használnék sysprepel akkár a media player11-et officet is bele tudsz rakni a telepítőbe. meg sysprepnél részletesen tudsz beéllítani mindent. nem úgy mint az nlitenál. :D ha sp2-est telepítővel csinálod akkor max gyorsabban végzel. a végeredmény nem ugyanaz mert sp3-ban van pár dolog ami sp2ben nincsen benne. :D ennyire általánosítani nem kell. :D van otthon windows telepítő cd-m nem is egy. :D az hogy az nlite mit rak bele az függ attól is hogy homeról vagy profról van-e szó? :) a hozzászólásod nagy részével egyetértek egyébként csak jeleztem hogy azért ez nem ilyen egyszerű így elsőre.
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)

#32 Black Bird

    MSW Fan

  • Tagok
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 486 Hozzászólás:

Elküldve: 2009. September 23. 08:45 AM

Dátum: thetompi

A legegyszerűbb, ha eleve integráltat teszel fel. Ha egy nap 4-5 rendszert kell felhúznod, már ez az út nem járható:)

a még egyszerűbb meg az ha a rejtett particíóról húzza magát újra a telepítő. :) microsoftnak is van erre gyári megoldása techneten msdn-n van róla infó:D
Konfigom: cpu:Amd athlon2 p360(2.3GHz) ram: 4GB DDR3 vga: Ati Radeon HD 6470M 512MB(dedicated) OS:Ubuntu Studio 11.04
Mottó: Tedd vagy ne tedd de ne próbáldd! Yoda mester , Real time kernel is back! :)





1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó